Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+39
csörike
andu29
mona
buggy01
manka
daphne
Viki
camelia
LaLinea
tavasz
PaLa
fkriszti78
rt
mumus
virginia81
timi80
timcsi81
she76
Buksi
fozsuzsi
Erzsó
katika
timi81
zsazsa78
Ani
hajdub
zsu
Erősske
katus100
Ladybird
salha1
Bea
nyulacs
Netti
Luijza
vickany
evask
bubi
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 4:35 pm

Szissztok

Ildike ez ,tök jó hogy ilyen alaposak, remélem nem lesz semmi baj, tudod már hogy a lánykád vizsgákata mikor lesz, nagyon drukkolok Nektek!!!

Szinya drága még nem szabad teljesen feladni , még bizni kell, sok olyan eset van amikor ez még nem jelent semmit, ha bizonytalan vagy hívd fel az orvost és reménykedj, tudom hogy ez milyen szar érzés és nagyon nehéz de pihenny sokat és türelem, vagy tesztelj egyet, legalább tudod mire számíts, ez is sokat jelent hogy a váratlan rossz hír pofán vág vagy fel rá készülve, vagy tudod a jó hírt és tehetsz a vérzés ellen.

Pala drága de jó hogy itt vagy , maradj velünk kérlek egy kicsit és mesélj, remélem lassan elkezdenek a sebek gyogyulni.

Virgi nagyon édes Zinus, igazi csaj.

Nyalacs mi újság ??

Jó felőletek hallani Kriszti, hát igen sok a meló és a suli is jön , nehéz dolog ennyi fele menni és csinálni.

Millió puszi mindenkinek

Bubi, Stella Többiek ?????
Vissza az elejére Go down
PaLa
Kezdő fórumos
PaLa


Hozzászólások száma : 85
Points : 85
Join date : 2010. Mar. 09.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 5:04 pm

Nyulacs, a betegségem stagnál, nem rosszabbodott... Más testi tüneteim vannak, de fütyülök rájuk. A lelkem nagyon nagyon romos, de amíg van remény, addig a lelkem sem hal meg... Embarassed Amúgy dolgozom, igen, beleőrülnék, ha még a munkahelyen sem láthatnám a férjem... A hétvégék (főleg ez a 3 napos ünnep volt az) "gyilkosak"... Sad

Katus, hát, nem tudok mit mesélni sajnos... Annyi, hogy egyszer egy hónapja szakított a csajjal, de még mindig kapcsolatban vannak, járunk most terápiára, de még mindig nem döntött, hazajön-e vagy sem. Jövő szerdán lesz 3 hónapja, hogy albérletbe költözött. Sad De nem adom fel, reménykedem, bízom, hogy hazajön... NAGYON.

Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 7:41 pm

szinya! Hol vagy? Mi újság? Teszteltél? Vagy vv-en voltál? Hahóóó! Question Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:22 am

Igen Szinya merre vagy ??? Mi újság???

Zitácska veled mi van???

Palácskám igazán sajnálom hogy még mindig így vannak a dolgok, reméltem hogy már jobban vagy.
Milyen '"testi tüneteid vannak"?Azért ne hanyagold el magad, nem szabad, azért probálj meg egy kicsit a jövőbe nézni és nem elhagyni magad, az nem érdekel dolgoknak általában később iszuk meg a levét.
Hol dolgoztok?
De az biztató hogy legalább beszéltek és hajlandó terápiára járni veled, épp ezért fel kell feltöltödnöd enegiával és bedobni magad hogy érdemes visszamenni hozád. Legalább ebből meríts egy kis erőt.
Nagy ölelés drága és kitartás rengeteg eröt kívánok neked.

Hogy vagytok Csajok, nálunk ideért a rossz idő, csak esik és esik, szörnyű hogy rohan az idő, már itt az Ősz. Sad Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 3:10 pm

Katus: ide is elért az eső és hűvös. Na, azért csak lesz még egy kis nyár vagy nem?
Mi megvagyunk, bár most derült ki, hogy nagyobb a tartozás a házon, mint az a hitel, amit több mint 10 éve fizetnek Anyuék. Készen vagyok teljesen... El kéne adni az egészet, amibe mindannyian belehalunk egy kicsit... És hogy hova és miből mennénk lakni... pale
Köszönet és hála Istennek, hogy Domi akkor érkezett, amikor..., mert a jelenlegi helyzetben sem lombikot nem tudnánk vállalni, sem gyermeket nevelni... Borzalmas, hogy ebben a tetves országban éhen lehet halni...
Bocsánat, de ez kikívánkozott belőlem.
Vérzés nyomtalanul eltűnt?

Szinya, Zitácska: jaj, mi újság, tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!

Pala: hol dolgoztok együtt?
Az nagyon jó, ha terápiára jártok!
Kitartás. Én úgy érzem, vissza fog Ő menni, de nem most. Most élni akar egy kicsit, amit teljességgel nem tudok elfogadni. De hát nem is nekem kell... Smile
Te csak vigyázz a lelki és testi épségedre, kérlek! Minden rendben lesz!

Ildi: ez jó hír, hogy vizsgálódnak a génhiba ügyben! Csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
zitacska79




Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 2010. Aug. 22.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 4:40 pm

Sziasztok,

Tegnap megvolt a vérvétel és POZITÍV Smile Nagyon boldog vagyok! Smile hcg:269. A dokival nem tudtam beszélni, mert ilyenkor a nővérek mondják meg az eredményt, s ők adják a további utasítást. Nekem ez volt az első lombikom, remélem hogy az utolsó is Smile Szept. 15-én lesz az első UH, már alig várom, teljesen be vagyok sózva Very Happy
Voltak gyanús tüneteim: gyomorégés, 10-12 napig enyhe görcsök, ami még most is van néha, de nem vettem tutira, hogy terhes vagyok, tesztet nem csináltam, csak ma reggel Smile

Lenne egy kérdésem, hátha ti tudjátok. A lombiknál is ugyanúgy számolják a terhességet, mármint hogy a 40 hétből az első nap az utolsó menzesz első napja? Vagy a beülti napját veszik 1. napnak?

Mindenkinek kívánok hasonló jókat! Smile

Bocsi, hogy ilyen ritkán járok, de más fórumokat is látogatok.

Zita
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 6:16 pm

Zitácska: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 761108 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 761108 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 761108 cheers cheers cheers Szupppi!!! Hatalmas gratula kismami!
Ez a nődokitól függ, az enyém a menzesztől számolta, ahogy szokás.
Vissza az elejére Go down
ildi77
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 62
Points : 62
Join date : 2010. Jul. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 8:52 pm

Sziasztok! Valójában én eröltetem ezt a kivizsgálást annyira. Lehet, hogy megutáltok érte, de ha megvan az esélye annak, hogy újra hallássérült gyerekem születik, akkor nem vágok bele.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:52 pm

Sziasztok!

Zita:gratulálok kismami! Smile Smile Nekem is mensitől számolták.

Ildi: teljesen megértelek! Én is ezt tenném a helyedben!

Nyulacs: erről az éhenhalásról én is tudnék mesélni... Evil or Very Mad Nem tudom meddig tudja ezt az ember elviselni,hogy sokszor még az is fejtörést okoz,hogy miből vegyünk pelust. Próbáljátok most Ti is kihúzni valahogy,mert házat eladni manapság nem túl jó üzlet. Itt nálunk pl. emeletes házakat 12 mill.-ért adnak már,pedig 2 éve még 16-18-ért simán ellehetett adni. Hogy irigylem most azokat akiknek van kp-jük, rendesen tudják forgatni az ingatlan piacon.
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:53 am

Virgi: sajnos ez igaz.
Pénzt is csak pénzből lehet csinálni. Sad

Ildi: maximálisan megértelek!
Nekem az volt őrült fura, hogy hallgattam a beteg gyerekek anyukáit a fejlesztőben arról beszélgetni, hogy ők bizony a köv. terhességnél nem fogják magukat vizsgáltatni, mert mennyire felesleges... confused
Jaj, én nagyon nem osztom ezt a nézetet.
Vissza az elejére Go down
ildi77
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 62
Points : 62
Join date : 2010. Jul. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyVas. Aug. 29, 2010 11:45 am

Nyulacs: Szerintem arra gondoltak, hogy hiába vannak az újszülöttkori vizsgálatok, ha az ugyse mutat ki semmit. Annyiban eggyetértek, hogy nálunk se mutatot ki semmit. Ugy vittem haza a korházból, hogy minden jó volt. Álltalában a hallássérüléshez társul más betegség is. Nálunk az , hogy az egyik veséje kisebb volt ,mint a másik. Megmondták az orvosok, hogy ezt újszülőttkori vizsgálatokkor észre kellett volna venni. És mégse. 6 év után egy véletlen folytán derült csak ki. Hála istennek soha semmi problémánk nem volt vele, és azóta utolérte a mérete a másikat. De nem aggódom többet, mert születni fog egy édes kis szöszi fiacskám Very Happy (remélem)
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:51 pm

Sziasztok!

Már készülőben a IV. metformin baba mozi!!!

2010-ben metformin babád született vagy áldott állapotba kerültél?

Jelentkezz a 2010-es metformin baba moziba! Bemutató: 2010 november 20, IV. PCOS Közönségtalálkozó

Amire szükség van:

- nicknév vagy fantom neved
- a babád neve (ha már megszületett vagy tudható a neve)
- a babád születési dátuma vagy várható születési dátuma
- a teherbeesés előzményeinek rövid leírása pár mondatban (nehézségek, kezelés, időtartam)
- jó minőségű kép a babádról (terhesség esetén rólad, az arc takarásban maradhat) – max. 250 kb nagyságban!

Beküldési határidő: 2010 október 30
Az adatokat ide várjuk: sari.nora@pco-szindroma.hu, a tárgyban kérjük jelölni: Metformin babamozi 2010
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 5:05 pm

Zitácska annyira nagyon nagyon gratulálok!!!Ez fantasztikus hír!

Nekem sajnos nincsenek ilyen jó hírem...a teszt negaítv lett, és meg is jött azóta már Sad No - és most eléggé ki vagyok, emiatt is nem jelentekztem - próbáltam 7végén összeszedni magam kicsit!Nem könnyű.........
De mégeygszer köszi, hogy gondoltatok rám!

Egy kérdés: mit tudtok a genetikai vizsgálatokról, amik a beágyazódást akadályozó eltéréseket mutatják ki?Most láttam a tvben egy riportot erről Czeizel Endrével, és hát nem tudom hol is lehetne ezt csináltatni, nektek volt-e ilyen....stb....

NAgyon köszi, és Zitácska Neked meg mégegyszer gratula és nagyon sok boldogságot a kisbabához!!!!

Szinya
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 7:38 pm

Szinya: borzalmasan sajnálom! Sad Sad Sad Nagyon rossz lehet most, de fel kell állni és a jövőbe nézni, hinni és bízni, mert bizony ANYA leszel Te is!!!
Timiék jártak Ceizelnél, ha jól emlékszem, majd leírja a tapasztalatait biztosan.

Ildi: azért sok minden problémát ki tudnak mutatni már a magzatoknál, egy beteg gyermekkel az a minimum, hogy nagyon alaposan vizsgáltatnám a testvért a pocakban és ahogy Te is, még a terhesség előtt megtennék mindent, hogy ne foduljon elő mégegyszer.
A hallássérülése mikor lett gyanús Nektek? Mikor derült ki és hogyan?
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 9:38 pm

szinya! Tudom, most rettenetesen rossz, és fáj, de nem szabad feladni!!!!!!!!!!!!!!! Hinni kell abban, hogy ANYA leszel és így lesz! Most persze sírd ki magad, dühöngj, vagy csak vonulj el és szomorkodj, de ne hagyd eluralkodni magadon! Fel kell állni és újra kell indulni!!!! Mi itt mindannyian ugyanígy küszködünk/küszködtünk, persze sokunknak már sikerült a csoda, de sokunk előtt még ott várakozik az élet nagy boldogsága! Mert hsizem, hogy mindannyiunkhoz bekopogtat, ezt hidd el!!!!!!!!! Fel a fejjel!!!!


Zita! Neked hatalmas gratula! Vigyázz magadra és jelentkezz az újabb fejleményekkel!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
ildi77
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 62
Points : 62
Join date : 2010. Jul. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 10:08 pm

15 hónapos volt, amikor gyanús lett, hogy sokat síkítozik.Ekkor elvittem az orvoshoz,majd Pest. Ekkor derült ki, hogy nam hall.

-------

https://lombikbaba.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=30
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: