Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 öreg motorosok

Go down 
+29
Eny
Kószóka
minyuu
edo
Trappiti
Krisz
Admin
Metybaba
Pepi
Luijza
hajdub
LaLinea
nyulacs
Zsazsah
szeleczky
Levi
Netti
virginia81
bodjas
Zsuka
Viki
Bea
mandarin
Erősske
szisz
andu29
Ladybird
Micimaci
Ani
33 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
SzerzőÜzenet
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:55 pm

Sziasztok!

Ha szeretnétek látni Repcsit és Lackót, akkor holnap nézzétek a TV2-ön a Babavilágot. (időpontot ne kérdezzetek, mert nincs tévéadónk, így sajnos nem tudom, hogy mikor kezdődik Embarassed )

Jövő szombaton (október 9-én) pedig mi is fogunk szerepelni Mátéval babaúszás kapcsán. ;-)

Jó tévézést!

A holnapi linket, ha megtalálja valaki az tegye kérem közkincsé, mert csak neten keresztül van esélyem megnézni.
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyPént. Okt. 01, 2010 10:18 pm

11:50-kor lesz. Meg fogjuk nézni. Very Happy Köszi Ani.
Vissza az elejére Go down
Ladybird

Ladybird


Hozzászólások száma : 39
Points : 41
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Pest megye

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptySzomb. Okt. 02, 2010 2:36 pm

Itt lehet majd megnézni, de még egyelőre nincs fent. (én is várom, mert ma állatszigeteztünk, így sajnos lemaradtam)
http://tv2.hu/babavilag

Szabolcsnak igaz megkésve, de nagyon boldog születésnapot kívánok!!

Hahóóó, kedves kismamink, mikor lesz már ez az amnióizé??. Wink Smile
Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptySzomb. Okt. 02, 2010 11:28 pm

Sziasztok!
Ani én nem láttam Repcsiéket a műsorba. Lehet, hogy mégsem most lesznek benne?
Máténak egy kicsit megkésve, de boldog névnapot kívánok!
Sziszi boldog névnapot Neked!
Petra neked is sok boldogságot!
Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyVas. Okt. 03, 2010 1:52 pm

Zsu76 boldog születésnapot kívánok Neked!
Vissza az elejére Go down
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyVas. Okt. 03, 2010 2:06 pm

flower Petrák boldog névnapot kívánunk nektek! flower

flower Zsu76 boldog szülinapot! flower

Velünk mindig történik valami. Tegnap Zalánka esett el, és egy vasrúd felszántotta a karját. Pár centi hiányzott hogy ne az arcát szemét szúrja ki. Szétnyílt neki... feltőtlenítettük, bekötöztem de nem voltunk orvosnál. Azt mondták hogy a 18 hós oltásban van tetanusz és azt nem lehet ismétleni most az új felállás szerint. Néztem nem-e kúszik piros csík de nem.
Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyVas. Okt. 03, 2010 5:34 pm

Andu nem semmik a fiaid, Gergővel is sokkal több baleset történt, mint Nórával.
Elevenebbek ezek a fiúk, szerencse, hogy nem lett nagyobb baj.
Vissza az elejére Go down
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyVas. Okt. 03, 2010 11:58 pm

Ha valaki turiba jár és ilyen de csak ilyen Micimacira akad gondoljon ránk. Sajnos nagyon verzett az acikánk, lehet nem kellene neki másik de hátha..

öreg motorosok P1020023_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Vissza az elejére Go down
szisz
Kezdő fórumos
szisz


Hozzászólások száma : 80
Points : 82
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Somogy megye

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 1:04 am

Nagyon szépen köszönöm a névnapi "rámgondolást"! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 3:32 pm

öreg motorosok 36412

Kedves ünnepeltek:)nagyon sok boldogságot kívánunk!
Nóri,Andi,Barnik
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 3:34 pm

Szabolcs, Isten éltessen sokáig!...és a többi ünnepeltet is!

Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 3:44 pm

Sziasztok Smile

úgy néz ki,hogy 4 heti oviba járás után kidőlt mindkét gyerkőm Sad !Nórika kezdte orrfolyással,aztán csütörtökre nőtt egy nagy herpesz szerűség a száján,ami a doktornőnk szerint inkább afta ,de mára biztosan kiderült,hogy valamilyen vírusos cucc,mert a feneke és combja tiszta kiütés.A szemén kezdődő kötőhártya gyulladás
Kopp-kopp nem lázas,de iszonyatosan folyik az orra.
Barnika pont az ellenkezője,magas láz,piros torok.Szerencse a szerencsétlenségbe,hogy eszegetnek és szépen beveszi Barni a lázcsillapítót,Nóri pedig hosszas rábeszélés után engedi,hogy csöppentsek a szemébe.
Hiába szedtük a multivitamint, :|nem védett meg bennünket, valami finom kis vírust az óviban összeszedtünk!

Léptem a patikába,jött a segítségem
Smile
Vissza az elejére Go down
Bea
Kezdő fórumos
Bea


Hozzászólások száma : 52
Points : 58
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Győr

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 5:06 pm

Sziasztok!

Minden ünnepeltnek nagyon sok boldogságot kívánok! flower flower flower

Erősske! Dettó! Helkának is afta van a torkán, ma voltunk dokinál. Nála már csüt. éjszaka kezdődött a nem alvás, kínlódás, de péntek reggel azt mondta jól van, úgy is nézett ki, úgyhogy mentünk bölcsibe. Ott sem volt semmi, csak péntek éjszaka kezdődött a nem alvás. Szombaton egész nap nem evett, nyűgös volt, de se láz, csak egy kis orrfolyás néhány köhintés. Tegnap már kutya baja, de azért ma elvittem dokihoz. Semmit nem kapott rá, pár napot legyen itthon, hogy lecsengjen, nehogy megfertőzze a többi gyerkőt. Ez jó, mert szerintem onnét hozta, és akkor már mindenki elkapta. Itthon kínlódik, hogy menne bölcsibe... Nem tudja miért nem mehet, amikor semmi baja nincs. confused Nálunk zárás, A-éknál is, segítség nincs, úgyhogy király!
Február óta most volt harmadszor beteg (február-május-október). Szerintem ez annyira még nem vészes.
Egyébként mi is elkaptuk, mert szombaton annyira fájt a torkom/nyelvem töve, hogy majd megbolondultam, A-nak is a torka.

Jobbulást nektek!

Nekem is van egy tippem a titkos kismamira. Very Happy Csak az amniós dolgot nem értem. Idea (Nem óvónéni?)
Vissza az elejére Go down
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:11 pm

Bea! Nem, ha rám gondoltál! Sem titkos, sem titoktalan, csak óvónő! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz
Vissza az elejére Go down
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:40 pm

Isten éltesse a sok ünnepeltünket Exclamation Exclamation

Bea, Erősske, szintén zenész... Lehel is taknyol, köhög, de most már szakadozik fel. 37,1-et mértem 2 órája. Az éjjel 3x sírt fel. Ma még volt oviban. A férjem szerint nem kellett volna vinni. Az óvónéni szerint nem gond. ha minden taknyolással otthon tartjuk, akkor elnéptelenedik a kiscsoport. Pedig nyakaljuk mi is a Oscillo-t, a C vitamint, a propoliszos mézet, most már a köhögés elleni szirupot is, 1-2 nap a Homéogen-t is. No, csak kimászunk lassan belőle.Ja, s azt hiszem tőlem kapta el Sad

Mici, közel van hozzátok ez a gátszakadás, vagy más irány? Embarassed
Vissza az elejére Go down
bodjas

bodjas


Hozzászólások száma : 14
Points : 15
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyHétf. Okt. 04, 2010 11:02 pm

Sziasztok!

Minden ünnepeltnek kívánunk sok boldogságot!
Mi is elkezdtük a bölcsit, egy hetet csúsztattunk, mert megfázott a kisasszony. Aztán az első hét után újra kidőlt, jó kis hörghurutja lett. Szerintem még nem gyógyult ki teljesen az elsőből és ezért esett vissza. Ja és persze rengeteg a beteg a bölcsiben. Majd holnap megyünk vissza az orvoshoz. Én egyenlőre itthon könyvelgetnék, de nehezen jön össze. Fanni nem nagyon tolerálja, ha dolgozni akarok. Nehéz vele, sokszor emlegeti a bölcsit is.

Leviék!
Gratulálunk a babához! Titkon még mi is reménykedünk, hogy összejön egy baba nekünk is.

A titkos kismamára én is kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Bea
Kezdő fórumos
Bea


Hozzászólások száma : 52
Points : 58
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Győr

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 12:05 am

Viki! Pedig te voltál a titkos kismamim. Embarassed Embarassed Embarassed Akkor ki lehet? Mumus, Jampilány? Vagy ki?

Zsuka! Neeeeeem, Miciéktől messze van a gátszakadás. Jobbulást Lehelnek. Helkának is hiányzik a bölcsi, elég nehéz napunk volt ma.

Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 9:26 am

Sziasztok!
Jobbulást a kicsi betegeknek. Én már nem bízom a vitamonokban sem, persze azért adok nekik,
a saját magam megnyugtatására, de tényleg elkapnak betegségeket, biztos ez kell az immunrendszerük
erősödéséhez. Nekem Nóra jól van, de Gergő még mindig köhög, úgyhogy megyünk a tüdőgyógyászhoz,
mert ez nem állapot, hogy gyógyszerek mellett is egyfolytában taknyos és köhög, félek, nehogy megint
tüdőgyulladása legyen, mint tavaly ilyenkor.
Viki nekem is te voltál a tippem. Wink
Zsuka messze van tőlünk. A hugom november végére van kiírva és kislányuk lesz, Fanni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 2:08 pm

Sziasztok Smile

Beus,Mici,Zsuka jobbulást a gyerkőknek!

tegnap a doktornő itt volt,megnézte Őket,és ő is egyértelműen vírust mondott,úgyhogy semmi antib.nem kaptak.Este vlt még Barnusnak hőemelkedése,éjjelre kapott Cataflam cseppet,az éjfélre jól ki izzasztotta Smile.Egész délelőtt normál volt a hője,és reggel úgy ébredt,hogy megyünk ugye oviba?! Smile
Örülök,hogy hiányzik neki az ovi,ezek szerint jól érzi ott magát! Very Happy
Nórika orrát szívom,és hogy honnan jön az a sok váladék,azt ne kérdezzétek,mert nem tudom!Bocsánat,hogy ilyeneket írok,de az az érdekes,hogy nem olyan zöldes az orrváladéka,hanem olyan fehéres,mint mikor fogzott(az összes foga kinn van).Szeme rendben van,habár imádkoznom kell a cseppentésért!

No,az én tippem a titkos kis maminkra,ha már mindenki találgat Smile előre is elnézést a leendő Anyukától,akit mindannyian ismerünk.
No,az én tippem,Mumus.
Izgulok nagyon hogy a tippem jó e?!
Kívánom, a titkos kis maminknak hogy az amnió eredménye tökéletes legyen Exclamation I love you

Hajdub mi van Veletek,ovival hogy álltok?
Zsazsah dolgozol,mi van Veled,olyan régen írtál magatokról!

Lányok szép napot kívánok,remélem az eső eláll és szép őszi hetünk lesz az hét második felébe!
Vissza az elejére Go down
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 3:46 pm

Eső Rolling Eyes Nálunk inkább havazást mondanak. Igaz, -3 fok volt ma reggel Shocked Csak elmentünk ma oviba. Remélem gyógyulgatunk s nem tetézzük újabb izékkel! Lányok, a ti 3 éveseitek délben alszanak?? Szerettem volna Lehelt síoktatásra beíratni, tegnap kezdődött, de negyed 2-kor van. 1-ig vagyunk oviban s olyan nyűgös, hogy néha ebédelni sincs ereje, gyorsan karikázom haza vele s lefekszik azonnal. Igaz,nem alszik túl sokat, olyan msáfél órát általában, de így nem lehet edzésre menni. Olyan jó lett volna kicsit már elsajátítani a sízés alapjait addig, amíg megyünk sízni.
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 3:59 pm

Zsuka Smile az enyémek alszanak ebéd után.Az ő csoportjuk nem is megy sehova kirándulni,mert annyira igénylik még az alvást,hogy nem bírnák ki a déli alvás nélkül a vissza utat.A szülőin el is mondta az ovónő,hogy délre annyira elfáradnak a napi teendőkbe Smile és az alapzajba,hogy a déli ebédre és az alváshoz való átöltözésre már alig marad erejük! Smile
Az enyémek itthon 2 órát alszanak,az oviban 1,5-2 óra lehet kb,attól függ mennyire fáradtak.

Question Question affraid azért még nem kéne!Habár,jobb,mint az eső!
Vissza az elejére Go down
Bea
Kezdő fórumos
Bea


Hozzászólások száma : 52
Points : 58
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Győr

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 7:05 pm

Sziasztok!

Éjjel Apának 39 fokos láza volt, ma felkelni sem nagyon bírt. Most már jobban van, szerencsére. Holnap nekem már mennem kell dolgozni, muszáj lesz valahogy bírnia. Crying or Very sad Nekem a torkom fáj, de nagyon...

Erősske! Nóri kapott valamit az aftájára? Helka orrából is fehér cucc jön, de már csak alig-alig.

Zsuka! Helka is alszik ebéd után. Ebédnél már látom rajta, hogy álmos. Állítólag a bölcsiben is ebéd után dőlnek ki a gyerekek. Helka másfél órára van kalibrálva, mert jó ideje szinte órát lehet hozzá igazítani.

Mici! Nektek is jobbulást.
Vissza az elejére Go down
Bea
Kezdő fórumos
Bea


Hozzászólások száma : 52
Points : 58
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Győr

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 7:07 pm

Szolgálati közlemény, hátha még nem hallottatok róla:

Olcsóbb áram jól fizető ügyfeleinknek!

2010. október 01.

10% Bónusz Kedvezmény

Mint felelős szolgáltató megértjük, hogy a gazdasági válság időszakában ügyfeleink élete is tele van kihívásokkal. Ezért döntöttünk úgy, hogy egy egyedülálló lehetőség biztosításával, a Bónusz Kedvezménnyel értékeljük azokat a lakossági E.ON ügyfeleket, akik a nehézségek ellenére is pontosan fizették villanyszámláikat. A kedvezményt csak online ügyfélszolgálatunkon keresztül lehet kérni. Ennek oka elsősorban az, hogy nem automatikus árcsökkentés történik, a jogosultságnak feltételei vannak, másodsorban pedig szeretnénk megkímélni mind ügyfeleinket, mind saját munkatársainkat a papírmunkától.

A Bónusz Kedvezmény minden jogosult ügyfelünk részére egy teljes éven keresztül 10 % kedvezményt biztosít a mindenkori lakossági A1 tarifa mindkét tömbjének energiadíjából. Ez egy átlagos, egy évben 2000 kWh villamos energiát fogyasztó család számára több mint nettó 4 000 Ft megtakarítást jelent, tehát érdemes élni a lehetőséggel!

A Bónusz Kedvezményről ügyfeleink egy országos televíziós és online kampányból értesülnek, melyet kiegészítünk saját kommunikációs csatornáinkkal, vagyis az ügyfélszolgálati irodákban található szórólapokkal, plakátokkal, saját honlapunkkal, az aktív.energia magazinban történő egész oldalas hirdetéssel, stb.

A reklámfilmek, illetve a film rendezői változata megtekinthető itt , illetve figyelje Ön is az RTL Klubot, M1-et és számos kábelcsatornát, valamint az index.hu, origo.hu, nlcafe.hu és más, megyei honlapokat október 1-je és 30-a között!

Reméljük, hogy mind a reklámok, mind az általuk bemutatott lehetőség felkelti ügyfeleink figyelmét, és bizonyítja, hogy valóban igyekszünk megérteni ügyfeleinket, és gondoskodni arról, hogy kedvező ajánlatokat adhassunk számukra!

Az ajánlat részletes megtekintéséhez kattintson ide!


Jákó Eszter, Marketingvezető
Lécz Johanna Éva, Szegmensmenedzser
Hiezl Gábor, Tömeges Értékesítési és Termékfejlesztési Szervezet vezető
[u][b]
Vissza az elejére Go down
Bea
Kezdő fórumos
Bea


Hozzászólások száma : 52
Points : 58
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Győr

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptyKedd Okt. 05, 2010 7:08 pm

Na, ez nem túl jól sikerült.
Szóval, itt kell intézni:
http://www.eon-energiaszolgaltato.com/index_eiroda.php?menu=122

Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok EmptySzer. Okt. 06, 2010 3:09 pm

Sziasztok Smile

Beus,nem kapott Nórika semmit a szájára.
Pénteken nézte a doktornő,másnapra már le is jött a seb teteje.Kentem neki körömvirág krémmel,az jól bepörkösítette,de ma reggelre az én Drágám lecsipkedte,úgy,hogy vérzett a szája.
Nekünk is egyre kevesebb a az orrváladék,kopp-kopp,remélem hétfőre teljesen rendben leszünk!
A-nak jobbulást kívánunk! drunken

Megye csinálom a dolgom,mert alvás után cangázunk egy kicsit a parkban Smile

Szép napot mindenkinek Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





öreg motorosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok Empty

Vissza az elejére Go down
 
öreg motorosok
Vissza az elejére 
1 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
 Similar topics
-
» öreg motorosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Öreg motorosok-
Ugrás: