Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+39
csörike
andu29
mona
buggy01
manka
daphne
Viki
camelia
LaLinea
tavasz
PaLa
fkriszti78
rt
mumus
virginia81
timi80
timcsi81
she76
Buksi
fozsuzsi
Erzsó
katika
timi81
zsazsa78
Ani
hajdub
zsu
Erősske
katus100
Ladybird
salha1
Bea
nyulacs
Netti
Luijza
vickany
evask
bubi
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:13 pm

Szia Szinya és Timi!Szinya sok babaragacsot neked!Timi Írj a lányokról nagyon eltüntél milyen súlyal születtek?
Vissza az elejére Go down
zitacska79




Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 2010. Aug. 22.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:59 am

Sziasztok,

Én új tag vagyok. aug. 14-én volt az első beültetésem, korábban endóm volt, és 27-én lesz vérvétel, már alig várom Smile tesztet nem csinálok

Zita
Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyVas. Aug. 22, 2010 5:55 pm

Sziasztok Csajok!!!

Zitácska üdv a csapatban és remélem hogy most sikerrel jártok!!!
Mesélj kicsit még magadról.

Igen csajok a pozitív gondolkodás fontos és probálom ezt tenni most de nagyon nehéz, már 11. óta vérzek, voltam dokinál nem mondott semmi érdemlegeset csak hogy mensi jellegű gyenge vérzés, kaptam vérzés csillapítot és ha nem múlik el tőlle 5 napon múlva menjek vissza és vigyem a lombikos papírokat is mert megakarja nézni, hát remélem elmúlik de nem úgy néz ki, kiváncsi vagyok mi lesz és arra még inkább hogy mitől van ez.

Jók legyetek millió puszi
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyVas. Aug. 22, 2010 10:48 pm

Katus!

Ezek a rohadt (bocs) hormonok nagyon be tudnak kavarni! Twisted Evil De ne izgulj, nem lesz semmi baj! De azért 5 nap múlva mondd, hogy mit mondott!

zitácska! Üdv köztünk! Hova jársz? Melyik intézet? stb Szóval mi itt kiváncsiak vagyunk mindenre Question Shocked És persze nagyon szorítunk a vv-re! Babaragik elindultak! Hányat kaptál vissza?
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
zitacska79




Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 2010. Aug. 22.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 10:19 am

Sziasztok,

Még furcsa ez a fórum kinézetre, úgy összefolynak a dolgok, de lassan talán megszokom.

Én a győri kaáliba járok, febr. végén kezdtük el az egészet, sajnos eléggé elhúzták a dolgokat, így vissza is jött már az endóm kevesebb, mint 1 év alatt. Voltak cisztáim, amit júl-ban szívtak le, azok is endósak voltak. S ezután kezdtük el a lombik programot. 28 éves vagyok, nem tudom még mit írhatnék magamról. 2 embrikét kaptam vissza és 2 ment fagyiba. Elég sok petikém volt (17), de ebből csak 4 termékenyült meg, a spermiumok nem voltak túl jók, emiatt egy kicsit ki is készültem, de remélem, hogy elsőre sikerült, s így nem kell aggódnom, hogy mennyi van még fagyiba.

Nálatok miért kellett meddőségi központba járni? és melyikbe jártok? Jár valaki Győrbe?

üdv,
Zita
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 12:18 pm

Sziasztok!

Zitacska79: nekem is pont 14-én volt az első beültetésem!Ezek szerint Te is csütörtökön fogsz tesztelni?Remélem mindkettőnk pozitív eredményt kap - és pár nap múlva már mi is igazi kismamik lehetünk!!!!Én igyekszem úgy hozzálláni, hogy már most is azok vagyunk, csak pár nap múlva már tudni is fogunk róla Smile

Nyulacs: igazából én azt hittem hogy csak sima IVF lesz, és nem is mondtak semmi mást, de amikor megkaptam az OEP-es elszámoló papírt, akkor láttam, hogy ICSI van ráírva. Ezek után már nem beszéltem a dokival, így nem tudtam kikérdezni őt erről...de gondolom ez azt jelenti hogy ICSI volt ugye?
Egyébként nem is tudom, hogy Te miért kezdtél lombikba? Volt valami konkrét gond Nálatok, vagy csak egyszerűen nem jött össze, mint nálunk?

Már csak pár nap és teszt, addig is nagyon köszi Mindenkinek a biztatást és a pozitív gondolatokat!!!!

Szinya
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 12:21 pm

Jaj, de béna vagyok: bocsi Zitacska79 nem is 14-én volt a beültetésem, hanem 12-én, szóval én emaitt tesztelek csütin, és ezek szerint Te meg szombaton!
Csak a 14 a szerencseszámom, aznap van a szülinapom, és aznap ismertem meg a férjem, és aznap volt a polgári esküvőnk... Smile - ezért aztán teljesen megzavarodtam!!!Remélem neked is sok jót hoz majd ez....nekem meg reméljük a 12-es is bekerül a kedvencek közé Smile
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:34 pm

Szinya: gondolom, akkor ICSI volt, igen. Nálunk IVF, de én meg sem néztem azt hiszem papíron.
Nálunk az átjárhatatlan petevezetékek vezettek egyből a lombikhoz. Plusz van PCOS-em és IR-em, ellenben peteérésem és rendszeres mensim nemigen.

Zitácska: üdv köztünk és millió babaragacs! ++++

Katus: nem látott semmit a doki? Remélem, kiderül, mi a gond. Nálam sosem voltak rendszeresek a vérzések, erre én fel sem figyeltem volna. Ciszta lenne? De azt meg látnia kellett volna.
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:55 pm

szinya! Hajráááá csütörtök! A 12 ezek szerint annyi sok szépet hozott neked, úgyhogy reméljük, most is!!! Laughing Wink

zitácska! Te pedig szombaton tesztelsz?

Mindkettőtöknek hatalmas drukkk!!!!!!!!! ++++++++++++++++++
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
zitacska79




Hozzászólások száma : 7
Points : 7
Join date : 2010. Aug. 22.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:20 pm

sziasztok,

salha, szinya
Én nem fogok tesztet csinálni, sok ismerősöm csalódott, s úgyis pénteken lesz a vérvétel, abból úgyis megtudom majd az eredményt Smile Nekem a 6. házassági évfordulónkon volt a beültetésem, s a házasságunk egy nagyon jó döntés volt, életem egyik legjobb döntése és legboldogabb napja, remélem a babóca is úgy dönt, hogy jól dönt és megmarad Smile

nyulacs
kösz a babaragacsot és a drukkot Smile

szinya
drukkolok neked, hogy szerencsét hozzon a 12. Smile neked hányadik beültid?

Zita
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:24 pm

Nekem is az első beültetésem!!!!
Nagyon köszi mindenkinek a drukkolást Smile

Zita: Nekem nem csinálnak vérvételt!Ezek szerint a Győri Kaáliban viszont csinálnak?Nekem tesztelni kell, és ha pozitív az eredmény jelentkezni náluk.....
Annyira félek a teszttől............és annyira nagyon nagyon szeretném, ha végre pozitív eredményt mutatna!!!!!!!!!!!!!!!!

Szinya
Vissza az elejére Go down
Timi

Timi


Hozzászólások száma : 12
Points : 12
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyKedd Aug. 24, 2010 4:26 pm

Zitacska: drukk tőlem is!

Szinya: valóban nem kell menni vérvételre, de lehet! Én mindíg mentem, amikor + lett a teszt, mert az a tuti! Wink Nem kell bejelentkezni sem olyankor csak reggel odamész nyitásra, aztán 1-2 óra múlva megvan az eredmény, amit olyankor a dokid közöl. Wink Én a 13. napon mentem vérvételre, mert nem bírtam tovább a halom + tesztemmel. Very Happy

Fkriszti: 34+5-ön születtek a lányok Hanga 47 cm és 2380g, Alexa 45 cm és 1836g. Koraszülöttségből semmi nem látszik rajtuk, már 2 hós korukban nem akarták elhinni, hogy korababák voltak, most meg már pláne! Éppen ma voltunk kontrollon, meg is lettünk dícsérve. Very Happy
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyKedd Aug. 24, 2010 5:04 pm

szinya! vv-re nem KELL menni, de lehet. Én is sokszor mentem, mert utáltam már a sok negatív tesztet. Babaragik továbbra is mennek!!!! Hajráááááá!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:37 pm

Sziasztok

Nagyon drukkolok mind kettőtöknek és persze mindenkinek hogy sikerrel járjatok, nem elfelejteni csak pozitívan és nem lesz semmi baj!!!

Hát hála istenek a vérzésem elmúlt így nem kell visszamenni a dokihoz az hogy mitől volt fogalmam nincs, biztos a hormonok, ciszta szerintem nem , nem igazán jellemző viszont ezek a vérzések mostanában egyre inkább, UHgot nem csinált mivel csak a közeli SztK-s rendelésen voltam és itt nem tudom minek kell lennie hogy Uh got csináljanak és azt sem nagyon tudom hol csinálnának Rolling Eyes Wink .
Hát ez van.

Lányok hogy vagytok, Kriszti de jó hogy itt, mi újság van veletek?

Puszi
Vissza az elejére Go down
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 6:16 am

Sziasztok !Katus100köszi jól vagyunk sok a munka a szőlő a befőzések és a fűszerpaprikát is lassan szedjük és szeptember közepén várom a festőt és lehet pakolni a lakást hát a kis sajtkukacok mellet nem lesz egyszerü ja meg a nagylánynak lassan kezdődik az iskola a héten a füzeteket könyveket is csomagolom ennyi rólunk tömören a konyhád hogy áll ? Timi:Nálam az ikrek a 37, hét betőltése után lettek meg szerdán töltötem a 37, hetet csütörtökön császároztak meg!Hanna 43cm 2150g volt Kristóf 47cm és 2950g de nálunk a kiscsaj 4 honappal előbb indult mint a kiskrapek Hanna 10 és fél hónaposan már egyedül szalatt Kristóf 14hónaposan ment egyedül!A tesztelőknek SOK SIKERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mennek a babaragacsok!
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:55 am

Jaj Lányok, annyira ki vagyok!!!Fáj a hasam kicsit, meg a fejem is - ami nálam tipikusan mensi előjel....és hát akárhogy is nem szeretném észrevenni sajnos enyhén elszineződött cucc jön belőlem - mintha kicsit véres lenne!!!!Ugyanez volt az utolsó két inszememnél, és utána mindig megjött!Annyira félek hogy most is ez lesz!!!!!Annyira szeretém pedig hogy sikerüljön!!!!!!!És még csak a tesztig sem jutottam el............ No Sad Sad
Jaj olyan jó lenne, ha mégis összejönne........de mostmár alig alig vagyokképes tartani magam, és pozitívan gondolkozni!!!!
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 1:47 pm

Sziasztok!

Szinya: nyugi, amíg a vv az ellenkezőjét nem bizonyítja, addig van remény! Ha viszont most mégsem sikerült,akkor se keseredj el,hiszen már elindultál egy úton,ami igaz sokszor pokolian nehéz,de a végén azt mondod,hogy megérte a sok szenvedés! Emlékszem amikor nekem nem sikerült az 1. lombik,hetekig hallani sem akartam az egész dologról.Aztán amikor 3 hónappal később mégis szerettem volna vissza kapni a fagyibabákat és nem ébredtek fel,egy világ dőlt bennem össze... A 2. lombikra másfél év múlva mentem csak,és meglett a gyümölcse az én ördögfióka Zinusom! Very Happy Szóval nyugi! Wink
Vissza az elejére Go down
PaLa
Kezdő fórumos
PaLa


Hozzászólások száma : 85
Points : 85
Join date : 2010. Mar. 09.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 2:39 pm

Sziasztok, csak egy puszira ugrottam be és szorítok mindenkinek!!!
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 3:53 pm

Palácska: hogy vagy Drága?

Virgi: nagyon klassz az új avatar! Atyám, mekkora nagylány már!

Szinya: jaj, kitartás, nem szabad feladni!!!

Katus: az ilyen vérezgetések normálisak is szoktak lenni, nem?

Kriszti: itt is kérdem, Balcsis képek lesznek majd, ugye? Olyan kiváncsi vagyok! :-)
Vissza az elejére Go down
PaLa
Kezdő fórumos
PaLa


Hozzászólások száma : 85
Points : 85
Join date : 2010. Mar. 09.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 5:31 pm

Szia Nyulacs, hát, képzelheted, hogy vagyok... Sad A férjem még mindig albérletben... 86 napja... Sad Még mindig nem döntött... Sad Nem akarok itt panaszkodni, sem untatni senkit a fejleményekkel, csak a legfontosabb: elkezdtünk járni családterápiára. Ennyit sikerült elérni... De továbbra is bízok és reménykedem... Puszi ezer!
Vissza az elejére Go down
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:34 pm

Nyulacs persze lesznek képek csak valami van a géppel és nem akarja föltölteni de szólok apának és ha lesz egy kicsi ideje feltöltetem vele bocsi hogy nincs időm rátok!
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:17 pm

szinya!

Nyugi nyugi nyugi! A vv a tuti biztos! És én is azt mondom, amit virginia, ne keseredj el, ha nem az első, akkor a kis eszkimók!!!!!!!!!! Csak ne idegesítsd magad! tesztet mikor csinálsz?
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:43 pm

Nyulacs: bizony nagylány,egyre jobban! Nagyon kezd csajosodni! Very Happy Nálunk is elkezdődött a hiszti,lecsücsül a földre és nagy krokodil könnyekkel sír! Laughing Egyre okosabb,annyi mindent tud már,sokszor el sem hiszem, hogy egy 17 hónapos ilyen sok mindent megért. Ti,hogy vagytok? Domi is gondolom nagy játékos! Smile

Pala: I love you
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:07 am

Virgi: oltári zsivány pasi Domi. Laughing Nálunk durvább a hiszti, mert Ő ülésből hátra is vágja magát, nem érdekli, min törhet be éppen a feje. Rolling Eyes Na meg a fulladásos ordítások továbbra is megvannak. affraid
De amilyen erősen el képes keseredni, pont annyira is tudja jól érezni magát a bőrében, igazi hancúr bajnok! Laughing

Pala: és hogy van a betegséged és a lelked? Dolgozol?
Vissza az elejére Go down
ildi77
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 62
Points : 62
Join date : 2010. Jul. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:26 am

Sziasztok! Egy kicsit eltüntem, készültünk az iskolára. Tegnap megvolt az elsö konzultáció. A vizsgálatok amiket mondtatok, csináltatom őket. Lessz egy olyan genetikai vizsgálat ahol majd a lányomat vizsgálják, hogy melyik génje híbás, és vajon tölem örökölte-e. Legközelebb októberbe kell mennem, mennünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: