Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+32
Kószóka
szeleczky
Netti
Erősske
hajdub
vikus82
Tima
buggy01
kiccica
bubi
KatViki
she76
timi80
remény
mumus
MirrMurr
timi81
ildi77
Luijza
zitacska79
andu29
keira
szinya
Ani
katika
PaLa
virginia81
Micimaci
nyulacs
fkriszti78
salha1
katus100
36 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyVas. Jan. 08, 2012 6:51 pm

Sziasztok!
Kicsit felvilágosítanátok lombikkal kapcsolatban, az unokatesómnak kellene.
Pl. hol lehet megcsináltatni a hormonos vérvételt, hogy ne kelljen fizetni?
Most a Kaáliba jelentkeztek be, hó végén kell menniük. Milyen vizsgálatokat
tudnak megcsináltatni úgy hogy ne ott kelljen.
Régen mi is oda jártunk, de már nagyon nem emlékszem, mi hogy volt és
gondolom azóta változtak is a dolgok.

Köszi.
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzer. Jan. 11, 2012 10:47 pm

Micimaci,

Nekem a következő hormonokat kellett megcsináltatni: TSH; Ösztradiol; Progesteron; Prolactin; FSH; LH; Tesztoszteron
Ezeket nőgyógyász is ki tudja írni, és akkor tud menni TB alapon vérvételre. Szerintem érdemes lenne a párjának megcsináltatni a spermavizsgálatot, mert azt is fognak kérni.
Nekem még ezen kívül csináltattak inzulin rezisztencia vizsgálatot is időközben, mert ez is okozhatja a sikertelenséget, valamint a családban voltak trombózisosak, ezért úgynevezett trombózis panelt is nézettek velem, de ez csak a 2. sikertelen lombik után került elő. És hát gondolom a petevezeték átjárhatóság is fontos. De gondolom azért már csak vannak valamilyen leletei, azokat mindenképpen vigye magával.
Remélem tudtam segíteni.

Lányok, mi van Veletek?
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 12:14 am

Micimaci,

Az előbb elfelejtettem írni, hogy a hormonvizsgálatokat a ciklus 2-5 közötti napokon kell megcsináltatni. Sok sikert és szerencsét.
Vissza az elejére Go down
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 10:59 am

Rákszürést is csináltasson de a spermavizsgálatot ha viszel is akkor is csinálnak ők is.
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyVas. Jan. 22, 2012 10:01 pm

Sziasztok Lányok!

Kivel mi újság van?
Ritkán jár mindenki errefelé.
Tessék mesélni!

Mi nyomjuk a bölcsit-melót-betegségeket, hitelt intézek, rohangálok.
Rendbe kéne tetetnem az IR-emet és diétázni ezerrel. Met nélkül nem fog menni, úgy tűnik. Olyan jó lenne egy kistesó. És olyan lehetetlen... Sad
De nem panaszkodom.

Puszi Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyKedd Feb. 14, 2012 6:45 pm

Sziasztok Lányok,

Jól eltűnt mindenki... Mi van Veletek?
Mi most kezdünk bele egy újabb lombikba, nagyon bízom, hogy ez most sikeres lesz.
Jó múltkorában találtam egy szórólapot a Kaáliban, amelyen ingyenes csoportbeszélgetést ajánlott fel egy olyan pszichológus, aki maga is keresztül ment a nehézségeken. A héten lesz az első beszélgetés, nagyon kíváncsian várom.
Írjatok, remélem mindenki jól van, csak nagyon elfoglalt.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:33 pm

Hahó Csajok!

Nagyon eltűnt mindenki????????

Remény: írtad, hogy újra lombikoztok! Hol tart a dolog?
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Márc. 19, 2012 3:28 pm

Virgi,

Köszi az érdeklődést. Túl vagyunk rajta, most sem sikerült.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyKedd Márc. 27, 2012 8:44 pm

Remény: sajnálom..... Tudjátok már merre tovább?
Vissza az elejére Go down
Rémó




Hozzászólások száma : 11
Points : 11
Join date : 2010. Apr. 17.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: hiányolás   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzer. Jún. 27, 2012 3:16 pm

Kedves Lányok!

Én elsősorban olvasó vagyok, végigolvasva gyakorlatilag egy huzamban titeket nagyon meghatott egy-két történet, még úgy is, hogy én is sok mindenen keresztül mentem (műtétek, inszemek, lombikok) mire lett egy csodálatos örökbefogadott és soha senkinél jobban nem szerethető, gyönyörű kisfiam!! I love you

Nagyon szeretném tudni, mélyen megérintett a sorsuk, mi lett PaLa és Remény nevű topik társatokkal azóta???

Mindenkinek a legjobbakat és nagyon örülnék, ha olvashatnék róluk!

Csodák igenis léteznek, saját tapasztalat, SOHA nem szabad feladni!!! sunny
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzer. Júl. 11, 2012 3:48 pm

Kedves Rémó és Lányok,

Jó rég óta nem jártam itt, de sajnos más sem. Jó lenn újra feléleszteni a fórumot.

A legutóbbi próbálkozásunk után viszonylag hamar sikerült talpra állnom, aminek nálam jobban csak a férjem örült. Azt hiszem sok minden változott bennem a próbálkozások során, fura, de egyre erősebbnek érzem magam. Nagyon elhatároztam, hogy próbálom a jót meglátni az életben, és bárhogy is alakuljon, eldöntöttem, hogy bolodog akarok lenni.
Járunk egy csoportba, ahova olyan párok járnak, akik hasonló gondokkal küzdenek. Sokat segít ez a csoport is, és képzeljétek a lány aki tartja, nem kér semmi honoráriumot, úgyhogy kész főnyeremény. A csoportból különben pont most vált ki egy pár, akiknek áprilisban sikerült a második lombikjuk, így már búcsút vehettek a meddőség problémájától. Viszont ami érdekes, hogy nem jelentkeznek új párok, pedig tényleg minden anyagi ellenszolgáltatás nélkül lehetne jönni.

A mi történetünk most ott tart, hogy nem adjuk fel még, tovább küzdünk. Voltam egy egészségügyi kaparáson azzal a célzattal, hogy ha a méh nyálkahártyája újra épül, akkor végre sikerrel járunk. Kicsit féltem eleinte az egésztől, de teljesen problémamentes volt minden, semmi kellemetlenség, szóval örülök, hogy rászántam magam. Közben végigcsináltam egy fürdőkúrát, most immunerősítőt szedek meg egy bizonyos oxigéndús vizet iszom, és diétázom. Candidát találtak nálam, magán úton voltam megnézetni. Az orvosok véleménye megoszlik ezzel kapcsolatban, van aki azt mondja mindenkiben van, a doki, akinél voltam, meg cukormentes diétát javasolt. Úgyhogy most semmilyen cukros dolgot nem eszem, candida diétát csinálok, de nem a legszigorúbbat. Augusztus vége szeptember eleje az újabb lombik időpontja, és most nagyon bízunk a sikerben. Ez lesz a 7. szóval sikerülnie kell. Előtte még egy nyaralásra is el tudunk menni, úgyhogy szerintem minden rendben lesz.
Valahogy most már nem görcsölök annyira.
Rémó, mi is beálltunk az örökbefogadók hosszú sorába, augusztusban már egy éve fogunk várakozni. Még van idő bőven, hogy sorra kerüljünk, de minden egyes nappal közelebb kerülünk a mi kis babucinkhoz. Várakozás közben még azért próbálkozunk, nem adjuk fel a saját babócát, de mivel olyan sokat kell várni, ha mégsem jön össze, beálltunk a sorba.
Nagyjából ennyi, ami velünk történt tavasz óta, úgy érzem, hogy tényleg pozitív irányba változtam, de még van bőven mit csiszolni.

Lányok, jó lenne, ha ti is írnátok magatokról. Olyan jó lenne olvasni, hogy kivel mi történt.

Szép nyarat nektek, és írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 5:36 pm

Sziasztok,

gondoltam én is, benézek, remélem, mások is megteszik majd.

Mi küzdünk a mindennapokkal, az anyagi nehézségeinkkel.
Domi most kezdte az ovit, én kis hősöm!
Most kezdtem a metformint is szedni, enyhe IR-em van. Ahhoz elég, hogy ne legyen peteérésem, márpedig lombikozni már nem fogunk.
Reménykedünk, hogy férjemnek összejön egy külföldi meló.

Remény: drukkolok nagyon!!!!! Mi volt a nyáron?
Lassan az öf ideje is lejár és hamarosan sorra kerültök!!!

Rémó: szia!
Én is rengeteget gondolok Palára és olyan jó lenne, ha írna Ő is, a többiek is néha pár sort.

Puszi Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
bubi
Kezdő fórumos
bubi


Hozzászólások száma : 66
Points : 66
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 12:07 pm

Sziasztok,

nálunk minden rendben. 4 pasival élem mindennapjaimat.
Tényleg mi van PaLával? Katus100-al tartom a kapcsolatot meg régen salhával is leveleztem, de már nem találom az e-mail címet.
Tud róluk valaki valamit?
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 12:57 pm

Sziasztok!

Ismét közönségtalálkozó! GYERTEK!

Részletes program a www.pcos.hu oldalon!


Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Plakt
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyKedd Okt. 02, 2012 9:01 pm

Sziasztok Lányok Smile))

jaj istenem már olyan régen voltam itt, Remény jó olvasni, hogy pozitívan indulsz neki az újnak, már a 7. Sad nagyon sajnálom.
Bevallom jó volt kicsit eltűnni, de rettenetes sajnálom, hogy így ez által a Veletek történt események kimaradtak.
Nagyon sok támaszt kaptam itt.
Az eltűnéssel kézen fogva járt a feladás is, persze a remény egy kis saját véletlen babócára sosem múlik el, de ez természetes és minden úgy lesz ahogy fenn megvan írva.
Mi is örökbefogadunk, kb 1,5 éve várakozunk a mi kis tündérkénkre, már a 6. helyen állunk és készülődünk.

Nyulacs, a kis Domi, nagyon édes pofi Smile, már ovi ?

Képzeljétek Katika kismama Smile))))

Pusza mindenkinek és kitartás !!!!!!! Jön majd a csoda Smile)))
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 EmptyKedd Okt. 02, 2012 9:25 pm

Katus az örökbefogadott gyermek is saját, nem vérszerinti, de nagyon is saját!!! Wink És maga a csoda, ezt tapasztalatból mondom. Very Happy

Készüljetek, mert nemsokára kopog a gólya.

Minden jót!

-------

https://lombikbaba.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=33
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: