Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 öreg motorosok

Go down 
+28
fkriszti78
Viki
Mazsi
Pepi
minyuu
Zsuka
zsu76
LaLinea
Ani
Buksi
Netti
virginia81
szeleczky
Admin
andu29
Metybaba
mandarin
Zsazsah
Erősske
Ladybird
szisz
Micimaci
nyulacs
Timi
bodjas
Bea
hajdub
Petra
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
LaLinea
Kezdő fórumos
LaLinea


Hozzászólások száma : 50
Points : 51
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 3:00 pm

Csajok, vki tudna nekem egy kis tanáccsal segíteni? Majd megkérdek egy munkajogászt is, de addig is plíz help! Smile
Szóval, elsején kezdek dolgozni, de a főnök a szabimat nem adta ki, mélyen hallgat róla. Mikor rákérdeztem, azt mondta, majd kiveszegetem...Nos, én a pénzt egyben akarom. A munkáltató gondolom nem. Kivenni szintén nem akarom, voltam én már eleget szabin. Kérdésem: van jogom pampogni, hogy fizessék ki kp-ban az egészet vagy sem? Nem kevés pénzről van szó.
Köszi csajok!
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 3:19 pm

Sziasztok Smile

nagy reményekkel este bekukkantottam,hogy hátha jelentkezett a kis mamink Smile Smile de nem sajnos! No
Zsuka,egyet árulj el,ha az nem titkos,hogy innen a fórumról van vagy a másik öribabás fórumról lett valaki babás?

Tegnap megvolt a gyerkők első mozis élménye Smile kicsit izgultam,próbáltam Őket készíteni,hogy sötét lesz,picit hangosabb lesz,mint a TV.Bíztam benne,hogy emésztgetik,és nem lesz nagy gond az előadás alatt,ami 70perces volt,és szuper jó,az Ő kis szintjüknek való Very Happy .
http://www.bogyoesbaboca.com/rajzfilm.php
Bógyó és Babóca mesefilm sorozatát néztük meg.13 kisfilm,az Alma együttes zenéjével,Pogány Judit mesemondásával.Lekötötte Őket,így azon gondolkodtam,hogy lassan elkezdjük nézegeti a bábszínház műsorát Smile.

Zsuka,biztos vagyok,ha a fiaink taliznának,akkor futó,motor,canga verseny venné kezdetét Wink Exclamation Tegnap kijelentette,hogy focista lesz Very Happy !Mondtam,hogy okt.-től járhat focizni,addig elégedjen meg a tánccal Wink Exclamation

További szép napot, hetet mindenkinek Wink


A hozzászólást Erősske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 27, 2010 3:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 3:19 pm

bounce
Vissza az elejére Go down
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 8:47 pm

Remélem nem harapják le a fejem, ha megírom, hogy öribabás a kismama Embarassed

Erősske, remélem egyszer találkozunk, hogy együtt hajkurásszuk a gyerekeket Laughing
Vissza az elejére Go down
szisz
Kezdő fórumos
szisz


Hozzászólások száma : 80
Points : 82
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Somogy megye

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 11:21 pm

Lalinea!
Én úgy tudom, a szabadságod 50%-val te rendelkezel, tehát annak a sorsáról te dönthetsz, a másikról a munkáltató. Tehát ez a hivatalos verzió, a többi az megegyezés Very Happy

Andu!
Te kérdezted a munkát: én jövő szeptemberben kezdek, és december 7-től jövő év augusztus 24-ig szabin leszek.
Most szeptembertől is mehettem volna, mert vártak, de a szabijaimat nem tudták volna kifizetni, így ezt a megoldást választottam.


Minden jót a titkos kismaminak!!! Very Happy


Erősske!
CSuda szép dolgokat készítettek a gyerekek az oviban! Ezeket haza is vihetik? Nálatok nincs az oviban ilyen "tárlat-féleség"? Itt van a folyóson, az öltözőszekrények tetején egy kis kiállítás az aktuális munkákról.
Ma mi is oviztunk délelőtt Wink


Minyuuuuuuuuu!
Hogy vagy? Miért hanyagolsz ennyire bennünket? Baba téma? Írhatnál pár sort, mert én személy szerint kíváncsi vagyok mi van veletek!


Hajdub!
Olyan keveset írsz mostanában. Ugye - az ovit leszámítva - semmi gond?
Gyere és írj, hogy alakulnak a napjaitok! Sikerült az óvónénikkel beszélned?


Zsazsah!
Várom, hogy írj, ha sikerült valamit intézned!!!


Puszi mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 7:10 am

Lalinea sajnos nem tudom hogy hogy rendelkeznek szabikkal. Az enyémet pont ma számolják ki hogy mennyi van.

Nálunk Regőci talán mamától aki a múlthéten beteg volt, elkaphatott valami nyavaját, mert vasárnap este 39fokos láza volt. Szombaton elvittem őket egy közeli faluba lovasnapokra, de úgy voltam vele, mindegy már nekem hogy kettő vagy három gyerekem van, vittem a keresztlányomat is. Persze nagyobb látványosság voltunk mint a lovacskák. A sok csodálkozó ember, hú milyen szépek, de mind a magáé? Köszönöm de csak a két kicsi. De egyedül van velük? Igen miért is baj ez? Igaz csak kisbetűkkel írom elfáradtam mint a kutya de megérte. Még a szalma tetejére is felmásztak hogy jobban lássák a "nyenyéket" Szóval hétfő doki néni, megint a fránya mandula van begyulladva. Felírattam a vitaminkúrát is, amit megcsinálunk bölcsi előtt.

Ja és egy másik nagydolog elkezdtünk babakocsi nélkül közlekedni. Délelőttönként szoktunk sétálni. Mindketten megfogják a kezemet, és megyünk. Át a zebrán stb. lámpán, aztán mindig a buszmegálló fele fejezzük be, ahol leülnek a padra és integetnek a buszoknak. Ez is fura, mert ha egyedül vagyok velük, szót fogadnak, fogják a kezemet, nincs gond. Ha el akarta engedni, mondtam, hogy jó akkor megyünk haza és nem sétálunk. HA már ott van valaki bomlik a rend, elengedi, szaladgálna stb. Szombaton a barátnőm is jött velünk, hogy átsétálunk a kozmetikába, de az már nem volt olyan zökkenőmentes.

Akartam hozni fotót de megint nem megy a képfeltöltés...
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 4:42 pm

Sziasztok!

PCOS Közönségtalálkozó 2010!

A Kelenföldi Művelődési Központban, a szokott helyszínen (Bp, XI. kerület, Etele út 55. – I.emelet, volt Olimpia mozi), november 20-án szombaton megtartjuk az immár hagyománnyá vált éves Közönségtalálkozót, 10 órai kezdettel.

A belépés ingyenes, viszont regisztrálni szükséges itt: pcos@pco-szindroma.hu (tárgyban kérjük jelölni: „PCOS találkozó regisztráció”) ! Helyek korlátozottan állnak rendelkezésre.

A teljesség igénye nélkül:

dr. Tűű László endokrinológus (Budapest)dr. Naszódy Péter endokrinológus (Kecskemét)dr. Breyer Helga belgyógyász (Németország) dr. Fülöp István nőgyógyász (Budapest), Szendi Gábor pszichológus Zentai Andrea dietetikus, 2010 metformin babamozi, részletek a „PCOS – Az ismeretlen betegség” c. filmből

Büfé, szakértői tanácsadás, baba-mama szoba. Pontos program később, kísérd figyelemmel a http://www.pco-szindroma.hu/index2.html honlapunkat!”

A tavalyi sikerre való tekintettel idén is lesz A3-as plakátolási akció. Remélem ezúttal sem hagyjátok cserben a PCOS Szívügy Alapíványt. Erősske, Andu a ti segítségetekre feltétlenül számítunk. Smile De más is jelentkezhet a pcos@pco-szindroma.hu címre a plakát igényével.

Köszönjük előre is a segítséget!





Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Levi

Levi


Hozzászólások száma : 22
Points : 23
Join date : 2010. Jun. 24.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 7:23 pm

Sziasztok lányok ismét Laughing

Jó rég nem jártam erre, majd visszaolvasok Embarassed

De most teszek fel képet, ilyenek most az ikrek:

öreg motorosok - Page 39 Nikon%20722
öreg motorosok - Page 39 Nikon%20761

Itt meg egy farsangi ovis kép, még tavaszról, rólunk Embarassed
öreg motorosok - Page 39 Nikon%20273

Jól vagyunk, gyerekek már kis középsősök az oviban. A csoportjuk úgy indult, hogy 4 évig járnak oviba, szóval nem lesz más óvónő velük. Tavalyi évben Orsi még nem nagyon élvezte a helyzetet, de nyáron nagyon sokat változtak, sokkal bátrabb lett. Tavaly sokat volt az óvónők mellett az udvaron is, idén már keresni kell, merre van. Smile

Szobájukat is megcsináltuk nekik a nyáron, kaptak nagyobb ágyat a rácsos ágyak helyett. Eddig nem volt velük semmi bajuk, kimászni sem akartak, de már túl nagyok voltak hozzá. Cool

Egyelőre ennyi, jövök még majd. Wink
Vissza az elejére Go down
Levi

Levi


Hozzászólások száma : 22
Points : 23
Join date : 2010. Jun. 24.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 7:25 pm

LaLinea írta:
Kivenni szintén nem akarom, voltam én már eleget szabin. Kérdésem: van jogom pampogni, hogy fizessék ki kp-ban az egészet vagy sem? Nem kevés pénzről van szó.
Köszi csajok!

LaLinea,

szabadságot kifizetni csak kilépéskor lehet, alapesetben ki KELL adni. Ha visszamész dolgozni, úgy kéne kezdened, hogy a szabid kiadják.

Vissza az elejére Go down
Metybaba

Metybaba


Hozzászólások száma : 13
Points : 14
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 47
Tartózkodási hely : Pest Megye

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Gratulálok!!!   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 9:37 pm

Szia Levi és lassan Nagy Családfő!
Gratulálok csendben hármaskához......,Az ikrek nagyon szépek helyesek ...nagyon szép Család vagytok!
Vissza az elejére Go down
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:16 pm

Aztaaaaaaaaaa, Leviiiiiii!!! Jön a baba??? Spontán? öreg motorosok - Page 39 982623 Ügyesek vagytok! Most voltunk nálatok s mutattátok a kicsiket a kiságyban s magyaráztátok a bébiőr működését, s már 4 évesek. Shocked A fiad kiaköpött apja, a leányzó meg inkább Andira (?) hasonlít. Az első tali volt nálatok? Vagy az már a 2. volt s az első Detnél volt? Nem emlékszem már Embarassed
Vissza az elejére Go down
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:36 pm

Levi én is gratulálok a picibabához. Milyen nagyok már az ikrek! Gyere ide is gyakrabban Very Happy

Az ágyról jut ám eszembe, hogy az én gezentoraim ám kimásznak a kiságyból. Egy hete jöttek rá, felhúzzák magukat és ki be ugrálnak. Először a lélegzetem is elakadt. Most néztük apával hogy az elejét le lehet szedni és akkor marad három oldalas. Aztán talán a jézuskának már új ágyakat kell hozni?

Képzeljétek, ma délután ahogy sétálunk a fiúkkal a focipályára, megsimiztem Regő fejét és érzem hogy valami van a fején. Mondom apának hogy Regőnek van valami a fejében, erre ő, hogy ó az már tegnap is ott volt, egy seb. Megnézem, dehogy seb hát már egy "óriási" kullancs. Azonnal vittem az én dokimhoz mert ő 18-ig rendel ez előtte volt egy fél órával, aki kiszedte... kértem nézze meg jól nem szakadt-e bele stb. Már nagyon megszívta magát vérrel mert nagyon nagy volt. Valószínű még szombaton a lovasnapon szedhettük össze. Hogy velünk mindig történik valami...
Vissza az elejére Go down
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:37 pm

Ani szívesen segítek a terjesztésben, hirdetésben. Van egy pcos társaság Debrecenben is, ők is szoktak találkozókat szervezni, esetleg nekik is szólhatok. Ők még jártasabbak benne, hogy hol is kellene kiplakátolni stb.
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:53 pm

Wow Levi! Nem találok szavakat! Very Happy Very Happy Very Happy Ez egy igazi meglepetés!!! Halkan, de azért nagyon nagy gratula!!! Az ikrek pedig nagyon nagyok és tüneményesek!
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Bea
Kezdő fórumos
Bea


Hozzászólások száma : 52
Points : 58
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Győr

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:59 pm

Sziasztok!

Leviiiiiii! De jó!!! Tiszta szívből gratulálok nektek! Engem is érdekelnének a részletek! Nagyon nagyok már a gyerkők. Hihetetlen... Mintha most lettünk volna nálatok és az ici-pici babáknál.

Netti! Szabolcs vőmnek nagyon boldog szülinapot kívánok. Már tegnap is akartam jönni, de alig van időm az olvasásra.

Linda! A szabit ki kell adni, ahogy Levi is írta.

És még van egy titkos kismamink??? confused Kíváncsian várom...

Mi meg vagyunk, jól vagyunk, rohannak a napok. Túlestünk a tűzkeresztségen is, múlt héten 2 napot (1 éjszakát) nem voltam itthon. Állítólag nagyon jól szuperáltak kettesben. Very Happy Helka már igazi nagylány, minden nap újabb meglepetést tartogat nekünk. Még bölcsis ebben a tanévben. Aug. végén volt pár álmatlan éjszakánk emiatt, de azt hiszem adott körülmények között a lehető legjobb döntést hoztuk. Az oviba nincs egy fél férőhely sem (pedig még Dalma oviba "segítését" is bevetettük), de ez van. Év közben pedig nem veszik át. Mi meg ragaszkodunk ehhez az ovihoz. Helka volt csoportjába csupa pici gyerkőc érkezett, ő lett volna egyedül nagylány. És ez a többi csoportban is hasonlóan alakult. Úgyhogy alakítottak egy bölcsis nagycsoportot (2007 végi-2008 első félévi gyerekekkel), és átkerült oda. Első héten voltak zökkenők, de most már imádja, megszokta az új gondozónőt (egyiket vitték a régi csoportból, de nem az övét). Nem akartam ennyi változásnak kitenni, de nem volt más választásunk. Vele egy korú gyermekekkel van, 12 gyerkőcre jut 2 gondozónő + 1 technikai személyzet. Ugyanolyan foglalkozások vannak, mint a kiscsoportosoknak. Több szakemberrel is beszéltem, és megnyugtattak, hogy ennyi idős gyermekeknek még fontosabb az odafigyelés, a szeretgetés. Oviban 25 gyerkőc van 3 felnőttre. Ott nem kapna ennyi figyelmet.

Jaaajjj, mit is akartam még...

Netti! Mikor mész újra UH-ra? Mikor Manka hsz-aira felhívtad a figyelmet, én is bejelentkeztem Mamma szakambulanciára. Ott kézi vizsgálat volt, és a jobb mellemben érzett valamit a doki, beutalt mammográfiára. Már megvan az eredmény, tömöttebb az sejtállomány(?), úgyhogy UH-ra továbbutaltak. Az pedig minden hó 3. szerdáján van csak, így már csak október vége felé tudok menni. Azt mondták, ne aggódjak, ezek csak óvatossági vizsgálatok...

Igyekszem gyakrabban jönni... Bár, most nagy a hajtás a melóhelyen is, és ez év végéig kitart. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:59 pm

Sziasztok!
Levi nagyon örülök Nektek és gratulálunk az örömhírhez. Helyesek a gyerekek.
Andi jól van? Írj részleteket, nagyon kíváncsiak vagyunk.
Zsuka Leviéknél volt a 2. tali, Mandi még pocakosan volt Dalmával, mi kicsi Nórival,
Nyuszikáék Milánnal, azóta mennyi minden változott és született egy csomó baba.
Beáéknak sem volt még Helka, Repcsiéknek sem Lackó és Aniéknak sem Máté.
Erösske neked talán akkor már pocakban voltak a gyerekek???
Zsuka akkor a te titkos kismamád még várat magára ugye?
Minyuu írj már magatokról egy kicsit! Mi a helyzet baba ügyben?
Andu te beoltattad a fiúkat a kullancs elleni oltással?

Nórikára mindig elalváskor jön rá a mesélhetnék, egész nap nem ér rá beszélgetni.
Azt mondja ˝Anya képzeld a Máté azt mondta, hogy én vagyok a szerelme.˝
Én: És Neked ki a szerelmed? (eddig Apa volt)
N: Apa meg Máté
Mondtam apának a következő már az lesz, hogy csak a Máté és apa kiesik
a kosárból. Very Happy
Vissza az elejére Go down
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 11:00 pm

Jaj,Levi,de Jo hogy Andi a titkos kismami.nagyon orulok nektek es a szuletendo tesonak.az ikrek oriasi nagyok mar!remelem,most nem tunsz el.sracok tudjak mar hogy uton a teso?zsuka,a masodik tali volt Levieknel..azt hiszem
Vissza az elejére Go down
Levi

Levi


Hozzászólások száma : 22
Points : 23
Join date : 2010. Jun. 24.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 11:05 pm

Köszi lányok. Very Happy

Teljesen spontán baba és elég hamar jönni akart. Beszélgettünk már róla régebben is, hogy szeretnénk egy harmadik babát. De ugye anno mondta a doki, hogy ágyabn, párnák közt nem sok esély van rá. Andi eddig szedett gyógyszert, de áprilisban abbahagyta, hogy az esélyt megadjuk. És júliusban teherbe is esett. öreg motorosok - Page 39 982623

Nagyon-nagyon örülök (örülünk) neki. Cool
Vissza az elejére Go down
Levi

Levi


Hozzászólások száma : 22
Points : 23
Join date : 2010. Jun. 24.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 11:10 pm

Igen, a 2. tali volt nálunk, Erősske már pocakos volt akkor.

Ma találkoztunk Repcsiékkel, Lackó is milyen nagy fiú már.

Kalkulátor szerint a teherbeesés legvalószínűbb napja július 22, szerintünk is. Aznap született meg sógoromék 3. gyereke, a 2 nagyfiú után egy kislány, meg kellett ünnepelni. Embarassed Laughing

Mandi, nem hiszem, hogy Andi lenne a titkos kismami, akiről Zsuka írt. Embarassed
Vissza az elejére Go down
szisz
Kezdő fórumos
szisz


Hozzászólások száma : 80
Points : 82
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Somogy megye

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptyKedd Szept. 28, 2010 11:31 pm

Levi!
Gratulálok Nektek!
Utólag is boldog szülinapot!!!
Remélem mindenki aki eltűnik ilyen jó hírekkel tér vissza Very Happy


Andu!
Nálatok aztán tényleg zajlik az élet!
Ma mi is jó nagyot kirándultunk a "dzsungelben", remélem nem szedtünk össze semmit scratch


Vissza az elejére Go down
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptySzer. Szept. 29, 2010 9:20 am

Levi,mi volt nalatok a gond?mar nem is emlekszem..Mici,nem te vagy a titkos kismami?mar csak te maradtal sztem akit az oribabas topicbol itt is mindenki ismer..legalabb is en:)Zsuka,tegnap sikerult a rutinom,jovo heten szerdan forgalmi,es megvan a jogsi..es vege a motoros szezonnak:(
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptySzer. Szept. 29, 2010 10:16 am

Sziasztok Smile Smile Smile

Levi Smile gratulálunk Nektek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Barnust most hívtam,és le is teremtettem,hogy nem mondta a nagy örömhírt Very Happy Exclamation
Nem tudta,azt mondta!
Orsi és Áki nagyon nagyok Smile tényleg,ahogy Zsuka írta,Andira Orsika,Rád pedig Ákos hasonlít egy az egyben Smile .
Andi jól van?
Gyere sűrűbben,és mesélj majd magatokról,had éljük át mi is újra a babavárás izgalmait Very Happy Very Happy Very Happy .

Mandi,gratula a rutin vizsgához Smile csak így tovább! Wink

Beus,de jó,hogy jelentkeztél és írtál magatokról egy kicsit Smile

Szisz Smile van az oviban galéria Smile minden csoport ajtaja előtt,kivannak rakva a művek.Az óvónők kértek bennünket a szülőin,hogy mindig hétvégén vigyük haza a mesterműveket,hogy mások is gyönyörködhessenek benne Smile Very Happy Very Happy .Ma reggel festés volt ahogy láttam,mondtam is,hogy fessenek valami gyönyörűt Smile .
Műveket elteszem egy dobozba.

Csajok léptem,mindenkinek szép napot,hetet kívánok!

Erősske.
Vissza az elejére Go down
Levi

Levi


Hozzászólások száma : 22
Points : 23
Join date : 2010. Jun. 24.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptySzer. Szept. 29, 2010 10:17 am

Gratulálok Mandi a vizsgádhoz Very Happy

A gond velem volt, kevés és lassú sperma.

A kicsik tudják, voltak velünk ők is a dokinál, mikor biztosra kiderült, hogy van pocaklakónk. Örülnek neki nagyon, egyre többször mondják, hogy ide is elmegyünk majd a mi picibabánkkal, meg oda is. Laughing
A gond csak az, hogy Orsi kislányt szeretne, Áki kisfiút. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Levi

Levi


Hozzászólások száma : 22
Points : 23
Join date : 2010. Jun. 24.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptySzer. Szept. 29, 2010 10:19 am

Köszi Andi. Laughing

Tényleg nem tudta Barni, nem mondtam még neki. Embarassed
Olyanok most ők, mint mi voltunk kicsiben egy az egyben. Hogy ez jó, vagy nem jó, majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 EmptySzer. Szept. 29, 2010 11:34 am

Sziasztok!

Bea az óvoda miatt nekem is közel 2 hétig álmatlan éjszakáim voltak. Máté most 28 hónapos és eredetileg úgy gondoltuk, hogy majd jövő szeptemberben 40 hónaposan megy óvodába. Novemberben lesz egy éve, hogy 1,5 napot hetente családi napközibe jár. A napközi tőlünk pár percre van gyalog. Anno azért vették fel hamarabb 2 éves kor alatt, mert már 15 hónaposan két szavas mondatokban beszélt és nagyon önálló volt. Hamar beszokott, most is imád oda járni. (Októbertől 2,5 nap van betervezve.) A bökkenő szeptember elején jött, amikor a napközis néni megkérdezte, hogy mikor viszem óvodába, mert már kinőtte a csoportot. Nem is igazán értettem hisz két idősebb gyermekkel van még együtt, a kicsik csak ezután csatlakoznak be. Aztán az is szóba került, hogy már nem annyira felszabadult, mióta a nagyok elmentek óvodába. Viselkedik, betartja a szabályokat, de már nem éri elég inger, és Gabi néni saját bevallása szerint nem tudja már tovább fejleszteni. No innen jöttek az álmatlan éjszakák, óvónő interjúk, és végül a vezető óvónő is azt mondta kezdjen február 1-jén. Igaz akkor még csak 32 hónapos lesz, de kezdhet előbb. A mini csoportja idén szeptemberben indult, és ő lesz majd a legfiatalabb, hisz májusi születésű. A döntésünket mindenképp megkönnyítette az a tény, hogy kisbarátai is ebbe a csoportba járnak, vagy fognak csatlakozni. Kb. 4-5 Diridongós gyermek, akikkel hetente találkozott, + a legjobb barátja, aki egyben a tejtestvére is, és most is együtt vannak a napköziben. Ráadásul a tejtesó decemberben már 3 éves lesz és januárban kezdi az óvodát.

Szóval nem egyszerű. Legalábbis nekünk szülőknek biztos, hogy nem.
Máté könnyebben vette az akadályt. Miközben beszélgettünk a vezető óvónővel ki-ki kukucskált a folyósóra, majd közölte, hogy ő itt szeretne ebédelni. A vezető óvónő mondta, hogy rendben, de csak úgy lehet, ha ad anyának egy puszit és ő majd kézen fogva beviszi a csoportszobába. A z éhség nagy úr, mert kis gondolkozás után kaptam egy cuppanós puszit és már kézen is fogta a vezető óvónőt. Majdnem elsírtam magam. Az idill viszont nem tartott sokáig, pár perc múlva sírva jött ki. Időközben elbűvölte a sok játék, és úgy gondolta előbb játszik aztán eszik. Csakhogy ebédközben nem lehet játszani és ezt sérelmezte. De azóta is emlegeti, hogy majd ha nagy lesz megy óvodába és helikopter lesz a jele. Ja és, hogy evés közben sajnos nem lehet játszani. Hát meglátjuk.

Addig is jól felvértezem magam a tapasztalataitokkal.
Ami a beszoktatós sírást illeti. Hát ez nagyon változó. Attól is függ előtte a gyerek mennyit volt közösségben. Nekem is nehéz volt megszokni a bölcsis úszást, hogy már oktatóval, vagy egyedül úszik és nem velem. Szerintem emiatt is volt kis sírdogálás, mert érezte rajtam a feszültséget. A múlt héten csak ámultunk kint a parton, hogy milyen ügyes, és beláttuk, hogy így sokkal jobban ki tud bontakozni. Ő már tudja, hogy vannak dolgok amiket már nem anyával, vagy apával kell csinálnia.
De ettől függetlenül én is tartok egy kicsist attól, hogy az óvodában 25 gyerek lesz, szemben a napközis 5 gyerekkel. Sőt az úszáson sincs egy csoportban több 8 gyereknél.

Ez most jó hosszú lett, de kijött belőlem is ez az ovis dilemma.

Hajdub nálatok javult a helyzet?
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Ajánlott tartalom





öreg motorosok - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
öreg motorosok
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» öreg motorosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Öreg motorosok-
Ugrás: