Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+10
nyulacs
virginia81
paszorne
remény
salha1
fkriszti78
toby01
mumus
katus100
bubi
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Aug. 27, 2013 8:12 pm

Kedves 'salha'!
Megfordult a fejemben, amikor Timi történetét olvastam!Smile ...de inkább szeretnék biztosra menni! Szmatona azt mondta, hogy már a 12. napon is lehet tesztet végezni. Én kivárom a hétfőt a 14. napot. Bár szerintem elég érzékeny, amit a Kaáliban adtak. Mindegy, azért sem mert addig még lehet reménykedni, hogy van ott bent valami vagy inkább valaki a sötétség ellenére is! Very Happy 
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Aug. 27, 2013 9:57 pm

nolia! Hős vagy és türelmes! Kitartás és nagyon, de nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunny 
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:16 am

Salha köszönöm! Smile  Inkább csak nem szeretnék bizonytalan lenni az eredményben, ezért betartom a szabályokat.

Nem tudom, hogy jó vagy rossz jel, de ma reggel elkezdtek feszülni és kicsit fájni a melleim. Lehet, hogy ez a jövőhéten esedékes menstruációmat jelzi?
Tudom, hogy mindenkinek más tapasztalatai lehetnek. Nekem időnként, de nem mindig szokott feszülni előtte. Neutral 
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptySzer. Aug. 28, 2013 1:48 pm

Nolia: ne figyeld a jeleket, mert a tesztig beleőrülsz! Persze ez lehet jó jel is, de még nem érdemes ezzel foglalkozni. Próbáld lekötni magad ahogy csak tudod. Drukkolok nagyon!Smile 
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:18 pm

nolia! Csatlakozom virgihez, tényleg ne keress jeleket, tüneteket, bár ezt is könnyű másnak mondani. A mell feszülés lehet jó jel, de lehet a menzesz jele is, úgyhogy próbáld nem figyelni magad! Továbbra is ezer drukk!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:35 pm

Kedves Lányok!

Igyekszem nem észrevenni jeleket feleslegesen! geek :-)
Legbelül csendesen telnek a napok.

Mindenkinek szép napot!
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 10:35 pm

nolia! Annyira, de annyira átérzem a helyzetetd! Nem is hiszed el, mennyire szorítok neked és mennyit gondolok Rád! Sikerülnie kell!!!!! És sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyPént. Aug. 30, 2013 9:59 am

Kedves 'salha'!

Ma reggel, ahogy olvastam az üzeneted könny szökött a szemembe! Nagyon jó érzés megtapasztalni ezt a mély együttérzést! Köszönöm!!! I love you 

Akkor volt hasonlóan elérzékenyült állapotom, amikor a beültetés előtt a recepciós nővér - akivel kölcsönös szimpátia alakult - biztatott, hogy ugyan egy petesejt van, de az szépen kifejlődött, nagyon stramm lett. Megállapodtunk, hogy Ő lesz a "nyerő"!
Tényleg szép volt! Amikor belenéztem a mikroszkópba 7 szorosan összekapaszkodó gyönyörűen irizáló, áttetsző sejtecskét láttam. A sejtecskékben sötétebb foltocskák. Körülöttük pedig aprócska buborékokból álló, összefüggő gyöngykoszorú. Nagyon szép látvány volt!

Azon a reggelen végtelenül bizonytalan állapotban voltam, hiszen még azt sem tudtam, hogy egy vagy több petesejt maradt...és hogy az az egy vajon továbbfejlődött-e...és ez az utolsó lehetőségem a Kaáliban. Egyszóval a sírás kerülgetett.

Most pedig a csendes várakozás. Amelybe szinte folyamatosan érkeznek hozzám innen-onnan az erős, pozitív hullámok! sunny 
Köszönöm!!!
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyPént. Aug. 30, 2013 5:46 pm

nolia! A mikroszkópos embrió "kukucskálást" én is mindig megtettem, és valóban, ahogy leírtad gyönyörű látvány.
Tudod, ezen a fórumon nagyon sok különböző ember társalog, de egy dologban mindannyian egyezünk: ádáz küzdelmet folytatunk (én már csak folytattam) a gyermekünkért. Azt gondolom, itt mindenki át tudja érezni és pontosan tudja is, hogy min megy kerszetül az aki ezt végig csinálja. Nekem alakult itt olyan mély barátságom is, akivel annak ellenére, hogy nagyon messze lakunk egymástól, azóta is tartom a kapcsolatot. ráadásul nem elég, hogy cipeljük a meddőség keresztjét, sok családban e mellett még egyéb tragédiák is történnek. Mi itt annyit tudunk egymásért tenni, hogy lelkileg támogatjuk egymást egy-egy jó szóval, vigasszal. Talán nem tűnik soknak, de azt gondolom, olykor nagyon sokat számít.

A múltkor említetted, hogy a pécsi intézetben nincs korhatár. Akkor ezt minden intézet maga dönti el? Ez nem általános szabály?
Egyébként mivel foglalkozol? A munkahelyeden toleránsak veled a lombik miatt? Bocs, ha sokat kotnyeleskedek, és elnézést, ha túl indiszkrét lennék!

Továbbra is küldöm, a baba tapasztó drukkot!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptySzomb. Aug. 31, 2013 2:43 pm

Drága Noila,

Már nincs sok hátra, hajrá.
Ezek a fránya utolsó napok, a különféle érzetek, amiket az ember ha akar, ha nem megpróbál értelmezni, ez nagyon nehéz. Ha nem figyeled, akkor is érzel, és nem tudni, hogy jót vagy rosszat. De Te egy hős vagy, ha szép csnedes nyugodt várakozásban várod az eredményt.

A családi megértéssel kapcsolatban én úgy érzem, hogy azt el tudom fogadni, és meg tudom érteni, hogy nem könnyű ezzel a helyzettel mit kezdeni másnak, és bármit is mondani. Viszont azt, hogy szándékosan vagy sem, de csak gyerekes témáról beszélgetni állandóan, azt nem. Én, ha kínos dolgokkal találom szembe magam, akkor azt a témát igyekszem kerülni, de nem csak úgy, hogy én nem kérdezek rá a másiknál, hanem magam életéből sem kezdek el arról beszélni. Ha társasága vagyok, akkor próbálok arra figyelni, hogy olyan témákat hozzak fel, amihez mindenki hozá tud szólni, hogy senki se érezze kirekesztettnek magát. De nem vagyunk egyformák, azt hiszem most ezt kell elfogadnom.

Nolia, egyébként képzeld, hogy évekig én is énelektem kórusban. Smile Már nem járok, valahogy belefásultam, vagy már nem okozott sikerélményt, lehet elment a hangom, nem tudom, de azért voltak szép élmények.

Kitartást a hátralévő időre, és írj, amint tudod az eredményt. Hajrá babóca Smile
Vissza az elejére Go down
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyVas. Szept. 01, 2013 1:06 am

Kedves Lányok!

Az egymás felé nyújtott jó szó nem tűnik soknak, de mégis az adott pillanatban nagyon-nagyon sokat jelent! Erőt ad és vigasztalást!!!!
Jó hogy itt vagytok és így hasonló helyzeteket átélt, megtapasztalt emberekkel lehet társalogni. Ezzel sokat segítünk egymásnak!

Salha!
Azt gondolom, hogy a lombik kezeléseknél a korhatár nem általánosan szabályozott, hogyha a pécsieknél nincs ilyen meghatározva. Ott a vizsgálati eredmények alapján javasolják a kezeléseket. Legalábbis ezt írták vissza, amikor rákérdeztem.

Sok mindennel foglalkozom a jelenlegi "fő témám" mellett. A kórustagságon túl a párommal járunk táncot tanulni.
Amúgy szellemi szabadfoglalkozású képzőművész vagyok, de állandó bejelentett munkahelyem és főnököm nincs. A kötöttségem csak a határidő. Mindent magam szervezek. Ha hétvégén van kedvem dolgozni, akkor hétvégén megyek. Egy műhelyben dolgozom sok más szabad szelleművel. Very Happy 
Őket nem avattam be a programomba. Az a pár ember, akikkel megosztottam, azok mind nagyon-nagyon drukkolnak és segítenek engem, küldik nekem az energiát és mindenféle módon segítenek.


Remény!
Valószínűleg a gyerekes anyukák annyira a gyerekdolgokra koncentrálnak, hogy egy idő után teljesen az tölti ki őket és nem jut másnak hely. Mivel a gondolataik ekörül forognak így beszélgetni is főként az aktuális témáról, a gyermekükről tudnak. Meglehet ez valóban tapintatlanság!!! De nem vagyunk egyformák!


Hát már csak a vasárnapot kell kibírnom. Nem baj, mert legalább hétfőig még minden lehetséges!

Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyVas. Szept. 01, 2013 8:55 am

nolia! Már tényleg csak egy nap, és én ma egész nap neked küldöm a baba tapasztó energiát.
Ha művészetekkel foglalkozol, akkor te egy csoda világban élsz. A képzőművészet melyik ágát műveled? Jó, hogy nem vagy kötött sem időben, sem főnök tekintetében, így nem kell sokat magyarázkodni. Tapsztalatom szerint ezt a lombik dolgot sok helyen nem tolerálják kellő tapintattal és átéléssel.
Fel a fejjel!!!!!!!! Egész nap rád koncentrálok és szavemből drukkolok! Ott kell lennie annak a kis csod alénynek a pocakodban!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virginia! Hogy vagy? Zinusnak indul az ovi? Még mndig várja a kistesót?
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyVas. Szept. 01, 2013 11:01 am

Noila: ++++++++++++++ Millió babaragacsot küldök Neked, nagyon drukkolok!
Az én dokim fekvés/pihenés párti volt.
Nekem is csak Egyszemkém volt és ma már 4 éves múlt.
Nagyon sokat agykonrolloztam, beszélgettem Vele embrió és magzat korában is, sokat imádkoztam és tudtam, hogy egyszer mindenképpen Anya leszek.

Köszönöm az együtt érző sorokat a családi helyzetünkkel kapcsolatban. Majd csak alakul valahogy, a lényeg az egészség. Amíg az van, mindent kutya kötelessége az embernek megoldani.
Nézegetek kiadó házakat, de egyelőre a környékünkön csak túl nagy házak vannak nagyon drágán. Az eladókkal meg az a bajom, hogy ha eladom 5 éven belül a saját lakásomat (aminek a fele a banké), a különbözet negyede állambácsié (amennyivel többért veszek, mint amennyiért ezt vettem). Meg aztán ha őszinte akarok lenni, férjem labilis munkahelyzetével nagy kockázat kimozdulni... de olyan jó lenne nekünk hármasban (plusz a kutya) egy önálló kis kertes házban... Majd egyszer. Egyelőre örülök annak, hogy a szüleim velünk vannak, tudunk egymásnak segíteni stb., mostohahúgomat meg semmibe vesszük teljesen. A lakást meg kicsit helyre pofozzuk, mert nagyon ráfér (akár azért hogy kiadható/eladható legyen). Férjemnek meg keresünk vmi jó állást. A legjobban auzstriainak örülnénk, amihez nem kell német.
Vissza az elejére Go down
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 8:33 am

Kedves Lányok!

Sajnos nem tudok jó hírt közölni negatív a teszteredményem.
Egyenlőre nem tudom lesz-e további próbálkozás.

Épp tegnap beszélgettem egy barátnőmmel, aki hasonló korú mint Én.
Neki ugyan született 38 évesen egy kislánya, természetes úton. De szerettek volna kistestvért is. Azonban hiába várták.
Így hát lombikprogramra szánták el magukat. A János kórházban voltak és két kezelést végigcsináltak.
Mindkét alkalommal hihetetlen mennyiségű 16 és 18 tüsző lett. Szép nagy 22-es petesejtek fejlődtek. Alkalmanként ezeknek a
felét termékenyítették meg. A 8-9 megtermékenyült petesejtet mind visszaültették mondván, hogy 40 felett szinte
kizárt az ikerterhesség. A szép termés ellenére, feltehetően a minőségi problémák miatt egy sem tapadt meg.
Sajnos ez már a genetikai adottság. Egyszer mindennek lejár az ideje! A regeneráló kezelések sem tudnak csodát tenni.
A 44 évet sajnos nem lehet 33-ra változtatni.

Köszönöm mindenkinek, hogy drukkolt a sikeremért! Nagyon jó érzés volt!!!
Most próbálom feldolgozni ezt a helyzetet, de nem lesz könnyű.
Ráadásul Öcsém barátnője épp most terhes. Úgyhogy nagy valószínűséggel átélhetem, majd mindazt amit időnként 'remény' is érez.

Azért remélem lesznek itt olyanok a jövőben is, akiknek mindez a korábban leírt, küzdelmes út sikert hoz.

Mindenkinek kitartást kívánok az úton! Csodák biztosan vannak és nem szabad feladni! Hátha egyszer mi is sorra kerülhetünk a csodaosztáskor.

Szép napot kívánok! sunny 
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:20 pm

Drága Nolia,

Nem vígasztaló, de hidd el nagyon együttérzek Veled. Annyira drukkoltam, hogy ma jó híreket írjál. Már korán benéztem, hogy mi a hír, de csak most van időm írni.
Nem nagyon tudok írni semmi vígasztalót, egy ami biztos, hogy bármilyen közhelynek is tűnik, az idő majd segít.
Próbáltam utánanézni pontosan, hogy ez a kor kérdés hogy is van, de a törvényt átfutva most nem találtam meg, amit kerestem. Én úgy tudom, hogy tb alapon 45 év a korhatár. Saját zsebből szerintem lehet menni, és ebben lehet különbség az intézmények között. De persze ígérni senki nem tud semmit, és egyébként akik csak a nyugati orvoslásban bíznak dokik, ők nagyon-nagyon és még annális jobban mondják ezt a túl öreg dumát. Igazából azért szerintem nem ennyira drasztikus a dolog, csak hát mivel nem tudnak mit mondani, ezért a mi esetünkben ez a legkézenfekvőbb dolog, amit mondani tudnak.

Nem tudok okos lenni, de azt mondhatom, hogy én június elején kerültem ebbe a szituba, akkor lett negatív a tesztem, az utolsó, 8. lombiknál. Talána nekem annyiban volt könyebb döntést hozni, hogy mi már 8 lombikot végigcsináltunk, így hát az összes tb-s lehetőséget, és a zsebből finanszírozást is végigcsináltuk. De akkor, amikor megláttam, hogy megint nem sikerült, akkor nagyon összetörtem, pedig sajnos számolnom kellett ezzel az eshetőséggel is.

Most annyira jöttem már rendbe, hogy nem foglalkozom napi szinten ezzel a témával. De amikor mondjuk a sógornőm napi 5 képet tesz fel a 3 hónapos babájáról, aki az én negatív tesztem előtt 2-3 nappal született, akkor azért gyomorgörcsöt kapok. Szóval nekem nehezen megy ez, és nagyon kívánom, hogy Te sokkal, de sokkal jobban viseld. Ahogy Salha írta, ez egy örök fájdalom marad, és engem egyenlőre még provokálnak az ilyen helyzetek.

Ha van erőd, íkkor írj légyszi, hogy mik zajlanak benned, hátha segít már az is, hogy kiírod magadból.

Sok-sok erőt kívánok neked.
Vissza az elejére Go down
salha1
Lelkes fórumos
salha1


Hozzászólások száma : 272
Points : 270
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 6:58 pm

Drága nolia!

Édes csillagom, pontosan tudom, hogy mit érzel. és én messzemenőkig melletted állok. Drága szívem, azért mégis azt mondom, ne add fel és ne keseredj el! Egyébként ott van még a pécsi intézet, no meg a CSODA! Sírd ki magad, és gyászold el mélyen ezt az egész tortúőrát, de a lelked mélyén ne add fel. Én egy kicsit még most is reménykedek, pedig több vagyok, mint Te! Drága nolia, annyira, de annyira sajnélom. Azért menj el holnap vérvételre, sose lehet tudni! Úgy, de úgy szorítottam!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem is tudok, mit mondani, de kérlek, ne tűnj el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.szaunagold.hu
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:28 am

Kedves Lányok!

Köszönöm a vigasztaló sorokat! Nem adom fel, még nem!

Egyenlőre még nem tudom hol és hogyan folytatom. Valószínűleg megkeresem a pécsieket.
Esetleg a Dévai Intézetben is érdeklődöm.

A János kórházi kezelést elég ijesztőnek tartom a barátnőm kapcsán. Aki napi négy különböző injekciót kapott és a jelek szerint alaposa túlstimulálták.
Azt mondta a kezelés hatására jól megdagadt a hasa, feltöltődött vízzel. Azóta sem állt vissza az eredeti állapot. Persze ez lehet a korábbi terhesség alatt
rárakódott zsírrétegtől is.

Próbálok Aviva tornázni. És persze a természetes utat is folytatom.

Gondolkodom a donor petesejtes megoldáson is. Itt nehézség, hogy egyenesági családtagtól lehet csak kérni. Nekem meg sajnos nincs ilyen.
Elvileg van még az "önkéntes donor", de ez félig hivatalos és nagyon drága.(500 E és 1 Millió között)
Ha esetleg tudtok ennek kapcsán információt adni azt szívesen venném!!!

Köszönöm, hogy itt vagytok!
Mindenkinek szép napot! sunny 
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:37 am

Nolia: azért a vérvételig még ne add fel, hátha...
Vissza az elejére Go down
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 9:58 am

Kedves Virginia!

A Kaáliban kapott teszt eredménye sajnos nagyon egyértelmű! Azonnal felfutott a kék csík, amelyben csak egy negatív jel volt. Hiába nézegettem és szuggeráltam hátha megjelenik más is benne. Nem gondolom azt, hogy ezek után egy vérvétel mást mutatna ki. Legfeljebb csak annyit, hogy elindult valami.
Egyébként az Utrogeston kúpos kezelést is abbahagytam már tegnap.
Tegnap enyhe váladék is megindult úgy délkörül, de most semmi. Várom, hogy a menstruációm beinduljon!
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 12:03 pm

Nolia: azért szerintem elkapkodtad ezt egy kicsit. Az utrot-t nem hagytam volna el a vérvétel eredményéig. Nekem pl. ikerterhességgel indult a lombikom és az első teszt olyan halvány volt, hogy alig látszott el is dobtam és fél óra múlva halásztam ki a kukából, másnapra lett csak erősebb. Lehet, hogy egy picit később ágyazódott be, vagy nem elég erős a teszt vagy akármi, azért a vv-ig használd az utrot, legalábbis szerintem, de ez csak az én véleményem.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 12:06 pm

az enyhe váladékozás is lehet a beágyazódás jele. Ne érts félre nem hiú reményeket akarok benned ébreszteni, de azért sosem lehet tudni?
Vissza az elejére Go down
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 1:20 pm

Kedves Virginia!

Időközben a menstruációm is elindult! Úgyhogy nem valószínű.
Vissza az elejére Go down
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 1:24 pm

...a teszt elég erős, elvileg már a 12.napon kimutatja a pozitív eredményt. Ehhez képest Én kivártam és a 14.napon végeztem el.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:10 pm

szívből sajnálom...Crying or Very sad 
Vissza az elejére Go down
Nolia




Hozzászólások száma : 32
Points : 32
Join date : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 EmptyKedd Szept. 03, 2013 2:25 pm

Időközben rákérdeztem és a pécsieknél valóban nincsen korhatár. A kezelések ingyenesek.
A gyógyszereket kell ugyanúgy fizetni, mint a Kaáliban.

A Kaálihoz hasonlóan sajnos a Dévai Intézetben is 45 év a korhatár.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: