Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+10
nyulacs
virginia81
paszorne
remény
salha1
fkriszti78
toby01
mumus
katus100
bubi
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 111
Points : 146
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 49
Tartózkodási hely : UK Wiltshire

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyHétf. Dec. 16, 2013 7:38 pm

Virginia Gratulalok! Fura igy benezni es jo ilyen szep hireket olvasni:D
Nyulacs meg mindig itt vagy tok jo
remelem jol vagytok!
mi jol vagyunk mar 8 evesek elmultak a gyerekek es fura nagyon hogy mar ekkorak:D
 affraid 
4. osztalyba jarnak feljak a regenyeket es gyerek konyveket, jo gyerekek igy nem tudok panaszkodni sokkal sokkal konnyebb minden mar de meg mindig egyszerre beszelnek es verseny van kozottuk
szval szegenyeknek sosincs sajat szemelyiseguk:D
Vissza az elejére Go down
http://www.lombikbaba.org
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Dec. 17, 2013 5:09 pm

Sziasztok!

Detti: Köszönöm a gratulációt! Smile Jó fejek lehetnek a Gyerekek! Jézusom, már 8 évesek!  Shocked  Smile Hű, eltudom képzelni milyen amikor neki állnak egyszerre beszélni, nekem sokszor elég ha Zinus egyedül beszél!Smile

Nyulacs: ma voltam UH-án, megint fiút mondtak, úgyhogy kezdem magam bele élni már! Smile Igaz a legtöbb cuccunk fiús is mert Zinus ruháit elosztogattam pár hónappal azelőtt mielőtt megfogant a Tesó, az Uncsitesók meg mind fiúk akiktől örököltünk!Smile Na és legalább a neve is egyértelműen megvan! Smile 
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyPént. Dec. 20, 2013 9:50 am

Detti: akkor jó korán kezdték a sulit, ha 8 évesen 4.-esek, nem semmi!
Nekem néha 1 is sok :-), de persze örülnék még majd 40 előtt egy kistesónak. Persze az sem lesz egyszerű menet, de meglátjuk. Először is egy lapar műtétre nevezek be, ahol kiderül, mi újság odabent, muszáj-e a lombik.

Virgi: szuper! Hidd el, olyan klasszak a kis srácok. :-) Meg aztán egy ilyen, egy olyan, az tök jó lehet.

Elkezdtem a flabelost, mert a futástól a hidegben folyton beteg voltam és tök jó, nagyon ajánlom mindenkinek! Heti 2x20 perceben nyomom, mellé egy kis diéta és olvadnak a kilók.

Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyVas. Dec. 29, 2013 7:52 pm

Sziasztok Lányok!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok így utólag mindenkinek!

Virgi??????? Ahogy számolom, lassan megszületik, vagy már......????? Smile

Nyulacs! Párodnak lett állása? Lakás, kész lett? Húgodékkal nem békültetek az ünnepekre való tekintettel? Vagy annyira rossz a viszony?

remény! Hol tartasz? Munka, lelked stb??????
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 11:21 am

Salha: szia, de jó, hogy jöttél.
Anyumék el akartak utazni Karácsonyra a kialakult helyzetre tekintettel, de lebeszéltem őket, hogy ezzel csak rontanának és nem velünk szúrnak ki, hanem az unokákkal. Úgyhogy maradtak, voltunk együtt is, a gyerekek játszottak.
Kizárólag a gyerekek név-, szülinapjakor és Karikor vagyok hajlandó egy légtérben tartózkodni mostohatesómmal. Alig várom, hogy valamelyikünk végre elköltözzön.
Felújítás 80%-os, de elfogyott a pénz és lelkesedés. :-) De gyönyörű lett! A többit meg szép apránként.
Férjem végre egy multinál van, ahol nem kell folyamatosan rettegni. Egy nemzetközi üzemeltető cégnél dolgozik és egy híres székházban a több száz darabból álló flotta autó kezelést intézi. Nagyon szereti és meg is becsülik. Egyelőre a pénz nem túl sok, viszont van előrelépés, taníttatás stb.
Mesélj, veletek mi van? Munka? Karácsony? Szilveszterkor buliztok?
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Dec. 31, 2013 10:51 pm

nyulacs!!!

De jó hogy a párod talált munkát!!!!! bounce A nagy kő lepottyant most!  Wink 
A tesóddal való viszonyt jól kezeled. Anyukádék és az uncsikák miatt olykor jó pofát kell vágni. nem kell feltétlenül minden rokont szeretni, de próbáljuk meg ne is nagyon utálni egymást! A felújítással kapcsolatban mosolyogtam, mert mi is úgy hagytuk abba, hogy a többit majd apránként....Hát ennek már közel 4 éve és bizony még mindig nem jutottunk a végére, mert hiába asztalos a párom, a cipésznek,tudod .... Wink 

Velünk minden rendben hála istennek. Az év végén nagy volt a hajtás a munkahelyemen, de most egy pár napot pihenünk. Másodikán megyünk Szilvásváradra 5 napra, már alig várom.
Szilveszterre most nem mentünk sehova. Nem volt kedvünk nagy partikhoz, úgyhogy itthon maradtunk, de lehet, hogy este benézünk a városba.

Mi lehet virgivel? Nem tudsz róla semmit?

remény??????

Katusról tud valaki valamit? Mekkora lehet már a kis öribabája?
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyCsüt. Jan. 02, 2014 11:18 am

Sziasztok!

Salha: köszi az érdeklődést Smile Még "egyben vagyunk" és egyelőre jele sincs, hogy ki akarna bújni Picurkánk, de várok türelmesen időnként meg nagyon türelmetlenül. A 38. hétben vagyok, szóval most már bármikor de szerintem ugyanaz lesz mint előtte, hogy szépen kihúzzuk a ki írt időpontig és akkor majd beindítják. A 36. hetes UH-án kicsit beszélgettem a dokival (öreg róka már) és Ő is azt mondta, ha az elsőnél nem indult be rendesen és császár lett a vége, most is kb ugyanerre számítsak. Mindegy is csak egészséges legyen, a 40. hétig is már csak 2 hét van azt meg már "féllábon" is ami találó is mert a jobb lában hülyéskedik, hol a térdem, hol a bokám fáj de ez legyen a legnagyobb bajom!Smile
Vissza az elejére Go down
75zsuzsa




Hozzászólások száma : 1
Points : 1
Join date : 2014. Jan. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 12:58 am

Sziasztok !

Él még itt valaki ? hahóóóóóóóóóóóó

Senki és semmi !? Sad


A hozzászólást 75zsuzsa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 07, 2014 3:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 11:29 pm

virgi! Te jó ég már ennyi idős vagy????? Akkor nagyon-nagyon szorítok! Kérlek, feltétlenül értesíts majhd bennünket, ha a kis Picurka megérkezik! Addig is vigyázz nagyon magadra!!!!! Millió puszi

remény???????
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Jan. 14, 2014 6:20 pm

Sziasztok Lányok,

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de az év végi készülődés teljesen lefoglalt. Nem is kaptam értesítést, hogy voltak újabb hozzászólások, és így végképp elfelejtettem hírt adni magamról.
Lényegében nem történt semmi változás, ha csak annyi nem, hogy beadtuk az örökbefogadási határozatunk hosszabbítását, mert már két éve, hogy megkaptuk. Még eléggé hátul kullogunk a sorban, de valahogy mégis bízom benne, hogy az idén már sorra kerülünk.
Az ünnepek nagyon jól teltek nálunk, mindketten szabin voltunk, úgyhogy kipihentük magunkat, és egymásra is volt időnk végre, mert a férjem nagyon sokat dolgozott az utsó hónapban.
Én még karácsony előtt pár napra bevállaltam egy állásinterjút, ami azért volt "érdekes", mert megint egy oviba mentem (még indig nem tudom eldönteni, hogy visszamenjek-e vagy sem), és az interjú abból állt, hogy egy vad idegen csoportban kellett tartani egy foglalkozást. Hát ................ előtte eléggé stresszeltem magam, már majdnem fel is adtam, hogy ez számomra lehetetlen, de aztán csak elmentem. Hát én nem tudom, hogy más hogyan vette volna az akadályt, nekem elég siralmasnak tűntem. Mindegy is, túl voltam rajta, és már ez is felszabadított. Még nem hívtak vissza, mert jan. közepére ígérték, de ha választanának is, fogalmam sincs, hogy elfogadnám-e vagy sem.

Virgi, egyben vagytok még mindig???? Nagyon izgi lehet neked, kicsit irigykedem Sad de remélem megbocsátod

puszi mindenkinek
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptySzomb. Jan. 18, 2014 2:10 am

Sziasztok Csajok!

Örömmel tudatom Veletek, hogy január 14.-én megszületett kicsi Fiúnk, 3500 g-al és 53 cm-el és a Vendel nevet kapta Apukája és Papái után!Smile

Majdnem spontán szülésből végül császár lett, most aztán átéltem mindkettőt, de nem bánom. Eddig nagyon jó Baba, van tej is. Zinusom anyáskodna, időnként besértődik de próbáljuk kezelni a dolgokat.
Puszillak Titeket.
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Jan. 21, 2014 10:47 am

Drága Virgi,

Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek. Küldj képeket, ha tudsz, bár gondolom most alaposan el vagy foglalva. Millió puszi
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Feb. 04, 2014 1:58 pm

Sziasztok Lányok,

Nagy a csend, kivel mi újság?
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyPént. Feb. 14, 2014 8:45 pm

Virgi:  Very Happy cheers Hurrá!!! De szép neve van!!!!!
Örülök, hogy tejci is van, élvezd ki újra a babázás minden gyönyörűségét!
Isten hozta a kis Csöppöt ezen a világon!

Salha: igen, azt mondják, mindig a 80% van kész, a többi meg évekig húzódik.  Laughing 
Milyen volt Szilvásvárad?
Mi márc. végén megyünk wellnessezni, idén Zalakarost választottam, mert iszonyúan ki akarom próbálni a Gránit Fürdőt.

Remény: van hír az oviból?
Hű, már 2 éve megy az öf... juj, de izgi, akkor hamarosan Anyuka leszel! Meglásd most fogsz bevonzani minden jót az életedbe!!!!!!!!!

Kivel mi újság, meséljetek!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 111
Points : 146
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 49
Tartózkodási hely : UK Wiltshire

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyHétf. Feb. 24, 2014 10:34 pm

lanyok, szavaztok Henire, nagyon jo lenne ha o nyerne, allitolag inden kategoriaban kell szavazni csak akkor ervenyes
koszi szepen hogy segitetek
Detti




Bögös Henriette

A 12 döntős Háziasszony és Házigazda közül szavazhatsz kedvenceidre – kategóriánként összesen egy szavazat leadására van lehetőség. Ahhoz, hogy részt vehess a sorsoláson, minden kategóriából 1-1 döntősre, vagyis összesen három Háziasszonyra és egy Házigazdára szükséges szavazni. A szavazás teljes időtartama alatt egy e-mail címről egy alkalommal adhatod le szavazatodat a megjelölt négy kategóriában. http://haziasszonyok.aldi.hu/profil/bereczne_bogos_henriette?desktop=true
Vissza az elejére Go down
http://www.lombikbaba.org
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 111
Points : 146
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 49
Tartózkodási hely : UK Wiltshire

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Feb. 25, 2014 11:09 pm

nezzetek meg a weboldalam, sajnos egyelore angolul

www.funds4us.co.uk

penzt akarsz gyujteni ami kozvetlen hozzad megy>crealj egy projektet, osszd meg a barataiddal, imserosokkel, es gyujtsd ossze a penzt egy hasznos celra, betegseg, operacio, lombik, sport, muveszet, film, utazas
Vissza az elejére Go down
http://www.lombikbaba.org
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 111
Points : 146
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 49
Tartózkodási hely : UK Wiltshire

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Feb. 25, 2014 11:10 pm

virginia81 írta:
Sziasztok Csajok!

Örömmel tudatom Veletek, hogy január 14.-én megszületett kicsi Fiúnk, 3500 g-al és 53 cm-el és a Vendel nevet kapta Apukája és Papái után!Smile

Majdnem spontán szülésből végül császár lett, most aztán átéltem mindkettőt, de nem bánom. Eddig nagyon jó Baba, van tej is. Zinusom anyáskodna, időnként besértődik de próbáljuk kezelni a dolgokat.
Puszillak Titeket.


gratulalok !!! sok boldog pillanatot nektek xxx
Vissza az elejére Go down
http://www.lombikbaba.org
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 EmptyKedd Május 13, 2014 10:06 pm

Virgi! Most olvastam a gyönyörű hírt! Szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem szépen fejlődik a kis jövevény!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: