Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+39
csörike
andu29
mona
buggy01
manka
daphne
Viki
camelia
LaLinea
tavasz
PaLa
fkriszti78
rt
mumus
virginia81
timi80
timcsi81
she76
Buksi
fozsuzsi
Erzsó
katika
timi81
zsazsa78
Ani
hajdub
zsu
Erősske
katus100
Ladybird
salha1
Bea
nyulacs
Netti
Luijza
vickany
evask
bubi
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:27 pm

Köszi Mindenkinek a kedves és támogató sorokat!
Elolvastam a "lombikosok tízparancsolatát" - és hát egyértelműen kijelenthetjük hogy szinte minden pontot megszegtem....de annyira nehéz ilyenkor nem olvasgatni a neten, és nem kérdezősködni hogy kinek hány sejtje lett....kell a megerősítés valahonnan mindig!

Az ion indukciós kezelésen 5x voltam, kb fél órás, és a lényege hogy egy gépet rátesznek a petefészkekre és ezzel stimulálják ott a sejtregenerációt és képződést...plusz 5 percet még a fejemre is tették, mivel a prolaktimnom is kicsit magas volt, és áll. arra is jó! Igazából azt nem tudom hogy konkrétan segített e valamiben, azt talán csak egy hormonvizsgálat tudná kimutatni, de a doki azt mondta hogy ez segít hogy jó minőségű sejtek legyenek!

Aligh várom már hogy holnap telefonálhassak és pozitív eredményeket kaphassak az osztódásokról....jaj annyira szeretném ha sikerülne!
Majd beszámolok hogy hogyan alakulnak a dolgok, addig is köszi mégegyszer a nyugtatást!
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Aug. 11, 2010 9:23 am

Szinya: nem is ismétlem, amit már írtak a lányok. Smile
Na, mi újság, hogy vannak az embrikék?
(Már sokszor írtam, nekem 5 petesejtből IVF-fel 1 embriócska maradt, Ő DOMI!!!!!!!!!!!!!! PCOS, IR, szal a remény hal meg utoljára!!!!!!!!!!!)
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Aug. 11, 2010 12:28 pm

Most hívtam a Káalit, és képzeljétek azt mondták, hogy ma nem veszik ki megnézésre az embriókat, szóval nem tudnak mondani semmit, de menjek holnap 12-re a beültetésre, és esetleg előtte még szóljak oda!

Jaj, annyira rossz, hogy nem tudhattam meg semmit!De akkor tegnap miért mondták hogy majd ma érdeklődjek?El sem tudják képzelni milyen stressszt okoznak ezzel!Kérdeztem a biológust, hogy akkor az biztos e hogy továbbfejlődnek és hogy lesz kiket beültetni, de erre csak annyit mondott hogy hát valószínű, de biztosat csak majd holnap fognak mondani!

Nektek mindennap adtak infókat az embriókról?Miért lehet hogy nekem ma semmit nem mondtak?

Szinya
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Aug. 11, 2010 9:13 pm

szinya!

Nyugi,nyugi! Jobb hogy nem piszkálják őket minden nap! Hidd e, nem lsz semmi baj, és holnap délben a pocidban viheted őket haza! Szurkolok! Holnap várunk! Jelenkezz!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Aug. 11, 2010 9:34 pm

Szinya: nem hallottam még ilyet, de biztosan minden rendben. Olyan sokan megtermékenyültek, hidd el, az összes osztódik szépen és holnaptól majd keresik a méhedben a legjobb helyeket megtapadásra! Very Happy
Hajrá!!! Holnaptól millió babaragacs! ++++++++
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 12:03 am

szinya!

Hahóóó! Hol vagy? Mi lett a kis embrikékkel? Hányat kaptál vissza? Remélem minden rendben és már helyezkednek is a pocakodban!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 11:32 am

Szaisztok!

Olyan aranyosak vagytok, hogy ennyit írtatok Smile
Nem voltam internet közelben, azért nem írtam eddig!

Csütörtökön visszakaptam 2 darab 8x3 sejtes embriót, amik áll. nagyon széepn fejlettek voltak Smile - remélem itt maradnak velem mindketten....annyira szeretném!
Kettő másik embriót meg lefagyasztottak nekünk...de remélem ők majd csak kistestvérkéknek kellenek!

Csütrötök este néztük a csillaghullást a férjemmel, és rengeteg hullócsillagot látunk, és így rengetegszer kívánhattuk azt, amit a világon a legjobban szeretnénk..........

Pénteken igyekeztem sokat pihenni, de azért nem feküdtem végig ágyban, sőt...este sétáltunk is, jól elkapott minket egy hatalmas eső - ez nem volt annyira jó, és úgy aggódtam miattuk!!!De remélem nem lett bajuk ettől!
Ti miket csináltatok beültetés után? Van valami jól bevált trükk a megtapadás segítésére? Iszok sok vizet, és igyekszem sok fehérjét enni, mondták hogy az segít...ja és igyekszem pozitívan hozzállni, és nem aggódni....de ez néha nem könnyű!

Jó hétvégét Nektek, és köszi a bíztatásokat!!

Szinya
Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 12:26 pm

Sziasztok


Örülök hogy minden rendben ment, fantasztikus 2 kis lurkó, a lényeg hogy érezd jól magad és azt csináld amihez kedved van.

Hogy vagytok Csajok???

Szép mapot mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 9:34 pm

szinya!

Amit leirtál, na annál többet úgy sem tudsz tenni! Ne emelj és ne hasizmozz, a többi meg úgyis megy magától! Szóval nagy gratula és továbbra is szoritok. A pozitiv gondolkodás a lehető legjobb! Ne parázz és minden rendben lesz! Wink Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyVas. Aug. 15, 2010 9:31 am

Szinya: mennek a babatapik ezerrel minden nap! +++++++++++++
Nekem rengeteg húst kellett ennem a túlstimu ellen és tényleg nagyon jó. A mi dokin fekvés, pihenés párti, így én eléggé kíméltem magam és beszélgettem Egyszemkémmel, hogy nagyon várjuk és nagyon szeretnénk, ha megtapadna, legyen ügyes és küzdjön Ő is! :-)
Vissza az elejére Go down
Timi

Timi


Hozzászólások száma : 12
Points : 12
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyVas. Aug. 15, 2010 4:19 pm

Sziasztok!

Talán senki sem ismer innen, ezer éve nem írtam már ide-talán Nyulacs emlékszik.

Szinya: ha jól emlékszem (mert azért olvasgattam), akkor Szmatona a dokid. Én két tündéri kislányt köszönhetek neki, nagyon drukkolok neked! Nekem a sokadikra jött össze, kívánom, neked már csak tesóért kelljen visszamenni. Amikor feküdtem és kíméltem magam-doki tanácsával ellentétben nem sikerült, a lányokkal fát ültettem, vizes kannát cipeltem és most itt alszanak a szobájukban! Éld a mindennapi életed, ez a legtöbb amit tehetsz! Smile
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyVas. Aug. 15, 2010 9:44 pm

Timi: cheers cheers cheers De jó, hogy újra itt vagy! Kboyék írtak a fürdőzésről. Very Happy
Nagggyon szépségesek a Csajszik, úgy örültünk a hírnek!!!!!!!!!!!
Jössz az anyatanyára is a régi csapatba?
Vissza az elejére Go down
Timi

Timi


Hozzászólások száma : 12
Points : 12
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 3:10 pm

Nyulacs: köszi, aranyos vagy! Very Happy Nem megyek arra a fórumra, máshol megtaláltam a "családomat", én meg amolyan 1 emberes-1 fórumos vagyok. Embarassed Kboyékkal nagyon jó volt és remélem jövőre is össze tudjuk hozni! Very Happy Domi nagyon szép kis pasi, biztos nagyon vagány már!
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 8:24 pm

Timi: bizony, nagy vagány! Smile
Hát más fórumra én sem megyek már, időm sem lenne.
A kis tacsi kutya hogy van?
Mesélj a Picúrkákról kicsit!
Vissza az elejére Go down
Timi

Timi


Hozzászólások száma : 12
Points : 12
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 9:30 pm

Nyulacs: Füge kutya jól van, tacsihoz mérten nagyon rossz rutya. Fáraó, a németjuhász nem bír nélküle létezni. Lányok már nagyok. Nagyon rohan az idő. Tündér kislányok. Alexa kis vagány manó, 6.5 hós kora óta áll, Hanga 2 héttel kezdett mindent később. Már sétálnak a bútorok mellett mindketten 7 és 8 kg-osak és 67-67,5 cm-esek. Az éjszakákat 2,5 hós koruk óta átalusszák. Hát túl sok időm nekem sincs fórumozni, mert nappal kikövetelik a társaságomat, de nem is bánom, imádok velük lenni, erre vágytam egész életemben. Oldalakat tudnék róluk zengeni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:00 am

Köszi a bíztatást lányok!
Timi: igazán gyönyörű kislányaid vannak - nagyon gratulálok!Megkérdezhetem, hogy hányadik próbálkozás jött össze Nektek? Van ötleted, hogy miért az sikerült, vagy csupán a JóIsten így akarta?

Én az első napokban iszonyatos hasfeszülést éreztem...de mostanra elmúlt - és most leginkább semmit nem érzek, de remélem ez nem rossz!!!Lassan tellik ez a 2 hét, pedig olyan jó lenne már biztosan tudni, hogy velem maradtak a drága kisbabáim Smile

Olyan jó olvasgatni a fórumot, mert látja az ember, hogy igenis van siker, és összejöhet így is - és ez sok pozitív gondolatot és energiát ad!

Vissza az elejére Go down
Timi

Timi


Hozzászólások száma : 12
Points : 12
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Aug. 17, 2010 1:33 pm

Szinya: 2 inszem után 5 lombikstimu volt, ebből 4 beültetés. Az elsőből vetélés lett, a 4.-nek meg úgy mentem neki, hogy nem érdekelt, mert teljese szívemmel-lelkemmel az örökbebabára készültem, de valamiért azt éreztem, hogy ezt az utolsót még végig kell csinálni. Hogy miért ez sikerült? Nem tudom....most volt itt az ideje talán. De eszedbe ne jusson másokhoz hasonlítani magad! Látod, Nyulacsnak elsőre és 1 embrikéből született gyönyörű kisfia! Kitartás! És én sem hittem, de ez a két hét semmi ahhoz a 8-8,5 hónaphoz képest, ami a pozitív teszt után jön! Laughing Tüneteket pedig ne keress! Nekem az ikrekkel semmi tünetem nem volt, meg is voltam sértődve, hogy nem ölelgethetem a nagy fehér porcelánistent, mint a legtöbb kismama! Laughing
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:47 pm

Timi: ez természetes, hogy odáig vagy Értük! Very Happy És milyen ügyesek a mozgásban, alvásban! Nagy mázli ám! Laughing

Szinya: tüneteket tényleg nem szabad keresni, mindenkinél tök másképp alakultak a dolgok.
Én ebben a 2 hétben is rosszul voltam, olyan görcseim voltak, főleg éjszaka, hogy azt hittem, mentőt kell hívni, és nem marad velem a babám. Utána meg túlstimum lett, következett a hányinger non-stop, mikor az véget ért, jött a hematóma, elöntött a vér, kórház és otthon 2 hónap fekvés. Ezek után pedig 36. héten úgy döntött Fiatalúr, Neki dolga van már itt sürgősen és fél nap alatt megérkezett közénk. Smile
Olvastad a Titok című könyvet? Nekem nagyon sokat segített a 2 hétben!
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Aug. 18, 2010 12:29 pm

Nem, nem olvatsam ezt a könyvet!De majd körbenézek hol kapható!
Ezek szerint tényleg mindenki mást és mást érzett...próbálok nem ezen rágódni - de én kb 2 napja tényleg nem érzek semmit, tök jól vagyok - a hasfeszülésem teljesen abbamaradt.
MAx. annyi ami más, hogy éjjelente többször felkelek és kimegyek mosdóba, és ez korábban nem volt!
De lassan már 1 hét letelt, és már csak 1 hét és tesztelhetek, amitől persze rettegek - mert idáig mindig csak a szomorúság jött utána!De majd most remélem ez megváltozik, nagyon nagyon jó lenne!
Nyulacs Te hova játál dokihoz? Lehet hogy korábban már írtad, de nem emlékszem....
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Aug. 18, 2010 5:32 pm

Szinya: a Dévai Intézetbe, Dévai dokihoz. Nagyon nagy szaktekintély, de nagyon nehéz személyiség.
A sok pisilés nagyon jó, marad is 9 hónapig!!!!!!!!!!!!! Iszonyatosan szorítok! +++++++++++++
Érdemes minél előbb beszerezned, a lényege, hogy a gondolataink határozzák meg, hogyan alakul az életünk! Tehát csak pozitívan!!!!!!! Vizualizáld magad nagy pocakkal, kezedben a kisbabáddal minél többet.
Én nagyon sokat beszélgettem a kis embriómmal is, hogy akarjon maradni! :-)
Egy régi fórumtagunk (Iza) még a vízes módszert is ajánlotta, vagyis minden folyadékivás előtt fennhangon el kell mondani azt aktuális kívánságot jelen időben pl. én a hematómánál elmondtam, hogy egészségesek vagyunk és a vérömleny felszívódik. Te mondhatnád, hogy a babám megtapad és velem marad.
Terhesen is minden nap elmondtam magamban az általam kitalált szöveget, hogy minden rendben, baba szépen növekszik bla-bla-bla stb. :-)
Na, most jó bután érzem magam. Laughing
Vissza az elejére Go down
szinya




Hozzászólások száma : 18
Points : 18
Join date : 2010. Jul. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 11:41 am

Én hiszek az ilyenekben abszolút...szóval semmiképp ne érezd bután magad Smile
Szerintem is nagyon fontosak ezek, és én is minden este úgy fekszem, hogy mondogatom, hogy maradniuk kell...és a párom is minden este és reggel puszilgatja a hasam Smile - remélem ezek tényleg segítenek majd!
Már csak 1 hét a tesztig!!!!

A Dévai Intézetről én is sok jót hallottam, és Dévai dokiról is - ezek szerint Te is elégedett vagy velük, bár ez nem is kérdés, egy ilyen gyönyörű kisbabával Smile
Te milyen gyógyszereket kaptál ebben a 2 hétben?Sok helyen olvasni progeszteron injekciókról, stb....de én csak 3x2 Utrogestán hüvelykapszulát kaptam!Persze bízok benne hogy ez is bőven elég lesz...

Egyébként nagyon szép hosszú-hétvégét mindenkinek!!!
Szinya
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 5:02 pm

Szinya: azért bevallom, nagyon nehéz a dokit elviselni, többször bőgtem miatta. Nem biztos, hogy ugyanígy választanék újra, de tény, hogy akikkel együtt lombikoztam Nála, mindenki terhes lett! :-)
Elsőre csak a progi kúp van itt is, nekem is csak az volt, 2.-3. alkalommal szeretik általában injekcióval is megtuningolni a szervezetet. Elég lesz az utró is biztosan, két szép, nagy embriót kaptál vissza! Még 4-es ikrek is lehetnek! :-)
IVF volt vagy ICSI?
Babaragacs millió! ++++++++++++++++++
Vissza az elejére Go down
Timi

Timi


Hozzászólások száma : 12
Points : 12
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 10:05 pm

Nyulacs: a lányok előtt jártunk a Dévainál. Én majdnem ráborítottam az asztalt, pedig baromi nehéz tömör, faragott asztala van. Nem csodálom, ha sírtál miatta. Nem is ő segített, hogy gyerekünk legyen, menekültem vissza az én jól ismert dokimhoz. Wink
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 11:15 pm

Lányok!

Hajrá pozitív gondolkodás!!!!! Laughing Wink Higgyétek el, nagyon sokat számít. Nekem is vannak "bejáratott" mondataim, amit naponta rengetegszer elmondok magamban. Nyulacs! A vizes dolgot már hallottam, de még eddig nem csináltam, most azt is kipróbálom! Very Happy

szinya! Neked meg küldöm a babatapasztó energiát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:57 am

Salha: mostanában mivel nappal nincs időm így elmélyedni, így amikor már alszik Domi, az ágya mellett imádkozom minden este. Smile

Timi: hú, olyan sztorikat is hallottam Róla... nyílt fórum, nem írom le őket, sőt inkább azt sem, engem mivel borított ki többször is. Meg hát azért én Neki köszönhetem Domit! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: