Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+32
Kószóka
szeleczky
Netti
Erősske
hajdub
vikus82
Tima
buggy01
kiccica
bubi
KatViki
she76
timi80
remény
mumus
MirrMurr
timi81
ildi77
Luijza
zitacska79
andu29
keira
szinya
Ani
katika
PaLa
virginia81
Micimaci
nyulacs
fkriszti78
salha1
katus100
36 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 11:20 am

Netti mi az erednény nagyon szorítok! Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 646719 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 558463
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 3:43 pm

Netti,

Nagyon köszönöm, hogy leírtad amikre kíváncsi voltam. Lehet, hogy nekem is bátorságot kellene merítsek, és elmondani a főnökömnek mindent. Nem tudom eldönteni. Nem csak attól tartok, hogy esetleg még bunkóbb és lenézőbb lesz velem, hanem attól is, hogy nehogy kirúgjon emiatt. Még gondolkodom... lehet, hogy megkönnyebbülnék, ha elmondanám...
Amint tudod a vérvétel eredményét írj.....nagyon drukkolok....
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 7:59 pm

Sziasztok! Köszi a szurkolást. Sajnos nem az igazi az eredmény csak 28,3 lett. Ilyenkor már jó lenne ha 100 felett lenne. Azért meglátjuk mi lesz kedden Tapolcán, de sajnos eddig nagyon hasonlít a tavaszihoz. Sad
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 8:40 pm

Netti,

Én azt hittem, hogy ilyenkor már tök biztosra meg tudják mondani a vérvételből, hogy igen vagy nem. Én szurkolok továbbra is, hátha csak tényleg lassabban indul be minden.
Mikor a Nyírőbe jártam, akkor ott mindig vérvételre kellett menni, nem is kellett tesztet csinálni, és akkor ők konkrétan megmondták, hogy igen vagy nem. Nekem fogalmam sincs, hogy mi a jó érték. Nincs olyan, hogy mi az ami fölött már van valami jel? Úgy értem csak van valami minimum, ami tuti, hogy nem? És akkor, ha annál magasabb, akkor azért van remény. Szóval, arra akarok kilukadni, hogy ahhoz meg lehet, hogy magas ez az érték, hogy azt lehessen mondani, hogy nem. Tapolcán mi lesz kedden? Ultrahang vagy újabb teszt vagy vérvétel?

Ha minden igaz, holnap megyek dokihoz, remélem még odaérünk, és akkor kicsit okosabb leszek már én is a saját dolgomban. Az legalább is kiderül, hogy most lesz-e ciklusom vagy kimarad, mint ahogy eddig volt a beültik után.

Netti kitartás, olyan jól csináltad eddig. Hajrá. Smile
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 8:54 pm

Remény! Én is Nyírős voltam, Szabolcs ott "készült". Igazán elég tág határok között mozog a hcg szint. Akkor beszélünk terhességről ha 5 fölött van a hcg, de a 14. napon beültetés után már jó lenne ha 100 felett lenne. Ilyenkor azt jelentheti, hogy elindult a terhesség de nem fejlődik tovább, illetve a lassú emelkedésnél még méhen kívülire szoktak gyanakodni, de ez a ritkább. Tavasszal végig csináltam ugyan ezt, akkor még a Nyírőben voltunk mert ott voltak fagyibabáink még azért vagyok ilyen "jól értesült". Akkor 1 hónapig ment a vergődés, hogy lesz baba vagy nem, nem volt túl kellemes. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Luijza
Kezdő fórumos
Luijza


Hozzászólások száma : 59
Points : 61
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 51
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyPént. Nov. 18, 2011 4:04 pm

Netti!

Nagyon drukkolok, hogy az érték a továbbiakban csak felfele menjen!
Nekem a 11. napon 91 volt a hcgm, de ez 3 babára vonatkozott. Később ketten maradtak és emlékszem, hogy már ott is el kellett volna érnem az 1000-et valamikor és alatta voltam, aggódtam nagyon, meg volt barnázásom is. Végül ok lett.
Korábbi teszteknél 2-3 volt a hcgm.
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyPént. Nov. 18, 2011 7:16 pm

Luijza! Nagyon aranyos vagy köszi, de én a 14. napon voltam most vérvételen. Ha a 11. napon lett volna ennyi akkor az nem lett volna gond. Persze azért nem adom fel, lehet hogy a fagyasztás miatt van egy picit lemaradva, legalább is nagyon remélem.
Vissza az elejére Go down
Luijza
Kezdő fórumos
Luijza


Hozzászólások száma : 59
Points : 61
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 51
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzomb. Nov. 19, 2011 11:32 am

Netti!

Ugyanerre gondoltam én is!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombi, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Nov. 22, 2011 1:41 pm

Netti,

Alig várom, hogy jó híreket halljak felőletek.
Ez a fránya HCG szint.... annyi mindent produkál az emberi szervezet. Remélem ma már sokkal magasabb, és minden OK.

Én voltam dokinál, ha minden igaz, akkor kedden végre visszakapom az embrikéket. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Megnyugtatott a doki, hogy ha netán az első hárommal valami gond lenne, akkor a másik kettőt is "felébresztik".
Most spontán ciklusom van, a nyálkahártya szépen vastagszik, és keddig még van ideje. A férjemnek szerdán névnapja lesz, annyira szép ajándék lenne.
A múltkori progeszteron szintet megkérdeztem, hát az van, amire gondoltam. Jó a magas szint, csak nem mindegy, hogy mikor. Ha egy héttel később lett volna, akkor minden jó lett volna. De mivel nem is volt annyira nagyon sok emrió, hogy kísérletezni lehessen velük, és ez a magas progi szint rontja za esélyeket, inkább nem kockáztatott a doki. Én bízom benne, hogy tényleg tudja mit csinál, és most minden jó lesz, vége is.

Egyébként meg htévégén voltunk az örökbefogadós tanfolyamon. Amennyira tartottam tőle, annyira jól éreztem magam. Elmúlt a gyomorgörcsöm, a kisebbségi érzésem, végre azt éreztem, hogy értek a dolgokhoz. Nagyon jó volt. Kár, hgoy olyan sokat kell várni babára. De most már lassan sinen vagyunk, és ha másképp nem fog menni, akkor lesz öribabánk.

Netti, drukkolok....
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Nov. 22, 2011 4:00 pm

Itthon vagyok!
Túl sok dolgot nem tudok, csak annyit, hogy tovább vastagodott a nyálkahártya és még mindig + a teszt, ugyanis megint az volt nem vérvétel. Látott egy pici foltot a doki az uh-on annyit mondott, hogy talán az lehet amit keresünk, de ez még nem biztos mert eleve hamarabb mentem vissza mint kellett volna, szóval hétfőn újra megyek. Akkor már eldől minden mert ott már látszania kell.
Remény! Ott voltál ma? Mikor? Én olyan 7.45-9.30 között kb. Látod hogy minden rendben lesz? Tudják ott hogy mit csinálnak. Szurkolok nagyon.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Nov. 22, 2011 4:29 pm

Sziasztok!

Netti: szerintem ezek is jó hírek, nagyon drukkolok! Az én szerény véleményem szerint, mivel vastagodik a mnyh és még "foltocska" is látszik az uh-án, szerintem sikerült, csak mivel eszkimó, így talán kicsit ráérősebb! Wink Én nagyon bízom a sikeredben! Wink

Remény: Neked is ezerrel drukkolok, most már csak szép dolgokra gondolj! Töltsd tele azt a zsákot hamar és dobd el jó messzire! Nem tudom? De én most a Te sikeredben is nagyon bízom! Wink Bárcsak-bárcsak.... Smile
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Nov. 22, 2011 4:48 pm

Netti,

hurrá ................... írtóra örülök, gondolom Te is. Túl sok dolgot nem is kell tudni, a lényeget megmondták. Pozitív tesz, vastagodott nyálkahártya, foltocska, szóval ott van a kis drága. Tuti.. Ja, de jó.
Én voltam ma dokinál, de bocsi, kicsit feledékeny vagyok, nem tudom, hogy te hova jársz. Én a pesti Kaáliba, Te is? Akkor ma farkasszemet nézhettünk Smile
Valahogy most olyan boldog vagyok ettől a hírtől, és erőre kaptam. Képzeld még arra is elszántam magam, hogy beszélek a főnökömmel. Már csak magam miatt is, hogy ha otthon leszek, akkor nyugiba lehessek, ne kelljen azon agyalnom, hogy mit hazudozzak össze, hogy mi a bajom. Mert most szeretnék végig otthon lenni, és tényleg csak jóra szépre gondolni. Már vettem ki tök jó konybveket a könyvtárból, meleg tea, illatgyertya,és én csak olvasgatok és növesztem a hasam:) Erre vágyom.
Drukkolok neked továbbra is, és amint bármi híred van, írj. Pihenj sokat, és biztasd a gyerkőcöket:)

Virgi,
Köszi a bíztatást, igyekszem a zsákokat megtömni.... Azt nem mondom, hogy nem kapm fel a vizet, de mintha-mintha hamarabb kimenne a gőz az agyamból. Mindig figyelmeztetem magam, hogy nekem most más a dolgom, más élete nem az én életem, nekem a sajátommal kell foglalkozni. Nagyon jól esnek a kedves szavak, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Nov. 22, 2011 5:59 pm

Látod Remény, ezek már jó tervek. Olvasgatás, lazítás, ennél jobb nem is kell. Valamiért azt hittem Tapolcára jársz te is, akkor nem találkoztunk, tuti.
Köszi lányok, de én még nem merem elbízni magam. A doki is csak azt mondta hogy lehet, majd ha biztos lesz akkor merek reménykedni.
Vissza az elejére Go down
Luijza
Kezdő fórumos
Luijza


Hozzászólások száma : 59
Points : 61
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 51
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Nov. 23, 2011 11:19 am

Netti!

Nagyon jó, éppen úgy van, mint nekem volt! A nyálkahártya csak akkor vastagszik tovább, ha minden ok! Nagyon drukkolok továbbra is!
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 1:53 pm

Sziasztok!
Mai jelentés: Még vastagabb nyálkahártya és egy 2 mm-es kis gyűrű. Péntek újra menni kell, addigra petezsáknak kell lenni. Szóval nincs még minden veszve, de bele kell húzni a csöppnek.
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 2:37 pm

Netti,

Ezek nagyon jó hírek, minden jel arra mutat, hogy valaki odabent bevackolta magát 9 hónapra.
Nekem is jó híreim vannak, mind az öt embrikénket sikerült felébreszteni. Jól vannak és szépek.... Holnap megyünk értük, még reggel kell telefonáljak, de ez már csak extra biztonsági intézkedés.
Vissza az elejére Go down
virginia81
Lelkes fórumos
virginia81


Hozzászólások száma : 213
Points : 214
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 2:45 pm

Sziasztok!

Netti: jajj de jóóóó! Szerintem ott van a Baba, nagyon drukkolok! Wink

Remény: épp az előbb jártál a fejemben és tessék ilyen jó hírekre jövök! Very Happy Nagyon drukkolok! Most aztán nyugi és tényleg csak a kis eszkimókra koncentrálj! Wink
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 2:59 pm

Remény! Látod milyen jól alakul minden? Drukkolok holnapra!
Virgi! Köszi. Azért még semmi sem biztos, de reménykedem.
Vissza az elejére Go down
Luijza
Kezdő fórumos
Luijza


Hozzászólások száma : 59
Points : 61
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 51
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 7:16 pm

Netti!

Nagyon-nagyon örülök! Ez nagyon jó hír! Csak így tovább! Szabolcs hogy van?

Lujzi
Vissza az elejére Go down
nyulacs
Lelkes fórumos
nyulacs


Hozzászólások száma : 296
Points : 306
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Törökbálint

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 7:35 pm

Netti: iszonyatosan drukkolok Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation cheers

Remény: szuper tervek, képzeld el minél többször egy nap ezt a jelenetet, hogy pihensz otthon nagy pocakkal! Az agyunk csodákra képes!
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyKedd Nov. 29, 2011 8:51 pm

Remény! Mi újság?
Lujzi! Nálad mikor láttak egyértelműen petezsákot?
Nyulacs! Köszi, remélem bejön ez a sok szurkolás. Egyre rosszabbul vagyok, remélem ez jó jel.
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszeminció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Nov. 30, 2011 12:29 pm

Sziasztok,

Netti,
Tegnap meg volt a beült, végül is 3 szép embrikét kaptunk vissza. Mikor megnéztük, én nem találtam annyira szépnek, de a működésük a fontos. A biológus és a dokim is azt mondta, hogy szépek, én elhiszem, végül is ők értenek hozzá.
Neked mikor is volt a beültid? Bízom benne, hogy a rosszullétet valaki bentről okozza neked. Nagyon szorítok neked. Ja, én is kitettem a hűtőre a képet, nézegetem, simogatom őket, na meg biztatom, hogy találjanak maguknak egy jó kis helyet.

Nyulacs,

Köszi az ötletet, próbálom elképzelni, bár én már egy kis babát láttam magam előtt, akin csak egy pelus van, hason fekszik, és a két pici lábát összekulcsolva maga alá húzza.

Egyébként képzeljétek, hogy hétfőn miután megtudtam, hogy kedden mehetünk az embriókért, beszéltem a főnökömmel. Elmondtam neki, hogy hiányozni fogok kb- 2 hétig, és azt is, hogy miért. Szerencsére elég jól fogadta, amitől féltem, hogy esetleg bunkó lesz, hát szerencsére nem volt. Nem nagyon érzelmeskedett, de így utólag nem is volt rá szükségem. A lényeg, hogy most legalább nyugiban lehetek itthon.
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptySzer. Nov. 30, 2011 6:49 pm

Remény! Nagyon örülök, hogy minden rendben. Kényeztesd magad, igyál finom, igazi teákat, sétálj karácsonyi vásárban meg ilyenek. Ugye hogy a főnököd is ember? Sokkal jobb hogy túl vagy rajta és nyugodtan tudsz otthon lenni. Szurkolok nagyon!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 11:49 am

Netti,

Köszi a szurkolást.
Igen, valóban nyugodtabban vagyok itthon, hogy elmondtam a főnökömnek.
Te nem csináltál azóta több tesztet? Vagy már nincs értelme, már csak az ultrahang tud majd biztosat?
Egyébként nem egyformán dolgoznak a Kaálikban. Nekem pl. adtak egy tesztet, hogy itthon csináljam meg 2 hét múlva, de ha akarom egy nappal előtte csinálnak vérvételt, csak azt fizetni kell. Aztán ultrahangra csak akkor kell majd menni, ha pozitív a teszt, de oda meg csak a beültetéstől számított 1 hónap múlva. Ehhez képest neked elég sűrűn kell visszajárni. Mondjuk legalább tudod, hogy mi a helyzet. Vérvételt sem lenne értelme még egyszer megcsináltatni?
De aztán az is eszembe jutott, hogy ha nem jött meg neked, akkor azért tényleg nagyon-nagyon valószínű, hogy van pocaklakó. Micsoda szép Mikulás ajándék lesz Neked hétfőn, ha szépen megmutatják az ultrahangon a kis "manót". Smile

Én gondoltam rá, hogy a nőgyógyi nénimtől kérek beutalót vérvételre, de aztán elvetettem az ötlete, mert neki küldik meg a leletet, és inkább akkor én csinálok tesztet itthon magamnak, én szeretném megtudni elsőnek a hírt.
Most itt a várakozás alatt elég nehéz elterelni a gondolataimat, bár egy nagyon jó könyvet olvasok, itt volt a barátnőm, meg vannak intéznivalóim is, de azért mindig itt motoszkál a gondolat, hogy vajon mi zajlik odabent.
Vissza az elejére Go down
katika
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 194
Join date : 2010. Mar. 01.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 3:56 pm

sziasztok!

húh de rég voltam már itt!!!!!!!!!!!
2 sikertelen inszemünk volt az utóbbi időben. kaáliban krizsa dokinál.
jövöre méhtökrözés utána 2 inszem és lombik következik.


én már a lombikot várom!!!nagyobb esély szerintem!


Elkeseredve nem vagyok, mert itt a karácsony, próbálok a jókra tekinteni!!!!!


Még a spontán babában is reménykedem,mert gondod nem találtak...
nemtudom.. azt tudom hogy a méhem vége boltiv alakú, és a doki arra gondol hogy a boltivből a méhbe belenyúlik a méh hártyája és ez miatt nem esem teherbe.!majd meglátjuk!

pozitivan nézek előre, hisz az életem tényleg rendben van,Bár eddig is rendben volt csak a baba dolog nincs még meg...



lett kismami itt? már olyan rég nem olvastam ezt a forumot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: