Lombikbaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lombikbaba

Lombikbaba, Örökbefogadás,
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Go down 
+10
nyulacs
virginia81
paszorne
remény
salha1
fkriszti78
toby01
mumus
katus100
bubi
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Okt. 05, 2012 11:23 am

Sziasztok Lányok,

Nem kaptam értesítést a hozzászólásokról, úgyhogy csak a hetedik érzékem szólt, hogy nézzek be ide. Örülök, hogy találtam újabb bejegyzéseket.
Nálunk megtörtént a 7. lombik, kedden kell majd tesztet csinálni. Nagyon jól ment minden, 4 embriót kaptam vissza, és úgy volt, hogy még fagyasztásra is sor fog kerülni, de aztán sajnos nem feleltek meg a megmaradt embriók. Pont egy hete tudtam meg, az egy kicsit elkedvetlenített, és elfogott a félelem, de aztán agyban gyorsan rendeztem mindent, és most egész jól bírom a várakozást. Bár ma nagy kísértés fogott el, hogy tesztet csináljak, de a férjem azt mondja, hogy legyünk türelmesek. Szerintem már a sok kudarc miatt fél egy kicsit, és úgy van vele, hogy inkább várjuk ki az időt, minthogy már hamarabb feladjuk. Egy szó mint száz, ki kell várjuk, másként sosem tudjuk meg, hogy sikerült. Én most nagyon bízom benne, bár nem érzek különösebben semmit, de azt mondják, hogy nem is feltétlenül kell.
A nyári candida diétám jól sikerült, az augusztusi ellenőrzés során kiderült, hogy sikeres volt a diéta, eltűntek a gombák. Büszke vagyok magamra, hogy ennyire be tudtam tartani az előírást, így végül is gyógyszer nélkül is megoldódott a probléma. Most is tartom egyébként, megszoktam, és jól is érzem magam.

Katus nagyszerű, hogy már a 6. helyen vagytok. Milyen korú babára vártok, ha meg szabad kérdezni?A másik, hogy területenként külön lista van, mert itt nálunk van aki 2009 óta várakozik, és májusban a 80. hely körül volt. Én megmondom őszintén fel sem hívtam a gyámügyet, mert augusztusban volt 1 éve, hogy sorban állunk, amikor jelentkeztünk akkor 4 évet vártak a pici babákra, szóval gondoltam, hogy van még időnk bőven. Meg aztán a lombikban voltunk benne nyakig, most megvárom, hogy mi lesz az eredmény, aztán érdeklődöm ott is.
Katikának nagyon nagyon gratulálok, és kívánom, hogy élete legszebb időszaka legyen a várandósság. Tudni lehet, hogy lombik baba-e vagy természetes csoda?

Nyulacs hogy megy az ovi? Férjednek munka összejött már?

Mindenkinek a legjobbakat kívánom, és várjuk a csodát Smile (remélem már velünk van)

Vissza az elejére Go down
bubi
Kezdő fórumos
bubi


Hozzászólások száma : 66
Points : 66
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Okt. 05, 2012 2:56 pm

kedves remény,
imádkozom érted és nagyon szorítok, hogy most sikerrel járjatok.
bevallom én már teszteltem volna Embarassed (én a 8-dik naptól végig teszteltem Embarassed Embarassed Embarassed )
Szóval nagyon sokat gondolok rátok és kedden várjuk a híreket!!!
Millió ölelés és türelem!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptySzomb. Okt. 06, 2012 4:50 pm

Drága Bubi,

Köszönöm az imákat és a biztatást, minden segítség elkel. Pláne az Égi, mert úgy érzem, hogy most már tényleg csak a Jó Isten kezében vagyunk.
Neked hányadik nap lett pozitív a teszted?
Ma is próbálkoztam a férjemnél, de ő kitart amellett, hogy várjuk meg a megadott időt, amikor már biztosan kimutatja. Attól tart, hogy ha mondjuk azért lenne negatív, mert még korai, én akkor is feladnám lélekben, és elkeserednék.
Én úgy érzem, hogy sikerült, nem tudom miért, valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy ne. Persze a sok kudarc miatt van bennem félelem, de ezzel úgy vagyok, hogy ez természetes, de nem hagyom, hogy elvegye a hitemet.

Szép hétvégét nektek.
Vissza az elejére Go down
bubi
Kezdő fórumos
bubi


Hozzászólások száma : 66
Points : 66
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptySzomb. Okt. 06, 2012 5:56 pm

Nekem már a 9-dik napon egyértelműen pozitív volt, de ehhez hozzá kell tenni, hogy én 5-dik napon kaptam vissza a babókat és ikrek lettek, úgyhogy szerintem ezt ne vedd figyelembe, meg a tesztek is mások, meg azok is tévedhetnek.
A barátnőm még a Kaáliban is negatívat tesztelt és utána két nap múlva meg pozit! Abba hagyatták vele az összes gyógyszert de a kisfiú erősen kapaszkodott és már ő is 2,5 éves.
Nem a teszten múlik, hogy terhes vagy-e, bármit mutat a lényeg a vv vagy uh!
Mondom én, aki minden nap szorongattam a tesztjeimet és nagyítóval nézegettem őket.
Nekem jó volt a kudarcok idején, mert így fel tudtam rá készülni, hogy a vv eredményem nega. lesz és nem forrázott le annyira a hír.
mindjárt itt a kedd!!!!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyHétf. Okt. 08, 2012 12:01 pm

Köszi Bubi. Már csak egy nap, már annyi se. Holnap jelentkezem remélhetőleg a jó hírrel. Smile Már alig várom.
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Okt. 09, 2012 5:55 pm

Sajnos nem sikerült ez a próbálkozás sem, még a nemért is alaposan meg
kellett küzdenem.
A Kaális teszten nem igazodtunk ki, gyorsan vettünk egy másikat, amint
kinyitott az üzlet, aztán azon úgy látszott, hogy nem lesz másik csík. Épp
kidobni készültem, amikor megláttam egy halvány másik csíkot. Egyből hívtam
a dokit, mondta, hogy menjek vérvételre, azonnal kocsiba vágtam magam,
közben ezerszer ránéztem a tesztre, hogy nem hallucinálok-e, de én láttam a
csíkot. Levették a vért, aztán egy óra múlva ki is derült, hogy sajna ez
csak a majdnem sikerült kategória. Valószínűleg elindult a terhesség, de
aztán meg is állt, ezt mutatták a hormon értékeim. Hogy miért???? Hát ezt
csak a Jó Isten tudja.... Hiába kérlelem, hogy mondja meg, vagy nem látom a
jeleket vagy nem értem.
Most nagyon bíztam a sikerben, végig abban a hitben voltam, hogy végre
sikerült, de hát csak majdnem. Most nyalogatom a sebeimet, aztán próbálok
talpra állni, hiszen az élet megy tovább.
Vissza az elejére Go down
bubi
Kezdő fórumos
bubi


Hozzászólások száma : 66
Points : 66
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptySzer. Okt. 10, 2012 9:39 am

nagyon sajnálom. Sad
nem értem miért van ez így.
számomra ez olyan feldolgozhatatlan esemény volt mindig.
remélem majd rátok mosolyog a szerencse és annyi babátok lesz hamarosan, amennyit csak szeretnétek.
az ikrek nálunk lombikok voltak, aztán meglepetésként jött Boldika.
az ikrek születése után bejött a doki és közölte, hogy olyan ronda a belső helyzet nálam, hogy ne is álmodjak még egy gyerekről. Mondtam neki, hogy köszönjük elég ez a kettő. Aztán a szomszéd adott egy bioptron lámpát, mert csúnya volt a sebem és a szoptatás és a leromlott állapotom miatt - (nekem szó szerint majd az életembe került a terhesség) - elkezdtem enni a flavont.
Ezek mellett 7 hónap múlva már terhes is voltam. Nem tudom mi használt, vagy mi nem.
A lényeg, hogy ezzel a terhességgel is megküzdöttem, de itt vannak és egészséges mind a 3 gyerek. Azóta minden gyermek betegséget - amit a dokik félre kezeltek - szintén a lámpával és a flavonnal kezelünk. Nem akarok csodákat zengeni ezekről, mert én magam nem hiszek bennük és mindig abba hagyjuk, aztán mikor már mindennel csődöt mondunk, akkor újra visszatérünk hozzájuk és valamiért működnek.
Ha van nektek vagy ismerősi körben lámpa, akkor próbáljátok ki, hátha...
én mindig bízom a következő lehetőségben!!!!!!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Okt. 12, 2012 12:25 pm

Köszi szépen Bubi. Nem értem én sem, azt hiszem erre sosem fogok választ kapni. Nem tudom még feladni, de már bízni sem. Ez egy szörnyű állapot, mert, ha nem bízom benne, akkor minek bármit is csinálni.... Még nem tudom, hogy mi lesz, egyenlőre a lelkemet kell gyógyítgatnom.

Nekünk van Bipotron lámpánk, eszembe sem jutott. Én használtam megfázásra, herpeszre, de őszintén nem vettem észre rohamos javulást... Igaz nekem már elég régi a gépem, zörög-csörög, de még működik. Hát lehet megpróbálom, ártani nem ártok vele. Te hogy használtad? Egyszerűen csak a hasadat lámpáztad? Gondolom a sebedet, ami persze a méh vonalában van. Naponta használtad és naponta mennyi ideig?

A Flavonnak utánanéztem, de látom, hogy van több fajta. Te melyiket etted? És naponta hányszor és mennyi ideig? Bár én már annyi mindent szedtem , ittam, hogy el sem tudom mondani. Jó néhány diétát kipróbáltam, pedig a súlyommal semmi baj.
Bejelentkeztem cérnabeültetéses akupunktúrára, mert úgy éreztem, hogy megőrülök, ha nem teszek valamit. Ez az utolsó, amiről talán még hiszem, hogy segíthet. Bár mindent amit csináltam, valaki olyantól hallottam, akinek éppen az a valmi segített. Annyi pénzt elköltöttem már, hogy akár világkörüli útra is mehetnék belőle Sad

Mindenki mondja, hogy az idő segít, eddig is valahogy talpraálltam és újra hittem, hát talpra kell álnnom az tuti, de lehet, hogy el kell fogadjam, hogy nekünk csak az örökbefogadás az utunk. Bánatomban felhítam a Gyámügyet, hát ott sem rózsás a helyzet. Több, mint egy éve várunk, kb. a 350.-ek vagyunk a sorban a 470-ből. Hát még legalább ez is 3 év. De majd csak eltelik.
Vissza az elejére Go down
bubi
Kezdő fórumos
bubi


Hozzászólások száma : 66
Points : 66
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Okt. 12, 2012 2:44 pm

Igen, a lámpát úgy használtam, ahogy írtad.
A flavonból meg a kids-et ettem, napi kétszer. Egy üveg kb. 1 hónapig elég. (mi még mindig vásároljuk)

Megírhatnád priviben, hol laktok, hátha itt vagy valahol a közelben.

Oh, mi is mindent kipróbáltunk és tényleg világ körüli útra mehettünk volna mi is a pénzből, de hát a nőket hajtja valami az anyaság felé.
Én nagyon megnyugodtam az örökbefogadással, tiszta szívemből vártam a napot és a lehetőséget, hogy felneveljek egy gyereket, akit majd évek múlva kaphatunk meg. Mi nem adtuk be a papírunkat alapítványokhoz, de szándékunkba állt. Ott sokkal gyorsabban mennek a dolgok. Nem próbáljátok meg?
Itt a szomszéd fórumon tudnak segíteni ez ügyben.

Utólag könnyű mondani - és utáltam mikor ezt mondták nekem - de meg kell próbálni másra koncentrálni, élni az életet, meglátni a jót mindenben. Baromi nehéz - főleg, ha mindenki terhes, akire csak ránézel - de meg kell tenni magadért és a párodért. Aztán csak rátok kerül a sor. Lehet, hogy a spontán fogant csodák sorában, nem tudhatod!

még a szívem is sajog, annyira emlékszem erre a fájdalomra, de túléltem/ túléltük és te is túl fogod. Temetkezz bele a munkádba, hobbidba. Utazzatok el egy kicsit!!! Sokat segít!

Fel a fejjel!
Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyHétf. Okt. 15, 2012 11:00 pm

Sziasztok

nagyon sajnálom Remény a történteket, kérdésedre válaszolva 0-1 éves korig várakozunk és lista megyei szinten van, sajnos úgy mondták durva dolog de az országos listára azok kerülnek akik a megyein nem kellenek senkinek Sad
És mit add az isten, ma haza jöttem és kaptunk egy levelet melyben egy 5 hónapos lurkó örökbefogadási lehetőségéről van szó, ez fantasztikus de jön a pofon, az anyuka gondozatlan terhességből világra hoz egy csoda szép babócát, akit anyai szifilisz végett kezeltek, maga a betegség nem kimutatható de a kórokozó a szervezetében kimutatható. Anyukának még egy rakás nemi betegsége van és ez olyan keserves dolog. Miközben olvastam a papírt egyértelmű nem válasz fogalmazódott meg bennem és amint megláttam a képet a gyerekről beleszerettem Sad((( most mondjátok meg hol van itt az igazság, mi a fenét csináljon ilyenkor az ember ?????
Nagyon tanácstalanok vagyunk én nagyon az Sad
A legszörnyűbb hogy szegény törte nem tehet semmiről!!! mégis ő bűnhődik

holnap kajtatom a dokikat mondjanak vmit, teljesen kész vagyok

pusza
Vissza az elejére Go down
bubi
Kezdő fórumos
bubi


Hozzászólások száma : 66
Points : 66
Join date : 2010. Feb. 28.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Okt. 16, 2012 10:59 am

katus, menj utána a dolognak!
Kíváncsian várom mire jutottatok!!!!
lerágom a körmöm addig is.....
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptySzer. Okt. 17, 2012 3:29 pm

Katus,

sikerült valamit megtudnod???? Bárcsak minden jól alakulna.
Közben rájöttem, hogy igen, külön listák vannak, és hát igen, az országos lista valóban úgymond nem egy sikertörténet.
Szegény kis pici, tényleg semmiről nem tehet.... nem idnul valami jól az élete, de hátha minden jól alakul.... szívemből kívánom
Vissza az elejére Go down
mumus

mumus


Hozzászólások száma : 34
Points : 37
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Nov. 27, 2012 4:24 pm

Sziasztok, Jó régen jártam erre, alig találtalak meg titeket....meg lehet már nem is emlékeztek rám. Embarassed
Én 2009-ben lombikoztam utoljára, azóta is az endóval küzdök. Most vagyok épp a 6. műtétem előtt. Sad
Na de nem is panaszkodni jöttem, hanem segítséget kérni. kellene nekem az a jogszabály, ami leírja, hogy mi a feltétele annak, hogy a megelőlegezett szocpolt kamatmentesen tudjuk visszafizetni. A bank ide oda küldözget, eddig senki nem tudott rá pontos választ adni. Tudom, hogy itt az "öreg motorosok" voltak azok, akik évekkel ezelőtt ezt kiharcolták. Előre is köszönöm, ha legalább valami útmutatót is tudnátok adni, akkor azon elindulnék.
És most visszaolvasok kicsit, bár látom 1 hónapja nem nagyon vagytok akítvak. Sad
Vissza az elejére Go down
toby01




Hozzászólások száma : 4
Points : 5
Join date : 2012. Nov. 27.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Nov. 27, 2012 5:32 pm

Új szabályként került megfogalmazásra, de a korábban megkötött megelőlegező kölcsönszerződések esetében is alkalmazandó a rendelet 5/A §-ának (11)-(14) bekezdése, amely szerint

„(11) Amennyiben az igénylő házaspár a gyermekvállalást nem teljesíti, de a 30/1998. (VI. 24.) NM rendelet szerinti egészségügyi szolgáltató igazolja, hogy az igénylő házaspár

a kötelező egészségbiztosítás keretében igénybe vehető meddőségkezelési eljárásokról szóló 49/1997. (XII. 17.) NM rendelet szerinti maximális alkalommal in vitro fertilizáció (IVF) kezelésen részt vett, vagy
a gyermekvállalását azért nem tudta teljesíteni, mert vele szemben az IVF kezelés megkezdése előtt, vagy az IVF kezelések közben a 30/1998. (VI. 24.) NM rendelet 1. § (2) bekezdése szerinti kizáró egészségügyi ok merült fel,
a megelőlegezés időtartama alatt az állam által megfizetett- 13. § (2) bekezdés szerinti – ellenszolgálta­tásokat nem, hanem kizárólag a megelőlegező kölcsön tőkeösszegét kell visszafizetnie, feltéve, ha a (14) bekezdésben foglaltak is megvalósultak.
(12) A (11) bekezdés b) pontja szerinti igazolás kiállítása során az egészségügyi szolgáltató az igazoláson feltünteti a kizáró ok megállapításának első időpontját, azzal, hogy az igazoláson a kizáró ok tényén és időpontján kívül egészségügyi adat nem tüntethető fel.
(13) A (11) bekezdés szerinti megelőlegezés időtartama alatt az állam által megfizetett ellenszolgálta­tásokat a folyósító hitelintézethez benyújtott kérelemre a központi költségvetés fizeti ki az adós helyett. A kérelmet az IVF kezelést végző intézmény által kiállított igazolás keltétől számított 60 napon belül, de legfeljebb a megelőlegezésről szóló szerződésben vállalt határidő leteltéig lehet benyújtani. Ha az igénylő a kérelmet az igazolás keltétől számított 60 napon túl nyújtja be, úgy a bejelentéstől számított 60 napon belül a hitelintézeten keresztül köteles visszafizetni az igazolás dátuma és a bejelentés időpontja közötti időtartam alatt az állam által kifizetett kamatot, költséget és kamattámogatást.
(14) A hitelintézet csak olyan igazolást fogadhat el, amely alapján megállapítható, hogy a megelőlegező kölcsönszerződés megkötésének időpontja megelőzi a kizáró ok megállapításának első időpontját.”
Vissza az elejére Go down
toby01




Hozzászólások száma : 4
Points : 5
Join date : 2012. Nov. 27.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Nov. 27, 2012 5:36 pm

Szia!

A meddőségi központtól kell kérni orvosi igazolást, hogy elvégezték az 5 lombikot, vagy ha nem mind az 5-öt, akkor arról, hogy egészségügyi okokból nem javasolták a többit.
Ezt a papírt be kell vinni a bankba és írni hozzá egy kérelmet.
Ekkor az eddig felgyűlt kamatokat elengedik, de innét a felvett szocpolt átalakítják lakáshitellé és ugyanolyan kedvező feltételekkel kell visszafizetni, mint a hitelt.
Vissza az elejére Go down
mumus

mumus


Hozzászólások száma : 34
Points : 37
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 46

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptySzer. Nov. 28, 2012 9:54 am

Toby, nagyon szépen köszönöm....akkor ez nekem buktavári. mi 4 lombiknál megálltunk(és nem is fogjuk folytatni), és ráadásul előbb volt már endóm(amit talán lehetne kizáró okkként feltüntetni), mint ahogy felvettük a szoc polt Sad

Mégegyszer köszönöm az infót.
Vissza az elejére Go down
toby01




Hozzászólások száma : 4
Points : 5
Join date : 2012. Nov. 27.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:03 am

Szia Mumus!

En a helyedben felhivnam a klinikat, elmondanam a szitut, es kernek egy igazolast, hogy 4 lombik meg volt, az 5-et pedig egeszsegugyi okokbol nem javasoljak. A bank nem nezhet utana, es nem kell megindokolni, hogy mi az az orvosi ok. Mi igy csinaltuk, ezert tudom. Egy probat meger mindenkepp. :-)
Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 2:09 pm

Sziasztok ,

mindenkinek nagyon köszönöm a szurkolást, örömmel közlöm hogy múlt hét hétfő óta nálunk a kis porontyunk Smile)))

Mumuskám, drága jaj de örülök Neked Smile
Nagyon sajnálom, hogy újra doki és műtűt és biztos elég fejfájás most még a bank is Sad
Nagy ölelés drága.


Puszi mindenkinek
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Dec. 04, 2012 12:37 am

Katus,

Nem kaptam e-mailt, hogy bejegyzés érkezett, ezért csak most olvasom a nagyszerű hírt. Fantasztikus, gratulálok, és nagyon-nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok.

Írj egy kicsit magatokról, össze szoktatok már??? Mekkora? Neve? Eszik rendesen? Sírós? Nagyon irigyellek..... csak bizakodni tudok, hogy egyszer hozzánk is bekopogtat végre a gólya.

Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyKedd Dec. 04, 2012 6:50 pm

Szívből köszönöm a gratulációt, nem panaszkodhatom egy tünemény gyerek Smile de tényleg.
6 hónapos a picur ill helyesbítenék 9.én 7 hónapos lesz Smile, 8,10 kg Smile mai mérés szerint Smile 67 cm és igazi dögös szívrabló pasika már most Very Happy. Dávidnak neveztük el. Dec. 19.én jár le a gondozási időnk és ha nem találnak semmi problémát ( Miért is találnának ) akkor utána újra anyakönyveztetik és a mi nevünkre kerül, de már most is az, az utolsó porcikájáig:)
Nagy szerelem !!!!
Szenved a fogacskákkal, mondhatom hogy már talán egész jól össze szoktunk de nehéz kitalálni hogy épp fáj vmi vagy csak hisztis vagyok mert letettél Very Happy a baj.
Szóval tényleg nyugisabb lutkót első babának nem is kívánhattam volna, csak nehéz és nem is lehet kibírni hogy az ember kicsit ne kapassa el Smile de ez így van jól. Kijár neki a kényeztetés és a törődés, megérdemli és már mi is hogy megtehessük Smile

Remélem hogy megtapasztalod és mindenki megfogja ezt tapasztalni mert tényleg csodálatos érzés és ha ránézek igazi boldogság és egy percig sem gondolom hogy nem az enyém, mert az !!!! Őt az ég szánta nekünk.

puszi
Vissza az elejére Go down
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 1:22 pm

Kattus Gratula a kisfiatokhoz!Akkor nálatok ő a mikulás és a karácsonyi ajándék! santa
Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Dec. 07, 2012 5:10 pm

Köszönöm Kriszti Smile

Igen Ő az ajándék, a legnagyobb a világon Very Happy
Vissza az elejére Go down
fkriszti78
Kezdő fórumos



Hozzászólások száma : 82
Points : 83
Join date : 2010. Mar. 04.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyHétf. Dec. 10, 2012 12:03 pm

hóember rendeer Katus100 Ez lesz az első igazi karácsonyotok akkor gyerekkel!Amikor bontogatják az ajándékot és rácsodálkoznak a karácsonyfára!Olyan édesek!
Vissza az elejére Go down
remény
Lelkes fórumos



Hozzászólások száma : 193
Points : 193
Join date : 2010. Dec. 02.

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Dec. 21, 2012 4:44 pm

Katus,

Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de a készülődésben nagyon be voltam havazva...
SZóval nagyon nagyon örülök, hogy jól vagytok, és nagy a szerelem. Csak azt tudom kívánni, hogy nagyon sok örömet és boldogságot leljetek egymásban, és egészségesen fejlődjön a picurka.
Nektek tényleg már megérkezett a Jézuska idén, gratulálok.

Mi még várakozunk, tavasszal belevágunk az utolsó lombikba.
Nekünk is majdnem sikerült egy babóca, de az anyuka nagyon problémás (iszik, dohányzik és verik is) így nem mertem bevállalni, pláne úgy nem, hogy eldöntöttük, hogy az utsó lombikra is megyünk, amit nem tudok halogatni, mert a korom miatt nem lehet. Nem akartam, hogy egyikre se tudjak koncentrálni. Bízom benne, hogy jó döntést hoztam, hoztunk, és sosem fogom megbánni.

Millió puszi, ölelés, és nagyon Boldog ünnepeket Nektek.
Vissza az elejére Go down
katus100
Kezdő fórumos
katus100


Hozzászólások száma : 133
Points : 133
Join date : 2010. Feb. 28.
Age : 39
Tartózkodási hely : géderlak

Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések EmptyPént. Dec. 21, 2012 11:14 pm

Remény nagyon szépen köszönjük Smile))).
Egy valami nagyon fontos, hogy sosem dillemázz, a döntést amelyet meghoztatok úgy volt jó ahogy döntöttetek.
Nagyon szorítok hogy sikerüljön a lombik !!!


Nagyon boldog békés karácsonyi ünnepeket kívánunk Mindenkinek !!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések   Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések
» Lombik, inszemináció, meddőségi kezelések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lombikbaba :: Lombik, meddőség-
Ugrás: