Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 öreg motorosok

Go down 
+29
Eny
Kószóka
minyuu
edo
Trappiti
Krisz
Admin
Metybaba
Pepi
Luijza
hajdub
LaLinea
nyulacs
Zsazsah
szeleczky
Levi
Netti
virginia81
bodjas
Zsuka
Viki
Bea
mandarin
Erősske
szisz
andu29
Ladybird
Micimaci
Ani
33 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next
SzerzőÜzenet
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyPént. Nov. 25, 2011 12:54 pm

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést!
Most hirtelen azon agyaltam, hogy van e a forumozoink között (már akit ismerek) Katalin, de hirtelen senki nem jutott az eszembe, úgyhogy akkor általánosan , Isten éltesse a Katalinokat!

Netti, elhiszem hogy megviselt az a fél óra, ...Én emlékszem Dalmánál , már amikor szurit kapott , kikészültem. Aztán megedződik ám az ember, ..de amikor a gyerekunknek fáj, azt nagyon nehéz elviselni.Emlékszem amikor Bazsi lekoccolta a fogát és naponta 2-3 órát visítva sírt, az ölembe...közben meg Botit kellett volna szoptatnom, na, akkor Én sem tudtam hogy mi a fenét csináljak..annyira sajnáltam szegényt!

Lányok, karácsonyi bevásárlás már elkezdődött??Mit kapnak a gyerekek? Kinél mi a sláger? Megvan valakinek a gyerekeknek való aktivity? Nekunk ez lesz az egyik ajándék, kíváncsi lennék hogy mennyire nehéz4

Bazsi most a szülinapjára playmobile-os tűzoltóautót és playmobilos targoncát kapott, hát le sem akarja tenni.Ma mentunk a védőnénihez 3 éves státuszvizsgálatra és oda is vinni kellett a targit! ..és képzeljétek kikkel találkoztam!!?? Dalmának a tejtesóival, emlékeztek arra az ikerpárra akinek adtam tejet? Olyan nagyok, és azóta nem is láttam őket! Az anyukájukat ismertem meg....Dalmának még nem meséltem el, de kíváncsi leszek mit fog szólni!
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyPént. Nov. 25, 2011 11:23 pm

Én már az elmúlt 1-2 hónapban megvettem mindent amit Szabolcs kapni fog tőlünk, nagyszülőktől stb. Lesz kalózhajó, társas, lovag, új ágy, autópálya, könyv. Szóval rá már nincs gond. Mindig amikor találtam valami jó akciót akkor megvettem és elraktam. Arról fogalmam sincs apa mit kap. De ha van valami jó ötletetek mondjátok.
Mandi! Én elég edzett vagyok egészségügy terén, igazán higgadtan tudom kezelni azt is ami a gyerekemmel történik, szóval egy szuri, vagy egy otthoni baleset nem akaszt ki. De itt egész másról volt szó. Volt már altatva Szabolcs, akkor se ébredt a legsimábban, de ez mindenen túlment. Vagy a szer nem volt neki jó amivel altatták, vagy túl gyorsan ébresztették vagy hasonlónak kellett történnie mert ez már nem volt normális, ezért is akasztott ki egy kicsit.
Szisz úgy eltűnt, tud valaki róla?
Bea gondolom olvas néha, de ő sem ír. Sad
Pedig tényleg most jönnek az ünnepek, van miről csevegni. Esetleg jó karácsonyi recepteket is várok, szeretek minden évben mást és mást készíteni.
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 12:29 am

Hm én is higgadt voltam ma. Máténak már 2 éves korában volt egy komolyabb kukibeavatkozása, de nem sikerült 100%-an ezért ma egy kis letapadást a kórházban orvosolni kellett. Jól viseltem, viseltük estig... De amikor este felhúztuk neki és megláttuk a bevérzést, utána már nem voltam annyira higgadt. Tudom, hogy csak 3 napos dologról van szó, de akkor is a szívem szakad meg. A doki nagyon megdícsérte, hogy nagyon okos szépen viselkedett. Meg lehet vele beszélni, de látom a kis arcán a fájdalamt. Crying or Very sad

Netti várunk. Wink Karácsonyi ajándéknak is Zingo társasjátékot kap. Az oviban épp vásár van kb. 4-5 féle Zingo és hasonló , jobbnál jobb társas játékok. Ismeritek? 4 éves kortól ajánlják, de az oviban azt mondták Máté már 3 éves kora óta társasozik az alap Zingoval. Idén nálunk játék stop van, lesz karácsonykor... Kirakó, könyv, matrica, társas jöhet, de autó, vonat nem. A családból már annyit ömlesztettek ránk, hogy egy kisebb óvodás csoportnak is elég lehetne. Rolling Eyes

Ezt játsza Máté is az oviban: http://jatektenger.freeblog.hu/archives/2011/01/27/Zingo_a_Bingo_-_Keszsegfejleszto_tarsasjatek_4_eves_kortol/
A Jézsuka olyat hoz majd, ami az oviban nincs meg. Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 12:30 am

Netti diétás receptek is jöhetnek? Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 12:56 am

Ani, nálunk is az autó, vonat le van tiltva. Annyi van, hogy... nagyon sok!
Én is mint Netti, amikor valamit láttam, megvettem Lehelnek, meg mindenkinek. Úgyhogy jóformán nem sok agyalni valóm maradt. Lehel kapott apumtól egy fa állványt az udvarra, amire mikulásra is, meg karácsonyra is játékokat fog kapni: hinta, létra, gyűrű és tányér. Ez anyuméktól és tőlünk. Max. még 1-2 csokimikulás s kész!

Netti, Emese szerette amikor himlős volt és be voltunk zárva a lakásba egy hétre, a röplabdázást lufival. A nagyszobában játszottuk.
Lehel meg imád kártyázni, memoryzni, kifestőzni. Süssetek mézeskalácsot, díszítsetek lakást. Smile
Vissza az elejére Go down
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 8:46 am

Sziasztok!

Ani, ez a Zingó jó ötlet! Meg is rendeltem, Bazsinak...kiváncsi leszek hogy mennyire lehet lekötni majd vele! Ott van pl a Logico, nem tudom ezt ismeritek e, Dalma imádja, már a 6 éves iskolásoknak való feladatlapokat csinálja,.általában 3 feladatlapot szokott megcsinálni.Multkor leültem Bazsival is, külön van 4 éveseknek való feladatlap is, hát egyet sem tudott végigülni..Annyira mások a fiúk ilyen szempontból (is) mint a lányok. Bazsi pl az autóknak, vagyis inkább a traktoroknak, ezek közül is a targoncáknak örül a legjobban, ...Dalma pl egy ruhának is, vagy egy cipőnek is! Én pont ezért nem mondtam senkinek hogy ne vegyenek traktort karácsonyra mert tudom hogy a gyerek ennek örül! Hogy van már 100? hát van, jah...amikor már megunnak egy két játékot, általában a facoban dolgozó embereinknek a gyerekeiknek oda szoktam adni.
Emlékszem amikor kicsi voltam és jött a karácsony, vagy szülinap,majdnem mindíg zoknit meg bugyit kaptam, jah, és pizsamát. Tök szar volt mert nem tudtam örülni neki (úgyhogy Dalma ezt nem tőlem örökölte:)))) ezért mindíg van olyan ajándék aminek tudom hogy örülnek.
De nehéz már tényleg jó karácsonyi ajándékot kitalálni, mert összességében megvan mindenük. Dalma tudom hogy tesómtól egy saját készítésű barbie házat fog kapni! Én nem vagyok ilyen kreatív, úgyhogy tőlünk babakocsit( ezt kért) kap. A müllerben egész jó áron lehetett kapni nagyon frankó babakocsit, ott vettem meg! Tavaly szülire kapott egy playmobile-os babaházat, most abba kapja még meg a "hálószobai bútorokat", "gyerekszobát".
Bazsi pedig Bruder Mercedes unimogot kap,bobcat-tel...(ilyen még nincs)..jól ki vagyunk már kupálódva e téren is.

Zsuka, a mézeskalács receptedet az idén is előveszem! Ezt fogom sütni, mert ezt még Én sem rontom el:)

Ani, Én is kiváncsi vagyok a diétás receptekre....van mit leadnom!

Netti! Én nem tudom hogy a gyerekeknek mit és hogy adnak altatáskor de emlékszem, mikor nekem volt a kaparásom, és altattak, Én is bőgve ébredtem.Bitzos hogy az altató hatására!

Ez a kuki téma, bakker, nálunk is folyt kov!! észrevettük hogy Bazsinál megint kezd letapadni az egyik része! Nem az egész( ugye egyszer már felrántották neki, kb egy éve) és most a bőr , a kerület fele megint letapadt.Nem nagyon, csak egy kicsit! szerintetetk ez elmúlik ha minden este felhúzzuk neki( persze eddig is felhúzuk, vagy Én vagy az apja, nem bíztuk rá , mert pl tesóm rábízta Vincére és 6 évesen is még a Heim Pálba járnak)...vagy orvoshoz kellene vinni?
Hihetetlen, de amikor megtudtam hogy a 3. gyerekünk Botond és nem Petra, a szülőágyon ez volt az első gondolatom hogy a kuki dolgot még egyszer végig kell csinálni!! Hogy erre nincs egy normális megoldás...
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 4:17 pm

Darin mi is ebben bíztunk 1,5 évig, hogy majd a rendszeres felhúzástól megszűnik a letapadás. De sajnos nem Sad Remélem ti szerencsésebbek lesztek Bazsival. Botondnál meg nem is lesz ilyen gond. Nem minden fiúgyermeknél van!

Hétfőn kiírom még a többi társasjáték nevét is. A Logico is ismerősen cseng.

Netti kíváncsi vagyok, hogy Szabolcsnak tetszik-e valamelyik játék. Question

Adventi naptár napjaira ötleteket várok. 6 napra már megvan a konkrét dolog, ezenkívül az együtt a családon lesz a hangsúly. pl. együtt megyünk Levente Péter előadásra, kirándulni, adventi vásárba, lovasbemutatóra stb. Közösen kidekoráljuk a lakást, készülünk, mézeskalácsot készítünk, levlet írunk a Télapónak, stb. De még mindig nincs elég ötletem mind a 24 napra, csokit pedig biztos nem szeretnék.

Andu említetted, hogy a fiúk még nem ismerik a színeket. Viszont járnak lovagolni. A lovon végzett torna pont ezt a célt szolgálja. Sokkal könnyebben tanulják meg a színeket, irányokat, stb. Máté a színeket már 1,5 évesen felismerte, megkülönböztette. És ez nem az én tanításom volt, hanem a rendszeres úszás egyik következménye. A víz hasonlóan a lovagláshoz olyan mozgásforma amit sérült gyerekek fejlesztésére is széleskörben alkalmaznak igencsak szép eredményekkel. Jómagam se értettem, hogy babaúszáson miért mondják a még pici babáknak, hogy "dobd be a bal kezedben lévő sárga labdát a vödörbe". Később állt csak össze a kép. Csinálnak torna gyakorlatokat a lovon a fiúk. pl. térdelésses karnyújtásokat?

Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 8:02 pm

Ani! El is felejtettem megüzenni Mátédnak, hogy van ám már autója Botondnak!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink

Mandi, képet, ha küldesz priviben e-mail címet, küldök. Smile

Ne is mondjátok, én már előre aggódom ezen a kuki ügyön. Tesóméknál mind3 fiú megkínlódott vele. Mikor kell először orvosnak megnéznie? Nekem mikor lesz először dolgom vele? Őrület! No
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 9:51 pm

Viki! Nálunk Szabolcs még nem volt 2 amikor oldották a letapadást, de csak azért mert sokszor begyulladt. Ha az nem lett volna még vártak volna vele. 1 éves kora után már lehet óvatosan húzogatni, de csak amennyit lehet. De bárkit megkérdezel mindenki mást fog erről mondani. Egy biztos, hirtelen hátrarántani még orvosnak se engedd soha. Olyan berepedést-hegesedést okozhat ami felnőtt korában is probléma lehet.
Ani, még nem jutottunk el a ti játékaitokhoz. Kaptuk kölcsön a Castle Logix nevűt és most azt le se rakja. Túl vagyunk az első 2 szinten, már a 3. felénél járunk és eddig simán megy neki. Nagyon jópofa logikai-fejlesztő, még Szabolcsot is leköti mert ugye vár és az olyan igazi fiús. A Logiconál pl. 1-2 perc alatt megcsinált egy feladatlapot és rohant tovább. Utána ha unatkozott se akarta mert szerinte unalmas.
Vissza az elejére Go down
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 11:41 pm

Mandi, holnap egy új mézeskalács receptet próbálunk ki Lehellel (2-en vagyunk itthon), állítólag még puhább mint a Kismama 10 évvel ezelőtti receptje. Ha jól sikerül, ide is felteszem és oviba is fog vinni a gyerek.

Ani, mi 2-3 héttel ezelőtt kigondoltuk az adventi kalendáriumba kerülő dolgokat. Sajnos Lehel kapott ajándékba egy csokis kalendáriumot Sad Nekünk a következő dolgok fognak majd belekerülni: közös korcsolyázás, közös festés-kifestőzés, vízfestékkel festés, paszuly ültetés, közös römizés (most tanítgatnánk a szabályokat, mert a színek, számok mennek neki), közös rajzfilm nézés (majd ennek megbeszélése-ez egy új film lenne, talán a Mandiéktól kapott Mazsola és Tádé), közös főzőcskézés, gyurmázás, hóember készítés, kártyázás (UNO-val), kártyázás (másik típusúval, legalább 10 drb. családi parti), sütés-dagasztás (kenyér? cipók?), dominózás, szánkózás, közös nagy családi séta, mazsolás-ásványvizes kísérlet, kóla-mentolos cukorka gejzír, lángszínezés sóval (Emese 3 ötlete-ő is bonyolítja le, ő ismeri), röplabdázás lufival a lakásban, családi hócsata az udvaron, játék a hóban a kutyával, labdázás az udvaron, téli frizbizés, közös családi puzzle rakás, "Ember, ne mérgelődj!"-társasjátékozás. Nálunk a 3 felnőtt jött fejenként 8 ötlettel és így kerekedett ki a 24. Remélem, hogy Emesét is sikerül bevonni ezekbe! Úgy lenne az igazi!! Hogy ezekből mennyi fog megvalósulni, nem tudom, mert úgy néz ki elutazunk néhány napra Tusnádfürdőre...
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyVas. Nov. 27, 2011 11:33 am

Zsuka nagyon köszönöm. Sok jó ötletet adtál még. Korcsolyázás helyett mi hóemeber építést, szánkózást terveztünk, csak egyelőre hó nincs... Rolling Eyes Kárytázás, gyurmázás, nyomdázás, oké. Rajzolni Máté még egyáltalán nem tud, én sem, de a közös rajz is jó móka lehet. Wink

Kíváncsi leszek majd, hogy a gyerekeknek melyik adventi meglepetés tetszik majd a legjobban. Very Happy

Mikiről egy újabb cikk:

http://www.litera.hu/netnaplo/170_fokos_fordulat_az_ember_eleteben
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Zsuka
Lelkes fórumos
Zsuka


Hozzászólások száma : 213
Points : 217
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Erdély

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyVas. Nov. 27, 2011 3:20 pm

Ani, Lehel azt sem tudta hogy fogja a kezében a ceruzát amikor elkezdte az ovit, mások meg már felismerhető rajzokat rajzoltak. Nem rajzolgattunk itthon vele (Emesével sem). Most már imád kifestőzni, vízfestékezni. Ezt a nagyon mozgékony gyereket fél órára is leköti mindkettő. Azt is nagyon szereti ha kitalál valamit, mi meg lerajzoljuk neki, ő meg besatírozza. A közös családi rajzolgatást valahogy úgy képzeltem el, hogy kiterítünk egy A0-s lapot a konyhaasztalra s alkotunk.
Hó nálunk sincs, de még nem bánom, mert a -10, -15 fok október közepétől tart, s ez azért az évszakhoz képest elég hűvös. Valahogy - 10 fokban már nehezen veszem rá magam a biciklizésre Rolling Eyes

Netti Question Question Question
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyVas. Nov. 27, 2011 10:21 pm

Zsuka! Azt hiszem én megfagynék nálatok! Én a havat is csak úgy szeretem ha nincs mellé szél és süt a nap szépen. Na meg persze ha síelni lehet. Szabolcs nagyon várja már, szeretne síelni, szánkózni. Az új mézeskalács receptre én is kíváncsi lennék, írj majd hogy sikerült.
Ani! Az útkeresős játékot kipróbáltuk. Tetszett Szabolcsnak, de 2-3 után megunta. De legalább ezzel is telt az idő egy kicsit. Még pár napot kibírunk aztán ha már ki lehet menni könnyebb lesz.
Holnap megint megyek vissza. Valahogy most jobban izgulok. Nagyon nem tudom elképzelni hogy vissza kelljen mennem a munkahelyemre és úgy folytatni mindent mint 1 hónapja. Majd jövök ha hazaértem.
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 1:52 pm

Sziasztok!Mai jelentés: Még vastagabb nyálkahártya és egy 2 mm-es kis gyűrű. Péntek újra menni kell, addigra petezsáknak kell lenni.
Vissza az elejére Go down
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 3:38 pm

Netti, nagyon izgulunk érted!

Ani! Az eszembe jutott még egy adventi elfoglaltság!Én mindegyiki gyereknél csináltam sógyurmából "képet" a kezükről, lábukról és ezt kapták pl nagyszülők is. Idén olyan képet készítünk amin mind a 3 gyerek keze rajta van!
Hoztam egy mintát, ez Dalma keze!
öreg motorosok - Page 41 Imag0830z



Mondjuk azt nem tudom hogy hogy fogjuk elmagyarázni a gyerekeknek hogy ezt a Jézuska hozta a nagyszülőknek..stb...mikor vasárnap együtt készítettük!! Na mindegy, majd kiitalálok vmit.

Hoztam képet Hédiről is, (tesóm kislánya) nem mertem feltenni a facebookra mert a férje olyan...na mindegy. Ki találja meg édi Hédit?
öreg motorosok - Page 41 Dsc5128z.th
öreg motorosok - Page 41 Dsc5135b.th
öreg motorosok - Page 41 Dsc5149k.th


Viki, az emil címemŰ:farcec@gmail.com , várjuk a képet a druszáról!
Vissza az elejére Go down
andu29
Lelkes fórumos
andu29


Hozzászólások száma : 276
Points : 279
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdú-Bihar megye

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 10:34 pm

Netti nagyon szorítok neked!

Mandi ilyen kézlenyomatot mi is készítettünk csak mi anyák napjára a mamiknak.

Nekem már 3 hete nincs hangom, és nemhogy javulna... ááá!

Nincs meg valakinek véletlen a Horseland lovasklub 6 dvd-je? Vagy valami lovacskás mese... mert bevallom kicsit már unom Szilajt. Zazának meg Micky egeres kellene?

Az már tuti hogy Regő egy fa farmot fog kapni, van istálló, karám stb. A lovakat legalább el tudja rendezni benne. Zazának még ötletem sincs.
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyKedd Nov. 29, 2011 1:59 pm

Andu filmet nem, de íme Máté egyik karácsonyi ajándéka. Hátha benneteket is érdekel:

http://www.lira.hu/hu/konyv/szepirodalom/gyerekirodalom/ismeretterjeszto/mindent-a-lovakrol-puzzle-konyv

A bal oldalon kép és írás van: Híres lófajták, A ló testtájai és járásmódjai, A lovak ismertetőjegyei, Nyeregben, Lovas szójegyék, stb. A jobb oldalon pedig a puzzle. Összesen öt 48 részes puzzle.

Én viszont diafilmben keresek lovas történetet...
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
mandarin
Lelkes fórumos
mandarin


Hozzászólások száma : 205
Points : 214
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Albertirsa

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyKedd Nov. 29, 2011 4:56 pm

Andu. Dalmának ez a lovas könyve van meg:
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/webshop.cgi/GetBook?SessionID=62031E2BC46B0055E814F69D6A007D4907E6CFHNACTOBGXWPLHKSJDIIHPXNIZCIMNYEEKDBDYJE41C8EDA9CB28301A56A388FA22C2828CFFC8D310E7602F7CF2D3E5FA0DB66E9F76C&TabSheet=book&Page=1&SrcWord=els%F5%20lexikonom&SrcField=sf&SrcCategory=&CategoryID=AOCA&BookID=100359&GotoBook=True&Price=&CBStock=Checked&CBDiscount=&LastDays=20&navsource=tovabbi_muvei

Ez olyan könyv amiben vannak kis ablakok és pluszban ezeket is ki lehet nyitogatni. Sztem nagyon jó ez a sorozat, nekünk majdnem az összes megvan, a gyerekek nagyon szeretik.Bazsinak persze a gépekről szóló részek vannak meg, de pl Dalmának Én a "honnan jön a kisbaba" c.-t is megvettem, anno!

Ani, diafilmre passz, de olyan sok diafilmes oldal van, ha beírod a gugléééba!

Netti, minden nap gondolok Rád, nagyon szorítok!
Vissza az elejére Go down
Ani
Admin
Ani


Hozzászólások száma : 397
Points : 423
Join date : 2010. Feb. 28.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyKedd Nov. 29, 2011 6:39 pm

Darin, igen ez valóban alapkönyv lovasoknak. Smile És tényleg nagyon jó ez a sorozat. Andu, ha még nincs meg, akkor sztem is tetszeni fog a fiúknak. Mátét sajnos már nem köti le, de sokáig kedvenc volt.

Netti a Lotti Karotti társas megvan Szabolcsnak? Most került vissza. Szívesen kölcsöndom.

Megnéztem, hogy még milyen társasok vannak kitéve az óvodában:

http://www.jateknet.hu/hit-the-hat-tarsasjatek-16000
http://logikai-jatekok.hu/jatekbolt/gyerekjatekok/chocolate-fix-inycsiklando-logikai-jatek-thinkfun
http://www.minitoys.hu/product_info.php?products_id=29953
Vissza az elejére Go down
http://www.uzleticoach.org/
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyKedd Nov. 29, 2011 8:50 pm

Köszi Cili! Napról napra rosszabbul vagyok, remélem ez jó jel lesz.
Ani! Köszi, egyenlőre elég lesz. Most már kezdünk kicsit kimozdulni, így könnyebb lesz. A macis játékból viszont hiányzik 1 db. Mondjuk Szabolcsot nem nagyon zavarta, csak gondoltam szólok hogy ne lepődj meg ha találsz otthon egyet.
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 4:37 pm

Sziasztok:)

gyorsan visszaolvastam:)Smile
Netti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nagyon izgulok értetek:)!!!!
Örülök,hogy Szabi jól van:)!

Mandi,nagyon jók a képek,amiket a babákról felraktál:)édesek így együtt a Picikék:)

Zsuka:)nagyon jó kis programokat találtatok ki:)!Nálunk is megnyílt a koripálya,de januárig messziről Nórival elkerüljük:(:(majd nézzük a fiúkat!

Karácsonyi ajándékok 90%-t beszereztem,én is mint Netti,ha volt akció gyorsan szaladtam is megvettem a játékokat! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nóri Barbie vakációs házat,Barbie autót, Barbie pony doktort,Irkafirka Daisy-t,Celestina hercegnőt,Micimackós ágyneműt,könyveket, fog kapni.Tombol
a Barbie és a Pony láz még nálunk!
Barni autómániás:)120cm-s darut fog kapni,Dr.Csont hot Wheels pályát(ez nem tartozik a kedvencei közé,de ha tetszik Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )autógarázst úttal,
távirányítós autót,Apával egyetembe,hogy 2-én versenyezzenek:)SmileSmile,Lego Bioncle bábukat,szintén könyvet,Pókember ágynem vagy Bent 10 ágynemű,azt még nem döntötte el
Barninál ezek a menő dolgok és a Gormitik:)kívüről tudja az összes szörny nevét:(
Közös ajándéknak,társast fogok venni,és szerintem Moon Sand homokot vagy gyurmát.Múltkora Müllerben volt egy M.S bemutató és nagyon szuper kis gyurma:)Smile
No hát ennyi,nagyszülőktől(Após nem tudom mit fognak kapni,mert még nem beszélünk)

No,a hétvégén mi is ízelítőz kaptunk a kórházi szolgáltatásból.Nórikának vakbélgyulladás lett Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .Csütörtökön du. telefonált
az ovónéni,hogy Nóri nagyon lázas 38,9C a hője,és menjünk érte.Kapott lázcsillapítót és le is ment a láza:). Pénteken elmentünk a háziorvoshoz,aki azt mondta,hogy nagyon csúnya a toka,vírusos,torokgyulladás,lázcsillapítás,szopogatós torokfertőtlenítő stb... az ilyenkor szokásos.
Pénteken semmi baja nem volt Nórinak,evett,ivott,játszottak,jókedvű volt,és láztalan.
Szombat hajnalban volt lázas 38,3,kapott l.csillapítót,jót aludt.Délben kezdte fájlalni a pocakját,mondtam menjünk kakilni.
Kakilt is,de a görcsök nem múltak,és elkezdett hányni is.
Az oviban,most megint tombol a hányós hasmenéses vírus,de azért felhívtam a háziorvost és Ő azt mondta,hogy majd gyorsan lezajlik a dolog,ha kitisztul a szervezete.
Hát jó,gondoltam,Nóri el is aludt,de 20 percenkét ébredt és görcsölt a pocakja és hányt. Sad
Heim P. volt ügyeletes,este 19:00 elindultunk a kórházi ügyeletre.Ott megnézték Nórit és átküldték a sebészetre,hogy nézzék meg ők is,A sebészetről,
Uh-ra mentünk,majd vissza a sebészetre (12:00 volt)ahol a tényleg nagyon kedve fiatal doktor bácsi azt mondta,hogy 30 perc múlva Nóri a műtőben lesz,mert vakbél gyuszija van.
Így is lett,12:30 felé bevitték a műtőbe és 2:00 felé hozták ki a műtőből.
Nagyon csúnyán köhögött Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad és befulladt,olyan szinten,hogy azt sem tudtam,hogy mit csináljak.Kapott még a műtőben Ventinolt,
majd az osztályon 1,5 órát sós levegőt lélegzett be maszkon keresztül.Egyszer megébredt,pisilt és reggel szépen éberet.
Senkinek nem kívánom,ezt a 12 órát,amit én akkor átéltem Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad szerintem néha olyan arcot vághattam Question Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Kedden jöttünk haza:)és Nóri kitűnően van:)jó az étvágya,néha mondja,hogy fáj a sebe,ha sokat van fenn,de kutya baja:)
Karácsonyra rendbe jövünk Very Happy Very Happy Very Happy .
Kórházi ellátás,no comment,képzelje el mindenki,hogy 3 éjszakát 4db stoki volt az ágyam.Szerencse,hogy napközben volt aki leváltson,
és tudtam aludni 2 órákat itthon és tisztálkodni.
Hétfőn megyünk vissza kontrollra:)

Bocsi a hosszúságért,és nem tudom hogy miért ír ilyen szélesre?????

Szép napot kívánok,puszi,Erősske.

Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyPént. Dec. 02, 2011 6:32 pm

Szegény Nórika, remélem hamar rendbe jön teljesen. Még jó hogy észrevették. Ismerős a kisszéken pár nap a kórházban, ne is mond. Próbáld kipihenni gyorsan.
Cili! Nagyon jó ez a babás kép, nagyon szép tesód kislánya is.
Sajnos nekem nincsenek jó híreim. Kb. úgy jártam mint tavasszal. Jó lenne elmenni megnézetni, hogy van-e valami oka hogy 3-ból kétszer elindul, túl lassan fejlődik és utána megáll. Szerintetek hová érdemes menni? És persze mennyiért? Nagyon elrettentő árakat láttam 1-2 honlapon. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Viki
Kezdő fórumos
Viki


Hozzászólások száma : 141
Points : 146
Join date : 2010. Mar. 01.

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 1:02 pm

Netti! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No
Vissza az elejére Go down
Erősske
Lelkes fórumos
Erősske


Hozzászólások száma : 154
Points : 158
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 1:41 pm

Sziasztok Smile

Netti, Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad sajnálom!
Mit mondott az orvos,miért áll le az embrió a növekedésben?
Nem tudom,hogy milyen vizsgálatok kellenének?Genetika esetleg?
Nem gondolom,hogy gond lenne,hiszen van már egy egészséges gyermeketek:)!
Én arra emlékszem,mikor Krizsánál jártunk,akkor azt mondta,ha terveznénk még beavatkozást,akkor előtte egy lapart csináltassak mindenképp,hogy a kismedencében szétnézzenek,nincs e gyulladás,valamilyen elváltozás.
Utrogesztánt kaptál,gondolom az inzulin szinted is rendben van?!
Nem tudok semmi javaslattal szolgálni No sajnálom!

Andu,boldog szülinapot kívánok! flower

Szép napot kívánok,üdvözlettel,Erősske:)
Vissza az elejére Go down
Netti
Lelkes fórumos
Netti


Hozzászólások száma : 248
Points : 253
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 44
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 11:26 pm

Köszi csajok.
Erősske! A laparra nem is gondoltam az az igazság. Az se tudom milyen orvoshoz mennék ilyenre. Akihez mennék az már nincs állami kórházba sajnos.
Genetikára gondoltam, nem tudom hogy most ez a véletlen vagy az hogy Szabolcs simán sikerült. Valahogy ilyen %-ban nem hiszek a véletlenekben. Ráadásul volt ugye egy spontán + tesztem is az első fagyasztott után nemsokkal, csak ott is megjött mielőtt orvoshoz jutottam volna.
Nórika hogy van?
Andu! Itt is boldog szülinapot!
Télapót nagyon várják a gyerekek? Szabolcs annyira izgatott volt hogy nem bírt elaludni. Tudja hogy mostanában igen rosszul viselkedett, így fél hogy mi lesz ha nem hoz neki a Télapó ajándékot csak virgácsot.
Mindenkinek kellemes santa
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





öreg motorosok - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: öreg motorosok   öreg motorosok - Page 41 Empty

Vissza az elejére Go down
 
öreg motorosok
Vissza az elejére 
41 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next
 Similar topics
-
» öreg motorosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Öreg motorosok-
Ugrás: