Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 öreg motorosok

Go down 
+29
Eny
Kószóka
minyuu
edo
Trappiti
Krisz
Admin
Metybaba
Pepi
Luijza
hajdub
LaLinea
nyulacs
Zsazsah
szeleczky
Levi
Netti
virginia81
bodjas
Zsuka
Viki
Bea
mandarin
Erősske
szisz
andu29
Ladybird
Micimaci
Ani
33 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next
SzerzőÜzenet
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptySzomb. Nov. 19, 2011 4:28 pm

Mandi, Isten éltesse Bazsit és gyógyulást a gyerekeknek. Meg tudod azt csinálni, hogy elkülönítsd a kicsit, hogy a nagyoktól hazahozott "finomságokat" ne kapja el?

Ani, Lehelnek is volt valami olyasmi légzése, de nem tudom, hogy az sípoló-e. A polipja volt megnőve (talán) s emiatt olyan furán hallatszott, hogy vette a levegőt. Vagy inkább amikor kifújta? Vagy mindkettőt mikor csinálta? Ez a vacak -12 fok lehet újra előhozza... Se hó, csak köd és ez a mínusz fok...

Emlékeztek Mikienire? Napokban kapott egy kitüntetést az írásaiért. Itt találhattok belőle:
http://www.mikola.ro/
Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptySzomb. Nov. 19, 2011 6:54 pm

Sziasztok!
Bazsi boldog szülinapot!
Mandi jobbulást a gyerekeknek, mi bajuk van?
Ani Nóri nem kap csak hideg párát meg lándzsás utifű szirupot. Úgy néz ki, hogy használ, mert már nem köhög annyit.
Vele nem járunk pullmonologiára.
Sajna nálunk már mindenféle köhögés fulladás előfordul úgyhogy ilyen szempontból nagyon rutinos vagyok már.
Mindenféle készülék, gyógyszer van itthon, amivel lehet kezelni. Az inhalátort tényleg csak ajánlani tudom mindenféle
köhögés esetén.
Az oviba is bevittük a babyhallert és a ventolint, mert ugye ez életmentő, ha Gergő befulladna. Ezzel nem is volt gond mondták,hogy
volt már ilyen esetük és be is tudják adni. Szerintetek hova tették a készüléket a gyógyszerrel együtt? Kiakasztották a jeléhez, ahol
bárki hozzáférhet beleértve a gyerekeket is, mert ugye nem zárt a szekrénybe rakják a ruhájukat, arról nem beszélve,hogy leverhetik eltörik. Szóltam, hogy szerintem ez nem túl jó ötlet, erre az volt a válasz azért teszik oda, mert így minden óvónő tudja, hogy hol kell keresni. Kérdem én ha beteszi a csoportba egy szekrénybe és megmondja a többieknek, hogy ott van akkor nem tudják. Shocked
Igazából azért is ilyen sokat betegek a gyereke az oviban, mert még az sem tartja otthon legalábbis nálunk, aki megteheti,mert nem dolgozik. A szomszéd kislány éjjel hányt meg az egész család is elkapta és másnap vitte az anyukája oviba. Ezt onnan tudom, hogy tőlem kértek gyógyszert. Na ezen kiakadtam és nem dolgozik az anyukája.
Netti azért még ne add fel.
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyVas. Nov. 20, 2011 10:23 am

Zsuka, ha Lehellnek a polipja miatt volt furcsa a légzése, az biztos nem az a bizonyos sípoló légzés, ami ilyenkor a tüdőből jön.

Mazsi erről a jégkockás dologról írnál bővebben? Pontosan mit kell vele ilyenkor csinálni? PCO vagy PCOS? Bevallom a PCO-ban nem igazán vagyok otthon, ez csak a nőgyógyászok szakterülete. Wink

Óvoda: döbbenten olvasom, amit írtok... Máté most egy hétig itthon volt, de nem csak oviba nem engedtem, hanem semmilyen gyerektársaságba. És nem csupán csak azért, mert a kruppot vírus okozza és ne fertőzőn, hanem azért sem, hogy ő maga ne fertőződjön felül. Azok az anyukák akik betegen viszik a gyermekeküket bölcsődébe, vagy óvodába azok sajnos duplán felelőtlenek. Hisz saját gyermekük felülfertőződhet és szerezhet egy olyan szövődményt, amivel hosszabb távon megkínlódnak. Sad

Mi hétfőn reggel előbb az óvodás doktorhoz megyünk és csak, ha ő kiállítja az igazolást mehet Máté oviba. A szigorúságnak megvan az eredménye. Máté februárban kezdte az óvodát heti 2 nappal, szeptembertől pedig heti 4 nappal. És kopp-kopp most volt először beteg. Ebben az időszakban egyetlen egy alkalommal feledződött meg a létszám. Tömeges megbetegedés nem jellemző.

Zsuka köszi a linket. Wink Pár hete sikerült végre hosszabban csevegnünk a facebookon. Megígértette velem, hogy ha jövőre is arra járunk találkozunk. Mivel Máté 2 naponta kérdezi, hogy mikor megyünk "vissza" Székelyföldre, szinte már biztos, hogy az augusztusi ovis szünetben egy hetet ott leszünk. Majd egyeztetünk túrát illetően. Wink

Netti gondolok Rád/Rátok! Bíztam benne, hogy a babázás hatással lesz ....


A hozzászólást Ani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 20, 2011 10:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyVas. Nov. 20, 2011 10:25 am

Darin! Bazsit Isten éltesse sokáig! Egyik gyermeked szebb, mint a másik!
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyVas. Nov. 20, 2011 10:31 am

egy elgondolkodtató cikk a fentebb említett témához:

Vírustenyészet a bölcsődékben és óvodákban: ki a felelős?

http://www.azendietam.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=457%3Avirustenyeszet-a-boelcsdekben-es-ovodakban-ki-a-felels&catid=31%3Aerdekessegek-a-nagyvilagbol&Itemid=50
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyVas. Nov. 20, 2011 3:23 pm

BALÁZS boldog szülinapot kívánok!

Szisz megint eltűntél, a te gyönyörűségednek is mostanában van a szülinapja!
Vissza az elejére Go down
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyVas. Nov. 20, 2011 6:02 pm

Mici, ugye ezt nem mondod komolyan!!!! Shocked Shocked Shocked Mad Én még egy orr srayért is lecsesztem a szülőt a lábról, ha belerakta a gyerek zsákjába. Pedig az nem is annyira veszélyes, ha a többiknek fújkod egyet-egyet, de egy aszthma sray..... No comment....

Boldog szülinapot a szülinapos lurkóknak!!! Laughing

Netti, pont azt akartam írni, mint Ani! Biztos vagyok benne, hogy a babázás meghozza az eredményt! Csak kitartást, ne add fel!!!!

Tudom, ígértem magunkról pár sort!
Jelentem meg van minden papírunk, végre nevünkön van Botond. Igazán jó baba, imádnivaló "csöppség" a maga majd 6 kilójával és 62 centijével. Csupa vigyor, édes gyerek, már mondja a magáét, be sem tudunk vele telni. Sajna a 2 hós oltás magas lázat okozott, de ezt leszámítva semmi gond vele! Már van, hogy éjjel megalussza a 8-9 órát. Csak akkor sír, ha éhes, és a hibbaant szülei a fürdéssel és öltöztetéssel húzzák az időt, ahelyett, hogy azonnal nyomnák a szájába a cumisüveget! Laughing
Vissza az elejére Go down
Mazsi

Mazsi


Hozzászólások száma : 15
Points : 18
Join date : 2010. Mar. 20.
Age : 49
Tartózkodási hely : Tatabánya

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 11:11 am

Sziasztok,

Ani, a jégkockát szopogatni kell. Mirjamnak kisebbek vannak, nekem pedig nagyobbak. Eddig nekünk még nem okozott torokfájást és sokszor kiváltjuk vele a Ventolint.
Nem komoly előadásról van szó, csak szimpla segítségről, támaszról és gyakorlati útravalókról, esetlegesen a MM-be irányításról és most már a könyv ajánlásáról is.

Mandi, Bazsinak nagyon bolodg szülinapot!

Andu, én is Mandi véleményén vagyok, én is kivenném a gyermekemet az ilyen helyről.

Netti, mi még mindig szurkolunk ....

Bővebben rólunk:
jól elvagyunk, Mirjam egyelőre imád óvodába járni, csak ő is betegesebb lett, de én hiába nem viszem egy hétig, ha ott több beteg gyerek van, kialakul egy ördögi kör.
Suplimált (nem biztos, hogy jól írtam) cipőt kell hordania, mert eléggé befelé dől a bal lába, nagyon csúnya most a bőre is, nem bírjuk ezt a párás időt. Ezeket leszámítva nagyon mozgékony, hisztis, kissé egoista kiscsaj. Egyfolytában jár a szája, de sajnos logopédus lesz a vége, mert elég csúnyán beszél, sokszor kell fordítani a környezetének, sőt néha még én sem értem, hogy mit mond. Imádja a lovakat, de csak a nagyok jöhetnek szóba.
Várja (várjuk) nagyon a Mikulással való találkozást, mert készülünk Nagykarácsonyba, tavaly is voltunk ott, akkor nagyon tetszettek neki a szarvasok.

Pusszancs Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Micimaci
Lelkes fórumos
Micimaci


Hozzászólások száma : 220
Points : 225
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 11:25 am

Sziasztok!
Viki, de örülök, hogy írtál. Nagyon várom már, hogy tegyé fel képet a kicsiről. Sajnos ez komoly, szerintem, ha kapnának valami ellenőrzést, biztos
nem járnának jól.
Ani nagyon jó a cikk és nagyon igaz.
Mazsi mi is készülünk Nagykarácsonyba a hétvégén. Két éve voltunk, akkor Gergő nagyon ordíott a Mikulás ölében. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 3:33 pm

Mazsi, tavaly ilyenkor nagyon el voltam keseredve Lehel bőre miatt. Az óvónő, egyik anyuka ötletét tolmácsolva azt mondta, hogy talán HPV fertőzése van Lehelnek. Persze az egészen másképp néz ki... Idén sokkal szebb Lehel bőre, úgyhogy talán az immunrendszere megerősödött és ez a hideg, párás idő nem tesz már be neki. Egész nyáron nagyon szép sima bőre volt. Habár még azért távol állunk a -20, -25 foktól... Szóval, talán Mirjam immunrendszere is megerősödik annyira, hogy jövőre már alig lesz a bőrével gond. Bízzunk benne!!
Mikor mentek Nagykarácsonyba?
Mici, ti?
Vissza az elejére Go down
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 5:11 pm

Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk!

Köszönjuk a köszöntéseket! Majd teszek fel képet ha lesz időm:)) Zsuka, sajnos nem tudom elkuloníteni Botit a tobbiektől, de úgy vagyok vele hogy anyatejes baba, csak nem lesz beteg!A nagyoknak egyébként ment a hasuk! Persze a házidokink rogton fel is írta az antibikát, sztem Dalmának tok felesleges volt...no de a férjem beadta és hát akkor nyomatni kell!

Mazsi! Dalmának is iszonyatosan befelé nőtt a lába! Hordtunk mi még külön neki gyártott cipot is és semmit nem ért. Voltam vele ortopédusnál is, ő a lábtornát ajánlotta! Napi 5-10 perc( amit persze sokszor mi is elfelejtunk) Lábujjhegyen kell járni, aztán a lábfej belső élén , majd a külső élén.Ezt csináljátok körbe körbe a szobába....sztem használni fog.
Áhh...logopédus!! Leheet hogy Bazsinak is az lesz, de a fene se tudja még, borzalmasan beszél! Dalma kb 1 hónapja mondja ki az Err betűt...és oda is figyel hogy jó legyen! állítolag ez a lényeg! Sztem 3 ,5éves gyereknél ez még olyan sokat változhat. De változnia is kell, mert kurva drága a logopédis. Erre felénk fél óra 2000 forint. Vince jár már 3 honapja és bevallom, semmit sem veszek észre a beszédén.

Ani, köszönjuk a dicséretet, már ami a gyerekekekt illeti. Te sem panaszkodhatsz! Cool Cool

Zsuka, Emese hogy van? Pasik?

Netti, gondolok rád minden nap!

Szisz! Ha olvasol bennunket, a lányo9dnak is boldog szulinapot kívánunk!

Viki, képet lehet kapni a babáról? Olyan kiváncsi vagyok a druszánkra! Remélem a Ti Botondotok is legalább olyan jó fiú mint a miénk!

Jah, és a nagy hír, Bazsin egy hete éjszaka sincs pelus, és nem pisilt be!! Végre...
Vissza az elejére Go down
Mazsi

Mazsi


Hozzászólások száma : 15
Points : 18
Join date : 2010. Mar. 20.
Age : 49
Tartózkodási hely : Tatabánya

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 5:49 pm

Sziasztok,

Zsuka,
Mirjamnak atópiás ekcémája van(fejétől a talpáig), ezt az apukájától örökölte, tőlem az asztmát+a rossz lábakat. És igen, igazd van, amikor romlik az immunrendszerre, akkor rosszabb a bőre is.
Képzelheted, hogy ilyenkor mennyi vatta és patikai kencefice fogy nálunk, én pedig, mint egy ringispil forgok apa-lánya között.

Mandi,
a doki nekünk is a lábtornát javasolta elsősorban, mivel azonban már megvettük az idei cipőt és csizmát, ezért csak egy betétet (saroktámaszt) írt fel egyelőre és mondott néhány cipőmárkát, illetve nekünk is mondta a készített cipőt.

Mici + Zsuka,

mi dec. 3-ára tervezzük a Mikulás meglátogatását.

Jajj, Viki, nekünk az óvónő mondta, hogy a kis táskájába tegyük bele az asztma rohamspryt és megkérdezte, hogy a gyerek ismeri-e. Mondtam, hogy ismeri, de magának még nem tudja benyomni, mire a vezető óvónő azt mondta, hogy tanítsam meg mielőbb a gyereknek, hogy hogyan kell használni. Mert úgye 3 évesen ezt már tökre meg lehet nekik tanítani?!?!?!?!?

Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 6:04 pm

Mazsi! Jaj de jó olvasni egy kicsit rólatok! Olyan jó hogy néha a régiek is előkerülnek és írnak kicsit. Sajnálom, hogy így állnak az oviban a dolgokhoz, jó hogy nem akarják hogy megfőzzék az ebédet maguknak vagy hasonló.
Mandi! Gratulálok Bazsinak! Nagyon ügyes hogy már szobatiszta. Nem tudom Szabolcs mikor fog már eljutni idáig. Rolling Eyes
Nagyon izgulok a holnap miatt, meg várom is persze. Valahogy nem tudom elhinni hogy ugyan úgy járhatok mint tavasszal. Most teljesen máshogy érzem magam, nagyon remélem hogy összekapta magát a csöppöm és szépen növöget.
Szabolcs olyan aranyosan megnéz minden babát, megdicséri hogy milyen aranyos. Ma is a tanácsadóban aranyosan eljátszott egy 1,5 év körüli kislánnyal. Annyira mondja mindig hogy jó lenne egy kisbaba itthonra, de ugye megígérni nem tudom neki.
Én már láttam Viki kisfiát, igazán tündéri nagyfiú, nyugodt, kiegyensúlyozott. Sőt, még mosolyt is kaptam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 8:29 pm

Sziasztok:)

Mandi Smile Bazsinak nagyon boldog szülinapot kívánunk:) flower flower flower flower

Netti:)szurkolok Neked a holnapi naphoz:)!

Mazsi, Smile jó felőletek hallani,örülök,hogy jól vagytok:)!

Nálunk minden rendben,kopp-kopp Wink betegség október hónapban letudva,remélem december 23 ig senki nem lesz beteg a családban mert dec.szinte minden hétvégére terveztem programot:)
Ez a Nagykarácsony nagyon jó ötlet:)Smile,majd utánanézek:)
Megyünk Disney on Ice re,Mikulás ünnepre,Anyuéknál lesz malacka vágás Shocked nagytakarítás(azon a gyerkők nem vesznek részt:))
Karácsonyi ünnepség az oviban,és karácsony napján bábszínházba megyünk,Diótörőt fogjuk megnézni Smile .Az én gyerekkoromat idézi,hogy dec.24 én az Erkel színházba Diótörő balettot néztünk délelőtt,és olyan jó karácsonyi hangulatot adott:)Smile!Bízom benne,hogy nálunk is meg lesz a várakozás a karácsonnyal kapcsolatban a bábszínház után!Smile

Lépek,mert még most dolgozok,remélem már vége az utolsó vizsgálatnak és léphetk le:)puszi:)
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyKedd Nov. 22, 2011 3:56 pm

Sziasztok!
Cili! Nagyon boldog névnapot! flower
Nagykarácsonyba jó lenne menni, jó hogy eszembe juttattátok.
Erősske! Nagyon jól hangzik ez a bábszínházas dolog. Nekünk is jó lenne ilyen biztosan, de akkor nem lenne vacsora, sütés stb. Én reggeltől estig a konyhában vagyok ilyenkor. Te hogy csinálod hogy még erre is jut időd?
Megvolt a tapolcai látogatás. Sokkal okosabb nem lettem, ma is volt teszt ami +, uh-on csak annyit látott a doki hogy még vastagabb a nyálkahártya mint 1 hete és egy pici kis foltot mutatott, hogy talán az lehet amit keresünk, de ez még nem biztos, így hétfőn újra megyek. Addigra már látni kell ha tényleg van baba.
Holnap Szabolcsnak műtét. Apa megy vele mivel azt nem lehet hogy váltsuk egymást. Evil or Very Mad Úgy akartuk, hogy napközben én vagyok, éjjel pedig apa mert most nagyon nem bírom a 24 órás fentlétet. Erre ma amikor voltak a kórházban kiderült hogy ezt nem lehet, aki bemegy vele az marad, mert vannak anyás és vannak apás szobák. Szóval én csak délután mehetek látogatási időben a látogató helységbe ha Szabolcs lesz olyan állapotban hogy oda ki tudjon jönni. Már most rosszul vagyok tőle hogy nem leszek ott amikor beviszik a műtőbe meg amikor kihozzák. Tudom milyen anyás amikor valamilyen baja van. Sad Már bánom hogy apa nem hívott fel hogy mi legyen így, akkor tuti mondtam volna hogy engem írasson be és majd valahogy kibírom az éjszakázást.
Vissza az elejére Go down
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyKedd Nov. 22, 2011 7:29 pm

Netti! Nagyon gondolok holnap /is/ rátok, Szabolcs stramm gyerek, hamar rendbe jön! Te pedig csak lazíts (már ha tudsz), és bizakodj!!! Van miért! Wink Laughing
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyKedd Nov. 22, 2011 11:55 pm

Darin sok boldog névnapot! Ugye jól emlékszem, hogy 4-5 évvel ezelőtt találkoztunk a Pólusban veled Zsazsával és Repcsivel épp a névnapodon és Leviékhez mentünk látogatóba?! Rolling Eyes

Mici már akartam írni, de mindig elefelejtettem. A tőletek kapott Némó halacska már régóta alvó állat, és ma az óvodában is járt. Elkísérte Mátét, és állítólag nagyon jól érezte magát. Annyira, hogy az esti lefekvés helyett is óvodába szeretett volna menni. Wink

Viki csütörtökön, ha lehet megint mennék babázni. Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptySzer. Nov. 23, 2011 8:06 am

Mancili boldog névnapot kívánunk! I love you

Nálunk tegnap volt a szülői értekezlet, persze minden szép és jó. Sajnos minden szülőnek csak a "kapuban" van nagy szája, meg nekem mondja, de ott rajtam kívül senki nem vállalta fel a konfrontálódást. Én megkérdeztem ami bennem volt! De mint tudjuk egy fecske nem csinál nyarat (sajnos!) I love you

Netti nagyon nagyon szorítok neked! Wink
Vissza az elejére Go down
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptySzer. Nov. 23, 2011 11:31 pm

Ani! Ha még olvasod: NANÁ, HOGY JÖHETSZ! Laughing
Csak ne túl korán, sokszor 9-kor kelünk! Embarassed Ez attól függ, hogyan jön ki a hajnali etetés, és utána még megalussza-e a 4, 4.5 órát.
Én simán megalszom! Wink
Várunk!
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 6:59 pm

Netti Szabolcs túl van a műtéten? Hogy érzi magát? Gondoltam ma rátok.
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 9:50 pm

Köszi Ani, igen megvolt. Már annyira jól van, hogy visszafogni kell mivel most 2 hétig sok mindentől el van tiltva. 1 hétig még ki se mehet.
A műtét jól sikerült, nincs rossz élménye, sőt a műtő kifejezetten tetszett neki. öreg motorosok - Page 40 982623 Elmesélte milyen jó volt, mik voltak ott, egyáltalán nem volt kába és az altatásig mindent tud. Örülök neki hogy nem ijedt meg. Nem tudom mi lesz ebből a gyerekből, de minden ilyesmi tetszik neki. Vagy csak sokat beszélgettünk arról hogy mi hogy fog történni és így már nem érte váratlanul.
Az ébredése viszont katasztrófa volt. Magán kívül sikítozott, üvöltött, branült ki akarta tépni, el akart szaladni, ütött, rúgott. Apjával ketten alig bírtuk lefogni. Szerencsére estére már olyan volt mint régen, de azt a fél órát nem kívánom senkinek.
Vissza az elejére Go down
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 10:36 pm

Netti! Annyira sokat gondoltam ma rátok! Örülök, hogy jobban van már Szabi, de ez az ébredés rettenetes lehetett.
Mielőbbi nyugodalmas gyógyulást neki! Wink
Tán dr. Szabi lesz??? Laughing
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyPént. Nov. 25, 2011 12:06 am

Köszi Viki, aranyos vagy. Hát hogy dr lesz-e nem tudom, de örülök hogy nem fél ha orvost lát. Már csak azt kell kitalálnom mivel fogom lekötni 1 hétig amíg ki sem mehetünk és barát se jöhet. Holnap adventi koszorú készítést ígértem, de az se tart egész nap és még a többi napra nincs ötletem. Rajzolni, festeni annyira nem szeret, gyurmázni biztos fogunk. Karácsonyfára díszeket már csináltunk, puzzle 1-2 alkalommal még érdekes, de utána túl könnyen kirakja és már az se foglalja le. Mesenézést nem akarom egész nap, olvasni meg én nem bírok egész nap. Ugrálni, futni, hajolgatni, vagy bármi megerőltetőt meg nem lehet. Várok tippeket!
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyPént. Nov. 25, 2011 10:14 am

Netti: diavetítés, társasjáték, bábozás, lego parkoló és autóút építés? Wink
Ötlet: ha gondoljátok adunk társas játékot kölcsönbe. Nálunk bevált ez a cserebere, mert így nem unják meg olyan hamar és nem kell mindig méregdrága játékba befektetni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 EmptyPént. Nov. 25, 2011 10:58 am

Köszi Ani, szerintem élünk a lehetőséggel. Csörgök majd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





öreg motorosok - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
öreg motorosok
Vissza az elejére 
40 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next
 Similar topics
-
» öreg motorosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Öreg motorosok-
Ugrás: